KoçFest 2011 Üniversite Bahar Şenlikleri ve Koçfest Üniversite Spor Oyunları

KoçFest birkaç senedir üniversite kampüslerinde bahar şenliklerine katılarak şenliklerin daha canlı ve aktif geçmesini sağlayan, son yılların ülkemizdeki en büyük kampüs festivallerinden bir tanesi.

Kampüsler içinde küçük bir alan kuran KoçFest burada yarışmalar, Karaoke denemeleri gibi birçok etkinlik yaparak, karşılığında hediyeler vs. vermektedir. Ayrıca her sene 1 sanatçı ile anlaşan KoçFest o sanatçınında kampüslerde Konser vermesini amaçlıyor.

2011 yılında KoçFest Emre AYDIN konserleri ile öğrencilerle buluşacak. KoçFest Konserleri Takvimi aşağıdaki gibidir:

KoçFest Emre AYDIN Konserleri

Balıkesir 19 Nisan 2011 21:30
Eskişehir 21 Nisan 2011 21:30
Muğla 25 Nisan 2011 21:30
Isparta 28 Nisan 2011 21:30
Malatya 02 Mayıs 2011 21:30
Samsun 05 Mayıs 2011 21:30
Konya 12 Mayıs 2011 21:30

KoçFest Gündüz Etkinlikleri

KOÇTAŞ KARAOKE

En sevdiğin şarkıları dinlemekle yetinme, Koç Fest sahnesine çık, şarkılara kendi yorumunu kat!Koç Fest etkinlik alanında bulunan Koçtaş karaoke sahnelerine gel, ister tek başına ister arkadaşlarınla en sevdiğin şarkıyı seç, söylemeye başla. Merak etme, müzik sana yol gösterecek, şarkının sözleri karşında olacak.Nasıl söylediğin önemli değil, detone olman da önemli değil. Sen eğlen yeter! Performansını beğenirsen hemen Facebook’ta paylaş. 

 

Yapı Kredi Play Dijital Dans

Etkileyici dans figürlerini kendine saklama. Hip hop, disko fark etmez, ekranı takip et yeter!İçindeki cevheri Koç Fest alanında çıkar. Piste çık ve kendinden geç, figürlerin yeni yeteneklere örnek olsun, Play Kart Yapıkredi Dijital Dans alanının efsanesi sen ol.Bu şovu sonra Facebook sayfanda yüzlerce arkadaşınla paylaş. 

 

FİAT Üçüncü Göz

Boş kaleye penaltı atmak kolay, kaleye bir de dışarıdan bak.Penaltı atmak çocuk oyuncağı, gözlerim kapalı bile 90’a gol atarım diyorsan Fiat Üçüncü Göz tam sana göre. Bu oyuna başka bir açıdan bak ve oyunu daha da zorlaştır, rekabeti katla.Bu eğlenceli dakikaları kendine saklama, videonu Facebook’ta paylaş. 

 


Arçelik Roller Bowling

,Bowling oyununu biliyor olabilirsin hatta iyi de oynuyor olabilirsin. Ama dev labutlara karşı oynamak zorunda kalsan ve bu labutları deviren dev bowling topu sen olsan?Bowling oyununu devleştirerek heyecanı da devleştiren Arçelik Roller Bowling oyununda, dev rollerball’ların içine girerek karşındaki labutları devirmeye çalışacaksın.Hem sen eğleneceksin, hem arkadaşlarını eğlendireceksin. Bu eğlenceyi kendine saklamayacaksın, Facebook sayfanda videonu tüm arkadaşlarınla paylaşacaksın.Arçelik sponsorluğunda hazırlanan perküsyon şov, ise eğlenceye müzik de katacak.

 

 


Beko Flow Motion

Matrix filmi için “keşke gerçek olsaydı “ diye düşünmeyen yoktur. Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları bu hayali Beko sponsorluğunda gerçekleştiriyor.Matrix teknolojisini sporla birleştiren flow motion ile performansını tüm detaylarıyla izleyebileceksin.Bu deneyimi anlatmanın bir yolu yok aslında, kendi gözlerinle görmen ve yaşaman lazım. Şunu aklından çıkarma, bu deneyimi yaşayanlardan biri Neo’ydu. Şimdi sen de yaşayacaksın. 

 


Koç Enerji Grubu Dürbünlü Futbol

Futbolu çok iyi bilen, iyi oynayan, futbolla yatıp kalkanlara sesleniyoruz. 3’er kişilik takımını kur, gel.Oyun bildiğin, mahallede, sokakta arkadaşlarınla oynadığın futbol. Buraya kadar tamam da, bu oyunu ya dürbünle oynamak zorunda olsan. İşte işler biraz değişmeye başladı, değil mi?Yakın ve uzak algın değişecek, bir türlü topa dokunamayacaksın ama işin eğlencesi de burada zaten.Koç Enerji Grubu sponsorluğunda gerçekleştirilen Dürbünlü Futbol ile komik görüntüler elde edeceksin ve bu görüntüleri Facebook’ta paylaşabileceksin.

 

 


Paro Arabalı Futbol

Gençlerin en büyük iki tutkusunu birleştiriyoruz. Araba ve futbol.Bildiğimiz futbolu minik yarış arabalarıyla oynuyoruz. Futboldan biraz daha farklı olsa da en az gerçek futbol kadar zor ve en az araba yarışı kadar çekişmeli.2’şer kişilik takımlar halinde 2 takımın karşılaşacağı Paro Araba Futbolu oyununda, kazanan takım turnuvaya devam eder. Bu ödüllü turnuva ile yarışmacılar futbol deneyimlerini araba yarışı ile birleştirecekler. 

 


Yapı Kredi Play Mini Motor

Evde oturup, motor yarışlarını izlemek kolay. Bu deneyimi Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları ile yaşamanın zamanı geldi. Ama küçük bir detaydan bahsetmemiz gerek. Bu motorlar biraz küçükler.Motorları küçültünce zorluk derecesini küçültmüş olmuyoruz elbette. Hatta daha da zor olduğunu belirtmekte fayda var.Play Kart Yapıkredi Mini Motor en az gerçek motor deneyimi kadar heyecan verici ve eğlenceli. 

 


Ford Virtual Race

Araba yarışı atmosferini gerçekten yaşamak için, gözlükleri tak, yarışmaya başla.Arkadaşlarına ve zamana karşı yarışacağın Ford Virtual Race’de, yarış arabalarının içine yerleştirdiğimiz kameraların gözünden yarışı takip edeceksin.Dikkatli ve hızlı olan kazanıyor. 

 


KoçFest Kart Nedir ve KoçFest Kart Nasıl Alınır

 1. www.kocfest.com.tr adresinde bulunan “Facebook ile kayıt ol” butonuna tıklayarak, hemen kayıt ol.
 2. Facebook erişimine izin verdikten sonra artık sen de bir Koç Fest üyesisin.
 3. Ücretsiz Koç Fest Kart’ını Nisan ayı itibariyle kampüs temsilcilerinden ya da etkinlik tarihinin başlamasıyla kampüslerde bulunan Koç Fest iletişim noktalarından alabilirsin.
 4. Kimliğini kampüs temsilcilerine göstermen yeterli.
 5. Koç Fest Kart, gündüz etkinliklerinde puan kazanmanı sağlar.
 6. Bu puanlar sonucunda sürpriz hediyeler kazanabilirsin.
 7. Kampüslerde bulunan check-point’lerde Koç Fest Kart’ını kullanarak puan durumunu kontrol edebilirsin.
 8. Spor müsabakalarını yerinde izleyerek daha fazla puan kazanabilir, hediye kazanma şansını arttırabilirsin.
 9. Daha fazla puan kazanmak için Koç Fest Kart’ını yanından hiç ayırma, gündüz etkinliklerine katıl, karşılaşmaları izle.
 10. Sen gündüz etkinliklerinde eğlenirken biz de senin fotoğraflarını ve videolarını hazırlıyor olacağız. Bu fotoğraf ve videoları Koç Fest Kart ile Facebook sayfanda paylaş.

Koç Fest 2011’de seni daha fazla sürpriz, daha fazla eğlence bekliyor.Koç Fest bu sene bambaşka!

Play’den Koç Fest’lilere büyük torpil!

Play’in facebook sayfasını beğenip Koç Fest kartının arkasındaki numarayı belirtilen yere girenler 5 iPad’den birini kazanma şansı yakalıyor.

www.facebook.com/YapiKrediPlay

Nasıl Ödül Kazanabilirim.

 1. Tüm Gündüz Etkinliklerine Katılarak
 2. Gündüz Etkinliklerinde Çekilen Resim ve Videoları Facebook Sayfanda Paylaşarak
 3. KoçFest Üniversite Spor Oyunlarında Yer Alarak

Yarışma Ödülleri

Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları süresince her üniversitede, Koç Fest Kartı ile en çok puan toplayanlar arasında;
Her ilin birincilerine 1’er adet Apple iPad (16 GB Wi-fi),
İkincilere Grundig Netbook,
Sadece Büyük Final ili olan Konya’da ise ikinciye Arçelik’ten Notebook,
Üçüncülere ise Bilkom’dan iPod Shuffle (2 GB) hediye!Koç Fest alanındaki Puan Kontrol Noktalarından puanlarınızı takip edebilirsiniz!Ayrıca her üniversitede,
Salon yarışmalarında başarılı olan 2 katılımcıya iPod Shuffle,
Pankart yarışması birincilerine iPod Shuffle,
Salon yarışmalarında başarılı olan 10 katılımcıya Koç.net’ten BiRi ADSL hediye!Bu muhteşem hediyelerin yanı sıra, festival günleri boyunca binlerce tişört, şapka ve bandana hediye!

 

 

 

Diğer Tüm Bilgiler : http://www.kocfest.com.tr

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir