Makyaj nasıl yapılır

Makyaj yapmanın püf noktaları doğru makyaj nasıl yapılır …Makyaj hemen hemen her kadının başvurduğu güzellik yöntemlerinden en basiti ve en çok tercih edilenidir.DUDAK BAKIMI Dudaklarınızın güzel görünmesini istiyorsanız herşeyden önce kurumuş ve çatlamış olmamalarını sağlamalısınız.

Doğru makyaj nasıl yapılır? Kozmetik, bakımlı ve güzel görünmekten vazgeçemeyen bayanların en fazla önem verdiği alanlardan bir tanesidir.

Göz Makyajı Nasıl Yapılır? –  GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR? Doğru makyaj ile daha alımlı ve çekici bakışlara kavuşabilirsiniz. Kaşlar Kaşlarınıza kendi kendinize biçim vermek

göz makyajı makyaj nasıl yapılır video göz makyaj nasıl yapılır günlük makyaj nasıl yapılır Bir koyu, bir de açık renk far seçin. Üst göz kapağınızın tamamına açık renk farı sürün. Koyu renk bir kalemle kirpik diplerine çizgi çekerek göz.

makyaj oyunları makyaj videoları makyaj malzemeleri makyaj teknikleri

Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyaj uygun bir zemin hazırlamak için öncelikle cilt türünüze uygun bir nemlendirici krem uygulayın. Cildiniz nemlendiriciyi emdikten sonra cilt renginize ve türünüze uygun fondöten ve pudra kullanarak kusurları gizleyin.

güzel makyaj nasıl yapılır?… – Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA …Makyajda püf noktalar Fondöten Mutlaka temizlenmiş, nemlendirilmiş cilde tatbik edilmelidir. Nemli pamuk veya ufak nemli bir süngerle sürülmeli

dudak için mkyaj-ruj

Ruju sürerken dudak kalemininde hafifçe üstünden geçmelisiniz, sürdükten sonra dudaklarınızı biririne yapıştırıp biraz hareket ettirirseniz de olur. Rujun fazlasını da bir parça mendille alırsanız daha pürüzsüz görünürler. Sürdüğünüz rujun kalıcı olmasını istiyorsanız pek kolay çıkmayan ever-lasting rujlardan kullanabilir yada dudaklarınızın kuruma problemi yoksa rujdan önce biraz pudra sürebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir