Vodafone’dan Orhan Gencebay Hayranlarına Gönülden Kapsar Paketi ve Berhudar Ol Albümü Hediye

Vodafone son dönemlerde reklamlarında oynattığı Orhan GENCEBAY’ın yeni albümü için bir çalışma başlattı. İlk olarak Vodafone Shop’lardan satışa çıkacak olan paketle beraber birçok avantaj sunmaya karar veren firma “Orhan GENCEBAY ile Gönülden Kapsar” isimli bir kampanya başlattı.

Bu kampanya kapsamında Orhan GENCEBAY‘ın 2010 yılı yeni çalışması olan “Berhudar Ol” albümünü Vodafone shoplardan alacak olan Vodafone abonelerine süper bir teklif sunulacak.

15 TL gibi bir ücretle sanatçının albümünü alacak olan Vodafone abonelerine hediye olarak 500 Dakika şebeke içi görüşme, 500 Şebeke içi SMS, 1 GB internet paketide hediye olarak verilecek. Tek başına sadece internet paketinin 30 TL olduğunu söylesek sanırım paketin ne kadar kazançlı olduğunu anlatabilmiş oluruz.

Orhan Gencebay’ın “Berhudar Ol” albümünün yepyeni şarkıları, reklam filmleri, kamera arkası görüntüleri, video klipleri ve imzalı posterlerinden oluşan Vodafone’a özel multimedya CD’si Vodafone Gönülden Kapsar Paketi’ni alan herkese hediye!

Vodafone Gönülden Kapsar Paketi, 500 dk + 500 SMS +1 GB internet ve CD hediyesiyle birlikte sadece 15 TL!

CD kapaklarında bulunan Gönülden Kapsar Paketi şifre kartlarındaki şifreleri 1579’a SMS atan faturalı ve faturasız tüm aboneler, yurtiçi Vodafone’lularla kullanımlarda 1 hafta boyunca geçerli 500 dakika ve 500 SMS’in yanısıra 1 GB data kazanıyor.

Paketin Vodafone tarafından tavsiye edilen piyasa satış fiyatı tüm vergiler dahil 15 TL’dir.

Kampanya 29 Nisan – 31 Temmuz arasında geçerlidir. 31 Temmuz sonrasında gönderilen şifreler kullanılmamış olsa da geçerli değildir.

– Kampanyaya katılım için paket kapsamında bulunan şifre kartından çıkan şifrenin 1579’a SMS atılması gerekmektedir.Hediye kullanımı gelen onay mesajının ardından hediyelerin hatlara yüklenmesi ile başlayacaktır. 1579’a gönderilen SMS’ler faturalı tarifeler için 1 SMS, faturasız tarifeler için 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
– Hediye dakikalar ve SMS’ler katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
– 1 GB data 1 hafta boyunca internet kullanımlarında geçerlidir, satın alınan içerikler ayrıca ücretlendirilir.
– Hediyeler aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir.
– Hediye olarak verilen dakika SMS ve internet kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir.
– Şifre kartlarında yeralan şifreler tek kullanımlıktır.
– Kampanya faturalı ve faturasız hat kullanıcısı tüm Vodafone aboneleri için belirtilen şartların sağlanması durumunda geçerlidir.

“Vodafone’dan Orhan Gencebay Hayranlarına Gönülden Kapsar Paketi ve Berhudar Ol Albümü Hediye” için 3 cevap

  1. Albümü Aldım Gerçekten Orhan Baba Her Zaman Şahanedir Bu Albümüde Gerçekten Güzel Berhudar Ol Hele Manyak Birşey Herkezin Dinlemesini Almasını Tavsiye Ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir