Vodafone Cep Özgür Tarifesinde 19 Mayıs Kampanyası

Vodafone Cep Özgür paketi üzerinden gençlerin dikkatini çekmek için oldukça yoğun çalışıyor. Bu kapsamda Cep Özgür üzerine yoğunlaştırılmış birçok kampanyayı da kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında Cep Özgür Tarifesi için güzel bir kampanya başlattı Vodafone. Kampanya kapsamında 17 Mayıs 2010 tarihi ile 15 Haziran 2010 tarihleri arasında diğer operatörlerden MNT ile gelen veya yeni hat alan abonelerine tek seferde 30 TL yüklediğinde Her Yöne 180 Dakika görüşme hediye ediyor.

Kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken tek şey ya diğer operatörden Vodafone numaranı taşımak yada direkt olarak gidip yeni bir hat almak.

Kampanya dışında ayrıca 30 TL yükleyene 30 TL hediye kampanyası ile geçişlerde gelen ilk 6 ay 100’er dakika her yöne görüşme süresi de geçerli olmaktadır.

Kısacası 15 Hazirana kadar Vodafone Cep Özgür abonesi olduğunuz ve 30 TL yüklediğiniz taktirde 30 + 30 TL yani 60 TL bakiye ve 100 + 180 DK yani 280 dakika görüşmenin sahibi olacaksınız. Daha ne denilebilir ki…

1 comment — post a comment

Phoenix Haxor

Ben Yararlanmıştım ßu Vodafonenin Verdigi 19 Mayıs Kampanyasından Vodafoneye Teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir