Cep Özgür Abonelerine Her Cumartesi İnternet Bedava

cep özgür

Vodafone Cep Özgür abonesi olan kullanıcılar 24 Mayıs 2010 tarihi ile 24 Temmuz 2010 tarihleri arasında kalan Cumartesi günlerinde Opera Mini tarayıcısı üzerinden internet bedava. Hemde hiçbir ücret yada katılım koşulu olmadan.

Kampanya Esasları:

-Kampanya 24 Mayıs-24 Temmuz 2010 tarihleri arasında geçerlidir

-Vodafone tarafından özelleştirilmiş Opera Mini internet tarayıcısı üzerinden internette girmek Cep Özgür’lülere Cumartesi günleri ücretsiz olacaktır.

-Kampanyadan sadece Cep Özgür tarfiesinde olanlar faydalanabilecektir.

-Ücretsiz data kullanımını Public Opera Mini için geçerli değildir.

-Kampanyadan faydalabilmek için abonenin Vodafone Opera Mini internet tarayıcısını telefonuna indirmesi ve kullanım için gerekli ayarları yapılandırması gerekmektedir.

-Vodafone Opera Mini internet tarayıcısını indirebilmek için; abonenin telefonunun Vodafone Opera Mini/Webşın’ı desteklemesi gerekmektedir.

-Ücretsiz data kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir.

-Yurtdışındaki data kullanımı abonenin GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.

-Eğer 3G aboneliği varsa ve abonenin cep telefonu 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G aboneliği yok ise 2G/Edge hızında internete bağlanılabilir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kampanyadan hangi aboneler faydalanabilir?

Kampanyadan sadece Cep Özgür aboneleri faydalanacaktır.

Kampanya ne kadar süreyle geçerli olacaktır?

Kampanya 24 Temmuz 2010’a tarihine kadar her Cumartesi günü 23:59’a geçerlidir.

Kampanyaya kayıt olmak için ne yapılması gerekiyor?

Otomatik olarak, Cumartesi günleri Vodafone opera Mini/webşın üzerinden internete giren Cep Özgürlüler ücretlendirilmeyeceklerdir.

Vodafone Opera Mini/Webşın’ı kullanmayan Cep Özgür abonelerinin kampanyadan faydalabilmek için Vodafone Opera mini internet tarayıcısını telefonuna indirmesi ve kullanım için gerekli ayarları yapılandırması gerekmektedir.

VodafoneOpera Mini/Webşın’ı nasıl telefonuma yükleyebilirim?

Kampanyaya katılım abonenin Vodafone Opera Mini internet tarayıcısını telefonuna yüklemesi gerekmektedir. Vodafone Opera Mini/Webşın’ı indirmek için “OPERA”/WEBSIN yazıp 7048’e SMS atılması gerekmektedir. SMS ücretsizdir.

Vodafone’a ait olmayan public Opera Mini kullananlar kampanyadan faydalanabilir mi?

Hayır; Ücretsiz data kullanımını Public Opera Mini için geçerli değildir; sadece Vodafone’a ait olan Vodafone Opera Mini/Webşın için geçerlidir.

Vodafone’a ait olan Vodafone Opera Mini’nin tüm sürümleri kampanya kapsamında mıdır?

Evet, hem eski sürüm hem de Vodafone Opera Mini 5.0 sürümleri için geçerlidir.

Cep telefonunun kendi tarayacısı üzerinden internete girdiğimde ücretlendirilecek miyim?

Kampanya kapsamında sadece Vodafone Opera Mini/Webşın üzerinden internette dolaşmak ücretsizdir. Bunun dışındaki tarayıcılardan internete girildiği takdirde mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bu sürekli bir promosyon mudur?

Hayır; kampanya sonlanma tarihi 24 Temmuz 2010’dur. Bu tarihe kadar her Cumartesi günü 23:59’a kadar Vodafone Opera Mini/Webşın üzerinden internette dolaşmak Cep Özgürlüler için ücretsizdir.

Promosyondan faydalanmak için esktra bir koşul mevcut mu?

Hayır, Cep Özgür abonesi olmak ve VodafoneOpera Mini/Webşın tarayıcısı üzerinden Cumartesi günleri internete girmek dışında herhangi bir koşul bulunmamaktadır .

“Cep Özgür Abonelerine Her Cumartesi İnternet Bedava” için bir cevap

  1. Kampanyadaki opera mini şartına dikkat etmek gerek.Normal tarayıcıdan girerseniz operatörlerin fahiş internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir