Vodafone Cep Avantaj Paketlerine Ücretsiz İnternet Avantajı Eklendi

vadafone-internet

Vodafone firmasının Faturalı Hat Tarifelerinin önemli bir kısmını oluşturan Vodafone Cep Avantaj Paketlerinin Cep Avantaj Her Yöne Plus, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Plus seçeneklerine Ücretsiz İnternet Paketleri eklendi.

Eklenen Paketler ise şu şekilde oldu:

Cep Avantaj Her Yöne Plus : 30 gün boyunca kullanılabilecek 250 MB internet

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra : 30 gün boyunca kullanılabilecek 1 GB internet

Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Plus : 30 gün boyunca kullanılabilecek 4 GB internet

Diğer Cep Avantaj Pakelerine herhangi bir ekleme yapılmamıştır…

Esaslar

– Mevcut aboneler için 24 Mayıs 2010 tarihinden itibaren 30 günde bir, tarifeye yeni giren aboneler için tarifeye geçiş tarihlerinden itibaren 30 günde bir tarifelerinde belirtilen miktarda internet data kullanımı hakkı yüklenecektir. 30 gün içerisinde kullanılmayan haklar geçersiz olacaktır.

– Sözkonusu tarifelerdeki abonelerimize tarifelerine ücretsiz mobil internet paketinin eklenmesi ile ilgili 24 Mayıs 2010 tarihinde bilgilendirme SMS’i gönderilmiştir.

– Abonelerimizin mobil internet paket kullanımı 80% ve 100% kullanıma ulaştığında aşağıdaki SMS’ler sistem tarafından aboneye gönderilecektir:

DEGERLI ABONEMIZ, HATTINIZA YUKLENEN …. MB INTERNET PAKETINIZIN %80 İNİ KULLANMIŞ BULUNMAKTASINIZ.

HATTINIZA YUKLENEN …. MB INTERNET PAKETINIZIN TAMAMINI KULLANDINIZ. INTERNET KULLANIMLARINIZDA MEVCUT INTERNET TARIFENIZDEN UCRETLENDIRILECEKSINIZ.

– Abonenin tarife değiştirmesi durumunda, 30 günlük süre geçerliliğini koruyacaktır.

– Abonenin yeni tarifesi ücretsiz internet data kullanımı içeren bir tarife ise bir önceki paketinden gelen miktara yeni miktar eklenir ve yeni internet data paketinin 30 günlük döngüsü bu tarihten itibaren başlar.

– Data kullanımında öncelikle ücretsiz olarak yüklenen miktar harcanır, arkasından varsa data opsiyonu sonrasında tarifede belirtilen data birim ücreti uygulanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir