Yapı Kredi Kredi Kartı Kaç Günde Gelir

Kredi kartı sunduğu avantajlara bağlı olarak birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Cebinizde nakit para olmasa dahi alışverişlerinizi tamamlayabilir hatta kartınız da var olan bakiyeye bağlı olarak avans çekebilirsiniz. Buna ek olarak taksitli alışveriş de yapabilir, kolay ödeme imkanını kullanabilirsiniz. Yapı kredi bankası da kredi kartları en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

Sizde Yapı Kredi bankası kredi kartları ile tanışarak ayrıcalıklı dünyaya geçiş yapabilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız her ne ise ona uygun kredi kartı bulabilirsiniz. İsterseniz bankanın en yakın şubesine giderek isterseniz de resmi internet adresi üzerinden anında kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlk aşamada banka kredi notunuzu sorgulayarak geçmiş dönem kredi ödeme düzeninize bakacaktır. Eğer herhangi bir pürüz yok ise kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlanabilir. Her iki durumda da olumlu ya da olumsuz sonuç alsanız da aynı gün içerisinde banka tarafından sizinle paylaşılacaktır.

Olumlu olması halinde en geç 7 iş gününde kredi kartınız talebinize bağlı olarak kargo ile adresinize iletilecek ya da dilerseniz şubeye giderek teslim alabilirsiniz. Şifre belirleme aşamasından sonra ise kullanıma başlayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kredinotu.name.tr/yapikredi-kredi-karti-kac-gunde-cikar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir