Bux to ile para kazan

BUX TO

Bux to ile para kazan internette evden veya internetten para kazanmayla ilgilenen kişilerin ilk uğrağı olan bir sistemden. reklamları tıklayarak para kazanmak. daha sonra bux to gibi bir çok sistem çıkmıştır dünyada ve türkiyede de ama çoğu tutmamıştır. şu an düzenli ödeme yapan benim bildiğim neobux ama ben bu işlere girmemenizi tavsiye ederim .

BUX TO İLE PARA KAZANMAK

evet bux to ile para kazanmak kolay gelmişt bana çünkü size direk üyeyi satıyorlar yani üye yapmak için uğraşmıyorsanuz. ben tam 515 veya 535 üye satın almıştım  her üye yaklaşık 1 usd ve premium üye masrafıyla 600 usd lık yaklaşık bir yatırım yaptım ve 1 ay içerisinde 2000 usd kazandım. evet kazandım ama paramı halen alamadım. 8-10 ay olmuştur ve şimdi sisteme girdiğim zaman benide kabul etmyor pasif üye olmuşum 8-10 ay ben sana para mı kazandıracağım yani ağzım 600 usd lik yandı. bu işi tamamen bıraktım. insanlara hayallerini satıyorlar kesinlikle para kazanma yöntelerini araştırmadan üye olmayım. ve yurt dışı sitemlerden de uazak durun derim.

bu konuyla lakalı yeniden yazılarım olacak ama size internetten yahut evden para kazanmak için önereceklerim size yeterlidir.

Erol Marketing , petek marketing,google adsense,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir