Teb Personel Alımı İş Başvurusu 2014

Teb Personel Al%C4%B1m%C4%B1 %C4%B0%C5%9F Ba%C5%9Fvurusu 300x163 Teb Personel Alımı İş Başvurusu 2014Teb Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası yada kısaca TEB aslında 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası olarak kurulmuş bir bankadır. Daha sonra uzun yıllar boyunca taki 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alıncaya kadar sadece şehrinde faaliyet göstermiştir. Daha sonra bu banka tüm yurtta çalışmaya başlamış ve adı Türk Ekonomi Bankası olarak değiştirilmiştir. BNP Paribas ortaklığı bulunan Türk Ekonomi Bankası ülkemizde 527 şube ve 1100′den fazla ATM’si ile hizmet vermekte.

Ayrıca internet şubesi ile de hizmetlerine devam etmekte. Ülkemizde yaklaşık 10 bin çalışanı bulunan Türk Ekonomi Bankası (TEB) verdiği ilanlarda bu kişilere yenisini katacak.Teb verdiği ilanlarda birçok şehirde personel alımı gerçekleştiriyor.Bankanın açık pozisyonlarından bazıları ise şunlar: Bilgi Güvenliği Yöneticisi /Yönetici Yrd , Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum ,Kredi İzleme ve Yasal Takip Stajyeri , Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi , İş Analisti (Nakit Yönetimi) , Banka Asistanları,KOBİ Müşteri İliş. Yöneticisi , 2013-2014 Lise Stajyerleri  ve birçok pozisyon olmak üzere personel eleman alımları gerçekleştiriyor.

Bankanın Kariyer.net’ten verdiği iş ilanlarını sizde görmek için aşağıdaki linke tıklayın ve tüm bilgileri görün.

kaynak: personelalim.com

Teb Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir