Evde Pul ve Boncuk İşleme İşi 2014

 Evde Pul ve Boncuk İşleme İşi 2014

Evde Pul ve Boncuk İşleme İşi 2014

Ekonomik şartlar bir çok ev hanımını evde yapacakları farklı el becerilerine dayalı ek işler yapmaya ve para kazanmaya son yıllarda daha fazla yöneltmiştir. Bu şekilde hem ev hanımları evde geçirecekleri zamanları değerlendirmiş, hemde para kazanmaya başlamışlardır.

Genel olarak el becerileri ve yeteneklerini kullanarak para kazanılan işlerden birisi de farklı kumaşlara, oda takımlarına, gelinlik ve abidelere boncuk , pul ve farklı taşların işlenmesi için bir çok firmalar ev hanımlarına gerekli malzemeler ve örneklerle verilerek yapılması istenilmekte ve yapılan işler sonucunda yapılan işlerin işçiliklerine göre ücretlerini ödemektedirler.

Bu şekilde farklı tasarımlarla kendi işleme yaptığınız ürünleri başta hediye ve çeyiz mağazalarına, fuar ve el sanatları gibi düzenlenen özel pazarlarda satarak para kazanabilirsiniz.

Evde Pul ve Boncuk İşleme işi veren firmaların ilanlarını takip ederek yada bu firmaların size ulaşmasını sağlamak için makale yazımızın altında yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazarak evde ayağınıza gelen çeşitli işlerle para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

View full post on İş Bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir