Evde Boncuk İşi 2014

Evde Boncuk İşi 2014 – Ek İş İlanları

Evde yapılan işler özel bir eğitime ve el becerisi gerektirmese de; Evde Yapılan İşler arasında Evde Boncuk İşi ev hanımlarının el becerisini gerektiren işlerden birisidir. Bu şekilde işlerden Evde Boncuk İşi yaparak aile bütçesine destek olan ve para kazanan bir çok bayan, evlerinden çıkmadan, sabah koşuşturması yaşamadan, evde kendi işlerinin bitiminden sonra kalan zamanlarında, arkadaşlarıyla sohbet ederek yapmış oldukları bir iş imkanıdır.

Bir çok firma Boncuk İşi ile ilgili takı, aksesuar, bilezik dizilmesi için ev hanımlarına malzemeleri ile vermekte, işlerin teslim edilmesinde yapılan iş ve işçiliğine göre ev hanımlarına ücret ödemektedir. Bunun yanı sıra bir çok ev hanımı da BONCUKLARI da kendi alarak farklı tasarımlarda kolye, yüzük, bilezik yaparak firmalara, hediyelik dükkanlara göstererek yapmış oldukları ürünlerin satışından para kazanmaktadır.

Evinizde bu şekilde Boncuk İşi ile ilgileniyorsanız ve aile bütçesine destek olmak istiyorsanız firmalarla kuracağınız irtibat ve makale yazımızın altında bulunan yorum bölümüne adınızı soyadınızı yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayarak Evde Boncuk İşi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eve Boncuk İşi Veren Firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorumbölümüne isim, soyisim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

View full post on İş Bilgisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir