Vodafone Faturalı Hat Tarifeleri (Cep Limitsiz – Cep Konuş – Cep Özel)

vodafone faturalı hat tarifeleri

Vodafone uzun süredir peş peşe çıkardığı faturalı hat tarifeleri ile oldukça geniş bir kitleyi faturalı hat sahibi yapmayı başardı. Özellikle Avea Sınırsızın patlamasının ardından rekabette büyük bir kazanç elde etti ve oldukça fazla sayıda faturalı hat kullanıcısına sahip oldu.

İşte şimdi sizlere Vodafone Faturalı Hat Tarifelerini sıralamaya çalışacağım…

Vodafone Cep Limitsiz 35 (Vodafone İçi Limitsiz)

Aylık sabit ücreti 35 TL olan bu tarifede Vodafone içi görüşmeleriniz ücretsiz.  Diğer yönlere yapılan görüşmeler ise dakikası 25 kuruştan ücretlendiriliyor. SMS göndermek isterseniz sms başına 23,02 kuruşu gözden çıkarmanız gerekecektir.

Daha çok Vodafone içi görüşme yapanlara, aile veya şirket hattı almadan şirket içi görüşme yapanlara tavsiye edebileceğimiz bir tarife. Unutmadan birde Sevgililere.

Bu tarife içerisine aylık 6.06 TL karşılığı Vodafone içi Limitsiz SMS paketi veya aylık 18,18 TL karşılığında Her Yöne Sınırsız SMS paketi tanımlatabilirsiniz. Bu sayede tanesi 23 kuruş olan SMS ücretinden de kurtulmuş, çok uygun fiyata sms göndermiş olursunuz.

Vodafone Cep Limitsiz 55 (Vodafone İçi ve Sabit Hatlar Limitsiz, Diğer Yönler 400 Dakika)

Vodafone Limitsiz 55 olarak bilinen bu tarife ise daha çok Vodafone içi ve Sabit hatları arayanlar için ideal. Son dönemde 400 dakikada diğer yönlere aramanın eklendiği bu tarife oldukça cazip bir tarife olarak göze çarpıyor. bu kapsamda sınırısız olarak vodafone, ev ve iş telefonlarını arayabilir, aylık 6.5 saat kadar da Turkcell ve Avea ile görüşebilirsiniz.

Bu tarifede eğer ayda 400 dakika görüşme sınırını aşarsanız diğer operatörleri aramanın dakikası 25 kuruştan ücretlendirilir. SMS göndermek ise paket almadığınız süre boyunca 23,02 kuruştan ödeme yapmak durumunda kalırsınız.

Bu tarife içerisine aylık 6.06 TL karşılığı Vodafone içi Limitsiz SMS paketi veya aylık 18,18 TL karşılığında Her Yöne Sınırsız SMS paketi tanımlatabilirsiniz. Bu sayede tanesi 23 kuruş olan SMS ücretinden de kurtulmuş, çok uygun fiyata sms göndermiş olursunuz.

Vodafone Cep Limitsiz 75 (Vodafone İçi ve Sabit Hatlar Limitsiz, Diğer Yönler 1000 Dakika)

Vodafone Cep Limitsiz 75 tarifesinde Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız ve ücretsiz görüşmeye devam ederken diğer operatörlere yönelikte 1000 dakika gibi bir ücretsiz görüşme limitiniz bulunuyor. Aylık 16,5 saat gibi bir süreye tekabül eden bu dakikalar size 1 ay içinde bence yeterli gelecektir.

Bu tarifede eğer 1000 dakikayı aşarsanız bundan sonraki dakikalar 25 kuruştan ücretlendirmeye tabi tutulacaktır. SMS paketi almadan gönderdiğiniz her sms ise size 23 kuruştan ücretlendirilmeye devam edecektir.

Bu tarife içerisine aylık 6.06 TL karşılığı Vodafone içi Limitsiz SMS paketi veya aylık 18,18 TL karşılığında Her Yöne Sınırsız SMS paketi tanımlatabilirsiniz. Bu sayede tanesi 23 kuruş olan SMS ücretinden de kurtulmuş, çok uygun fiyata sms göndermiş olursunuz.

Vodafone 150 veya Cep konuş 150+50

Bu iki tarifede tek bir tarife olarak biliniyor. Aralarındaki 50 Dakika farkını birazdan açıklayacağım ama önce isterseniz bir tarifeden bahsedeyim.

Cep Konuş 150 tarifesinde sizlere sunulan her yöne 150 dakika yani 2.5 saatlik bir görüşme mevcut. Buna karşılık istenen ücret ise 23 TLdir.

Cep konuş 150 paketinde limiti aşmanız durumunda sizden dakika başına talep edilecek ücret 25 kuruştur. Bununla beraber bu pakette sms ücreti ise 23 kuruş olarak alınmaktadır. Cep limitsizlerde olduğu gibi bir sms paketinin bulunmayışı bu tarifeyi sms göndermek için almak isteyenleri hayal kırıklığına uğratacaktır.

12 aylık sözleşme imzalamayı kabul eden abonelere 150 dakikanın yanında 50 dakika daha hediye edilmektedir. Bu kapsamda 23 TL karşılığında 200 dakika görüşme olanağı sağlamış olunmaktadır.

Bu tarife özellikle ayda fazla konuşma yapmayan ve sms kullanmayan kişiler için idealdir. Çok görüşme yapan veya sms göndermeden duramayanlar için tavsiyem Cep Limitsiz paketlerinden birine geçmesidir.

Vodafone Özel Tarifesi (TSK, Kamu, Engelli)

Diğerlerinden farklı olarak hiçbir görüşme paketi sunmayan bu tarifede sabit ücrette 2.5 TL gibi bir ücrettir. Bu pakette aylık ne kadar görüşme yaparsanız o kadar ücrerlendirmeye tabi tutulursunuz. Hiç görüşme yapmazsanız ise 2.5 Tl gibi bir ücret ödersiniz.

Bu tarifede her sms 23 kuruştan ücretlendirilirken her yöne yapılan aramaların dakikası ise 0.30 kuruştan alınmaktadır. Bu tarifeyi kullanan kişilerin birbirini aramaları durumunda ise alınan ücret dakikada 0.06 kuruş olmaktadır.

Kısacası ayda fazla görüşme yapmayan ve sms göndermeyen kişilere ideal olduğu gibi, daha çok kendi aralarında konuşan ama ayda 150 dakikaya çıkamayan aboneler içinde ideal bir tarifedir.

Özellikle hattının kapanmasını istemeyen, bunla beraber paket alıp kullanmadığı için para ödemesi yapmak istemeyenler bu tarifeye geçerek 3 ayda bir fatura ödeyebilmektedir.

Genel Maddeler

** Kampanyalarda paket aşımı olmadığı müddetçe alınacak ücret sabittir. Bu ücrete KDV, ÖTV gibi vergiler eklenmiştir.

** Paket şeklinde bulunan tarifelerde paket aşımından sonra yapılan görüşme ve paket alınmadan yapılan sms gönderimlerinde ödenmesi gereken ücrete KDV ve ÖTV faturalandırma sırasında eklenmektedir. Burada verilen ücretler KDV ve ÖTV dahil edilmemeiş fiyatlardır.

** SMS paketi sadece Cep Limitsiz paketlerinde satın alınabilir. Bu paket fiyatlarına KDV dahildir.

** Her fatura kesiminde paketler sıfırlanır. Bu kapsamda hat içinde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmez. Silinirler.

** Faturalı hatlardan (Şebeke içi ve Diğer Operatörden geçişler hariç) ilk 12 ay Hat Aktivasyon Ücreti alınır. Bu tek seferde devlete ödenen bir vergi olmakla beraber yeni hat alan aboneye 12 eşit taksitle aylık 3 TL gibi bir paylaşımla aktarılır. Abonenin hattı 12 ay dolmadan kapattırmak istemesi durumunda kalan aylar tek seferde tahsil edilir.

7 comments — post a comment

Kadir

Yoğun talepleriniz üzerine Yeni Cep Limitsiz Vodafone+Sabit Hat Tarifesi (Cep Limitsiz 55TL) ücretsiz 400 mobil operatör dakikası kampanyası, 28 Şubat 2010 tarihine kadar uzatıldı.

25 Kasım 2009 tarihinde pazara sunmuş olduğumuz “Yeni Ceplimitsiz Vodafone + Sabit Hat Tarifesi (Cep Limitsiz 55TL – HPR0005) GSM operatörleri yönüne doğru 400 dk toplu süre kampanyası” na katılım tarihi 28 Şubat 2010 ‘a kadar uzatılmıştır.

Mevcut ve bu tarihe kadar yapılan aktivasyonlarla aramıza katılacak olan abonelerimiz 400 dakika avantajından faydalanmaya devam edeceklerdir.

Ücretsiz dakikaların, yeni abonelerin ilk fatura döneminde, fatura dönemlerinin sonuna kalan gün sayısına orantılı olarak verilmekte olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz

Ücretsiz dakikaların aşılması durumunda,görüşmeler 25 kr üzerinden ücretlendirilmektedir

hülya

bu tarifeler tamamen vodafonun tuzakları.55 tl lik faturalı hattımı aşmadığım halde faturam sürekli 80 ve üzeri geliyor avantaj bunun neresinde

suna

merhabalar.yaklaşık yarım saatiir kontör yüklemek i,çin girmediğim yer kalmadı.ben daha önce turkcellliydim bir kaç ay oldu buraya geçeli.kontör transferi için bayağı sitelere baktım ama ya öğrenci tarifesi için yada aile paketimidir ne zıkkımdır onun iin numara var.diğerlerinden transfer nasıl olur bunların yanında açıklasanızölürmüsünüz.bizide bukadar aratmasanız .bu arada söyleyeyim hala bulamadım nasıl göndereceğimi.

nisanur

vodafone . kontörlü yada faturalı olsun en uygun csm hattıdır

ercan

ben şuan 55tl lik fatura kullanıyom 9tl de msj hakkı toplam 64 yapar tamam 70 gelsin 80 den aşağı gelmiyor neden neresinde bunun adalet

serkan

arkadaşlar vodofonu eskiden ücretsiz arayabiliyodum müşteri hizmetlerini şimdi 400 lira karşıgında arıyorsunuz.birde 55 lik paketteyim kaç dk bedavam kaldı öğrenmek için ya müşteri hizmetlerini aramak durumundayım paralı bir şekilde yada internetten sayfama girecegım ve gün be gün tüm konuşmalarımın sürelerini hesaplıcam bu iişlem tamamen işkence vodofonu kınıyorum operatörü arayınca onlar görüyorda biz neden bu işkenceye maruz kalıyoruz yıl 2011 yazıklar olsun böyle yönetim anlayışına sahip olan vodofon şirketine ,
birde 1 gün öncesine kadar görebiliyoruz buda saçma ve kişiyi yanıltma politikası isteseler an be an gösterebilirler ama göstermiyorlar işkence ve çağ dışı uygulamalarını kınıyorum bu sayfada
kalan konturumu ögrenmek ıcın 20 sayfa tek tek hesaplamam lazım yada para bayılmam lazım vodofonu arayıp ayıp kardeşim bu yaptıgınız sizin.burda yazan *456#1116# bunlar 55 lik pakette olmuyor ne yazıkkı vodofonu çağ dışı uygulamasından dolayı kınıyorum

halil

kaln dakikaları ögrenmek mümkün degil tamamen kendi iradelerine kalmış nasıl isterlerse bitti diye mesaj atıyorlar kınıyorum vodafonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir