Dore Kozmetik Kataloğu

Dore kozmetik kataloğu, avon kozemtik kataloğu, oriflame kozmetik kataloğu, sevil kozmetik kataloğu, lorem kozmetik kataloğu,max factor kataloğu

30 Ocak – 4 Mart 2012 tarihleri arasında geçerli olan Dore Kozmetik Kataloğu yayımlandı. Dore’nin Sevgililer Gününe özel olarak gerçekleştirdiği pek çok kampanya bu katalog ile tüketicileri ile buluşuyor. Yapılan kampanyalar çok başarılı görünse de Dore ne yazık ki kataloğunun içerisinde tanınan markalara yer vermediği için ve kendisi henüz bir marka değeri kazanamadığı için cazibesini yitiriyor.

Katalogda yer alan pek çok parfümde indirimin yanı sıra ikinci parfümü indirimli fiyatı ile satın alma yada parfüm alanlara çeşitli kozmetik ürünlerinin hediye edilmesine rağmen pek çok kişinin sevgilisine hediye olarak markalı bir ürün almayı tercih ediyor olması Dore’nin satış rakamlarının beklentilerin altında kalacağı yorumlarının yapılmasına neden oluyor. Dore Kozmetik Kataloğu üzerinden aradığınız hediyeyi bulamadıysanız yada hedeflediğiniz satış tutarını bir türlü tutturamıyor, satış yapmakta zorlanıyorsanız sizi birde Hunca Life kataloğunu incelemeye ve Hunca Life satış sistemini tanımaya davat ediyoruz.

 

Huncalife Davet

Bu sistem ile birbirinden kaliteli pek çok ürünü çok uygun fiyatları ile satın alma imkanı sizlere sunulurken ayrıca satış temsilcisi olarak çok yüksek kazançlar elde etmeniz teşvik ediliyor. Hunca Life ülkemizin en çok tercih edilen parfüm markaları olan Jagler, Caldion ve Equal gibi parfüm markaları ile Carmina makyaj malzemelerinin de üreticisi olan ve Türkiyenin yanı sıra Balkan bölgesinin de en büyük kozmetik üretim tesislerine sahip Hunca Kozmetik tarafından kurulan bir sistem.

Bu sistemde Carmina makyaj malzemelerinin yanı sıra ayrıca Hunca Kozmetik kalitesi ile üretilen parfüm, deodorant, saç bakım ürünleri, takı ve aksesuar, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ile yaşlanma karşıtı ürünlerin satışlarını gerçekleştirerek yüksek kar marjının yanı sıra bir çok prim ve ödül kazanma fırsatı da sizlere sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir