Cumartesi-Pazar Yapılabilecek işler

Cumartesi ve Pazar yapılabilecek işler arasında en kuşkusuz en büyük istihdam kaynağını alışveriş merkezleri ve büyük marketler sunmaktadır. Alışveriş merkezleri hafta içi mesai saatlerini gayet sakin bir biçimde tamamlarken hafta sonu artan iş yükü bir çok işvereni sadece bu iki günü daha sorunsuz geçirmek ve hizmet kalitesini düşürmemek için personel almaya zorlamaktadır.

 Özellikle de üniversite öğrencileri için kaçırılmayacak iş fırsatları sunulmaktadır. Alışveriş merkezlerinin yanı sıra büyük marketlerde hafta sonları ek iş yapmak isteyen kişiler için oldukça fazla iş imkanı sunulmaktadır.

Büyük gıda markaları çalışan kişilerin hafta sonu alışveriş yaptıklarını bildikleri için ürünlerinin satışını artırmak için marketlerin içerisinde küçük standlar kurmakta ve bu standlarda gıda tattırımı yaparak kendi ürünlerini şok indirimler ile satmaya çalışmaktadır.

Günlük olarak ücret ödendiği için ek iş yapmak isteyenlerin kaçırmamaları gereken bir iş fırsatı diyebiliriz. Cumartesi Pazar yapılabilecek işler için yorum bölümünden sizlerde üye olmadan fikirlerinizi paylaşabilir yada iş ve eleman arama ilanlarınızı verebilirsiniz. kaynak: evde yapılabilecek işler

  • cumartesi pazar yapılacak işler
  • cumartesi ve pazar günleri ek işleri
  • pazar günü ek iş
  • pazar günü işi yapmak istiyorum

1 comment — post a comment

AsMera gayrimenkul

*** EK-İŞ YAPMAK İSTEYENLER; ***İŞTE FIRSAT***

1) Memur, çalışan, emekli, öğrenci, ev hanımı, yaşlısı ve genci, herkesin) yapabileceği bir internet ticaretidir.

Türkiyede Yeni bir Para Kazanma Platformu kuruluyor! Bu sistem Tüm ezberleri bozacak. Ben bu sisteme üye oldum. siz de bu sisteme üye olmak için geç kalmayın.

Her zaman yoğun iş temposu içinde ek gelir kazanmanın hayalini mi kurdunuz?
Bayram tatili veya alışveriş masraflarınızı kolayca karşılamak için nasıl ekstradan
para kazanacağınızı öğrenmek ister misiniz?
Deneyim gerekmez, çok kolay!

1 kuruş deyil 10 kuruş deyil 1000 Tl 10000 bin Tl kazanma şansı sizleri bekliyor İletişim becerinize rağmen yeterince kazanamıyorsanız, internet çağında emlak danışmanı olmalısınız. Karar vermenize yardımcı olabiliriz, yeter ki isteyin.

ayrıntılar:http://www.imeceden.com/asmera.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>