İNG Bank Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Türkiye bankacılık sektörü 2013 yılında beklenen büyümeyi gerçekleştirmiş ve 2014 yılındada büyüme hedeflerine hızla ilerlemektedir.Bankaların yatırımlarını hızlandırmasıyla birlikte yeni şubeler açmaya ve personel eleman alımları gerçekleştirmeye devam edecekler.Bankaların insan kaynakları  2014 yılı için istihdam , personel alımı planlarını hazırladılar.Dünyada ki kriz ve belirsizliklere rağmen bir önceki yılda olduğu gibi sektörün büyümesi öngörülmektedir.Bu büyüme kapsamında da bankalar yeni açılan şubelerine banka personeli alımı yapması beklenmektedir.

ING Bank Personel Alımı 2014 İnsan Kaynakları Personel Alımı yeni-is.com

Türkiye banka pazarına oyakbankı satın alarak giren ING Bank 2013 yılı itibariyle 29 banka şubesini yenilemişti.Benzer şekilde diğer şubelerinide yenilemeyi hedefleyen banka bu sayede müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek dijital anlayışla yeni bir konsept tarzını hedeflemektedir.

ING Bank 2013 sonu itibariyle istihdam ettiği toplam personel sayısı 5174 olarak belirtildi.2014 yılın da da istihdam edeceği personel sayısı düşünüldüğünde bu rakamın 6381 olması hedeflenmektedir.Özetle ING Bank bu yıl 1200 yeni personel alımı gerçekleştirecek.İşe yeni alınacak personeller bankanın yeni şubelerinde görevlendirilecekler.ING Bank personel alımını iki şekilde yapmaktadır.Birincisi yetiştirilmek üzere alınan personel diğeri ise yeni mezunlardan olusan personellerdir.Ing Bank Personel alımı başvuru linki aşağıdadır.

ING Bank 2014 İş Başvurusu
ING Bank 2014 yılında da banka personel alımlarına devam edecek. Bankaya iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bankanın web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümünde iş başvurusu yapabilirler veya İK portalları üzerinde yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler. / ING Bank 2014 Personel Alımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir