Evde Kalem Montaj işi yapımı

evde kalem montaj isi 1 Evde Kalem Montaj işi yapımıEvden çıkmadan yapılan işler arasında bulunan “Kalem Montaj işi” kolaylıkla ve seri olarak yapılan işlerdendir. Kalem üretici firmaları kalem için gerekli parçaların üretimini tamamladıklarında montaj için fabrikalarda eleman ayırmak yerine daha az maliyetlerle evde yaptırmayı tercih ediyorlar. Böylece elemanların SSK, yol, yemek ücretlerinden tasarruf ediyorlar. Evden çıkma olanağı olmayan kişilerde evde oturarak yapılacak İşleri tercih ediyorlar. Böylelikle evden çalışma diye bir sektör oluşmuş oluyor. Evde çalışmak için fabrika ve atölyelerden alıp evlerde yapılan parça işleri seçiliyor.

Evde kalem montaj işi mi arıyorsunuz o vakit doğru yerdesiniz. Kalem montaj işi de her yaştan kişinin kolayca yapacağı zahmetsiz bir iştir.

Evin geçimini sağlamak, eşlerine destek olmak isteyen ev hanımları, evde bulunan yaşlılar ve hatta bazen çocuklarla işbirliği yaparak evde kalemleri satışa hazır hale getiriyorlar. Evde yapılması tercih edilen ek işlerin başında Böylece hanımlar bu tür işlerle aile bütçelerine destek oluyor.

Kalem Montaj işi veren firmalar çalışanlarının evine her gün yapılacak işin malzemelerini getirip, biten işi teslim alırlar. Kalem montaj işi çok seri yapıldığından gerçekten iyi para kazama mümkündür. Firmalar isterseniz ödemenizi hesabınıza geçerler, ya da anlaşmaya göre teslimatta elden öderler.

Evde Kalem Montaj işi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soy adınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İş veren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

2 comments — post a comment

Nilüfer SEZER

Ben bayramoğlu/gebzede oturuyorum.dışarıda çalışacak durumum olmadığından böyle bir işe ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.bu işle ilgili lütfen beni bilgilendirin .Teşekkür ederim.

adem

Borclarım nedeniylebu ise ihtiyacım var lütfen beni bılgılendırın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir