İş’te Üniversiteli Kartınla Alışveriş Yap Londra Seyahati ile Acer Laptop Kazanma Şansını Yakala

İş Bankası tarafından Üniversitelilere özel olarak hazırlanmış olan İş’te Üniversiteli Kredi Kartı ile tek seferde 20 TL üzeri yapan müşterileri arasında yapacağı çekilişle Çift Kişilik Londra Seyahati yada 230 adet Acer Laptop‘dan birini kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

İş’te Üniversiteli kartın ile yapacağın her 20 TL lik alışveriş 1 Çekiliş Hakkı olarak sana dönecek. Bu kapsamda ne kadar fazla alışveriş yaparsanız o kadar fazla kazanç sağlarsınız.

Kampanya 1 Mayıs 2011 tarihi ile 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerli olacaktr.

Kampanya Koşulları

 

 • Visa Çekiliş Kampanyası, Visa Europe Service Inc. adına T.S.M. Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. tarafından 01.05.2011 – 31.05.2011 tarihleri arasında Milli Piyango İdaresi’nin 06.04.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99 / 855 – 3212 No’lu izniyle düzenlenmektedir.
 • Söz konusu tarihler arasında kampanyaya katılma taahhüdü veren bankalardan; Akbank T.A.Ş, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Anadolubank A.Ş., Asya Katılım Bankası A.Ş., Citibank A.Ş., Denizbank A.Ş., Finansbank A.Ş., T.Garanti Bankası A.Ş., Türkiye Halk Bankası A.Ş. , HSBC Bank A.Ş., ING BANK A.Ş., Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., T. İş Bankası A.Ş, Şekerbank T.A.Ş., Türk Ekonomi Bankası A.Ş., Eurobank Tekfen A.Ş., Tekstil Bankası A.Ş. , Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş., T. Vakıflar Bankası T.A.O, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’den alınmış Visa Kredi Kartı ve/veya Visa Electron kartları ile Türkiye genelinde tek seferde 20 TL ve katları tutarında alışveriş ve/veya fatura ödeme işlemi yapan (her 20 TL için bir çekiliş hakkı) bireysel ve ticari müşterilerine tek seferde 20 TL ve katları için hak ettikleri kadar katılım hakkı verilecektir.
 • Çekiliş 30.06.2011 tarihinde TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mahallesi Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent İstanbul adresinde saat 12:00’de noter huzurunda kura sonucu gerçekleştirilecektir. Çekilişte toplam, 233 asil ve 153 yedek talihli belirlenecektir.
 • Yapılacak çekilişle, 3 kişiye Londra Seyahat Paketi ( Çifter Kişilik, 01 Ağustos 2011 – 20 Ekim 2011 tarihleri arasında, 3 gece, 5 yıldızlı bir otelde iki kişilik odada, oda + kahvaltı, THY ile İstanbul – Londra-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti, alan – otel – alan transferleri, yarım gün şehir tanıtım turu ), 230 kişiye Acer Laptop (Aspire Timeline X AS3820TG /COreI5 / Intel Ci5-480M 2,53Ghz/ 4GB DDR3/ 1066 Mhz/500GB (5400 / SATA)) hediye edilecektir.
 • Kazanan katılımcıların isimleri 07.07.2011 tarihinde Akşam Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımcılar kampanyaya katılmakla kazananlar ilanında isim, soyad ve şehrinin işbu kampanya ile ilgili olarak Visa tarafından her türlü medyada kullanılmasına ve yayınlanmasına muvafakat ederler. Visa’nın bu kullanımlarla ilgili herhangi bir bedel ödeme yükümlülüğü de bulunmamaktadır.
 • Asıl ve yedek talihlilere posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. Asıl talihliler için son başvuru süresi 22.07.2011, yedek talihliler için son başvuru süresi 06.08.2011’dir. Başvuru adresi ve iletişim bilgileri Akşam Gazetesi’nde yayınlanacak kazananlar ilanında yer alacaktır.
 • 18 yaşından küçükler, Visa Europe İstanbul Ofisi, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları çekilişe katılamazlar ve katılsalar dahi ödül alamazlar.
 • Çekilişe katılanlar birden fazla hediye kazanamazlar.
 • Armağanın teslimi sırasında doğacak olan ÖTV ve KDV hariç vergiler ve diğer yasal yükümlülükler kazanan talihliye aittir. Seyahatler İstanbul’da başlayıp İstanbul’da sona erecektir. İkamet edilen şehirden İstanbul’a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahsi harcamalar hariç olup talihlilere aittir. Vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir. Seyahat ikramiyesi talihliden başka bir kimse tarafından kullanılamaz.
 • Taksitli işlemler, kampanya tarihleri arasında yapıldıkları takdirde toplam tutar üzerinden dikkate alınacaktır. Kampanya başlangıç tarihinden önce yapılan taksitli alışverişlerin, kampanya dönemi içinde kredi kartı hesap özetine yansıyan taksit tutarları, geri ödeme bildirimi mahiyetinde olup, kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Yukarıdaki koşulları sağlayan sanal alışverişler kampanyaya dahil edilecektir.
 • Nakit çekim, faiz ve komisyonlar ile MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Temassız özellikli Maximum Kartlar ile yapılan temassız alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan alışveriş işlemleri dahil edilmeyecektir.
 • Hediyeler değiştirilemez ve nakde çevrilemez.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir