Yurt Dışı Eğitim Konulu Reklam Filmi Yarışması

reklam filmi yarışması

Desk Yurtdışı Eğitim Firması tarafından başlatılan bir reklam kampanyası hakkında sizlere birkaç bilgi vereceğiz. Belki sizin içinde iyi bir çalışma olabilir, sizde yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışma kapsamında çekilecek reklam filmleri için çekim konusunda bir sıkıntı olmayacak. İster Video Kamera ile, İster Dijital Fotoğraf Makinası ile, İsterseniz Cep Telefonu ile çekim yapabilir ve bu çekimle yarışmaya katılabilirsiniz. Çekilecek reklam filmi içerisine efekt ve animasyonda ekleme hakkınız var. İçerik olarak değerlendirileceği için bu konularda bir sınırlama yapılmamış durumda.

Hazırlanacak olan reklam filminde aranan uzunluk max. 1 DK olmak durumunda. Daha uzun reklam filmleri yarışma kapsamında değerlendirilmeyecek.

Yarışmaya katılmanız için son tarih 30 Haziran 2010.

Ön Eleme: Aday videolar incelenerek, 10 adet finalist belirlenecektir. Finale kalan 10 reklam filmi, internet üzerinden internet kullanıcılarının oylamasına sunulacaktır. Dereceye giren filmler, internet kullanıcılarının oylarıyla belirlenecektir.

Oy Verme Süreci: Oy verme işlemleri 15 Temmuz 2010 – 31 Ağustos 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Sıralama Eylül ayının ilk haftasında noter onayının ardından kesinlik kazanacaktır.

Ödüller: Birincilik ödülü: 2500 TL, İkincilik ödülü: 1500 TL, Üçüncülük ödülü: 500 TL

Format: Videolarınızı bilinen dijital video formatları (avi, divx, mpg, mpeg, mov, wmv) ya da optik ortamlarda (vhs, beta, dvd, vcd) olarak gönderebilirsiniz.

Nasıl Gönderilecek: Yarisma basvurularinizi yarisma@desk.com.tr adresine internet uzerinden yapabileceginiz gibi, filmlerinizi adresimize posta ya da kargoyla da gönderebilirsiniz. E-posta ile göndereceginiz filmlerinizin 10 MB büyüklügünü asmamasina dikkat ediniz.

Posta Adresi: Posta ya da kargo ile gondereceginiz filmlerinizi: Desk Yurtdisi Egitim / Reklam Filmi Yarismasi Halaskargazi Cad. No:366/2 Sisli – Istanbul adresine gonderebilirsiniz.

Reklam Filmi Hangi Yurtdışı Eğitim Programlarını Tanıtabilir: Desk Yurtdisi Egitim tarafindan tanitimi yapilan tum yurtdisi egitim programlari tanitilabilir. Örn: work and travel, yurtdisi dil okullari, yurtdisinda universite egitimi vb.. Sitemizde yer alan bolumler size bu konuda yeterli bilgiyi sağlayacaktır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.desk-egitim.com

“Yurt Dışı Eğitim Konulu Reklam Filmi Yarışması” için bir cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir