Kim Marketleri Personel Alımı 2014

Türkiyede perakende sektörünün hızlı büyüyen ve gittiği her yerde müşteri seviyesini ve sevgisini artıran bir zincir olan kim marketleri,bünyesinde istihdam edilmek çeşitli pozisyonlarda  personel eleman alımı gerçekleştiriyor.İş Başvurusunda bulunmadan önce şirket insan kaynakları politikasını okumanızda fayda vardır.Aşağıdaki linkten iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kim Marketlerini Tanıyalım

Misyon olarak çalışanına,tedarikçisine ,topluma hissedarlarına sürekli bir şekilde katma değer sağlamak olan kim marketler zinciri ,Kendini Takip eden değil, takip edilen ; değer üreterek iç ve dış müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde gerçekleştiren, 2023 yılına kadar perakende sektöründe 5 ülkede faaliyet gösteren, Türkiye’nin en büyük 3 süpermarket zincirinden birisi olmak olarak tanımlamaktadır.

Kim Marketleri İnsan Kaynakları Politikası

KİM Grup hedefleri doğrultusunda gerekli olan işlevleri gerçekleştirecek yeterli sayıda vasıflı elemanın işe alınması, eğitilmesi, geliştirilmesi, motive edilmesi ve değerlendirilmesi işlemini gerçekleştirir.

Yönetim anlayışımız, İnsana odaklanmış, çalışanların ilişkilerini idarî bir yapı içinde ele alan, kurum kültürüne uygun ayarlanmış politikalar geliştiren ve bu yönüyle kurum yönetiminde kilit işlevi hayata geçirmektir.

Bu amaçla, şirketimiz Vizyon ve Misyonu doğrultusunda, ihtiyaç duyulan işgücünü en optimal bir biçimde oluşturmak, motive etmek, geliştirmek, ödüllendirmek ve devamlılığını sağlamak için plânlanan program ve stratejileri uygular.

İKY’ nin Hedefleri;

Ahlâkî ve sosyal sorumluluk anlayışıyla, çalışanların kapasitelerinden gereği gibi yararlanmak ve onların örgüte-işyerine-organizasyona olan etkili katkılarını artırmak

İnsan kaynağının verimli kullanımını ve işgücü performansını, motivasyon ve teşvik programları sayesinde artırmak

Ekip çalışmasını ve toplam kaliteyi özendirecek çalışmalar yapmak

İnsan kaynağını nitelik ve nicelik olarak doğru bir şekilde belirlemek, gerekli pozisyonlara doğru ve gerekli personelin istihdam edilmesini sağlamak

Örgütsel amaçlar doğrultusunda personelin eğitilmesi ve geliştirilmesi faaliyetlerini sürdürmek

KİM MARKETLERİ İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir