Evde Çorap İşi 2014

 Evde Çorap İşi 2014

Evde Çorap İşi 2014

EVDE ÇORAP İŞİ YAPARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

Evde ev hanımları tarafından yapılan işler bir çok seçenekleri ile ev hanımlarının para kazanmasını sağlamaktadır. Bir çok iş imkanında ev hanımlarının el becerilerini gerektirmekte ise de, bir çok iş imkanında el becerisine ve özel bir yeteneğe ihtiyaç duyulmamaktadır.

Evde Çorap İşi firmalar tarafından farklı işler için verilmektedir. Çorapların eşleştirilmesi , paketlenmesi için verildiği gibi bazı çorapların defolu olanların ayrılması, bazılarında ise küçük süslemelerin yapılması için verilmektedir. Kurdele, fiyonk gibi bazı süslemelerde bayanların el becerileri biraz gerektiren iş olup firmalar ücretlendirmeyi yapılacak olan işe göre değişmektedir.

Bayanlar evlere gelen çorap işinde defoluları ayırarak, eşleyerek, poşetleyerek gerektiğinde işleme yaparak para kazanmakta. Eğer sizde Evde Çorap İşi yaparak para kazanabilir, ek bir kazanç sağlayarak evinize, bütçenize ek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu işi verebilecek olan firmalar ile irtibata girerek Evde Çorap İşi ile sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yada makale yazımızın altında yer alan yorum bölümünden mail adresinizi, adınızı soyadınızı yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur.

View full post on İş Bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir