Eti İşçi Personel Alımı İş Başvurusu 2014

c29bd  eti sirketleri eti gida altinda birlesti 4216566 1837 o Eti İşçi Personel Alımı İş Başvurusu 2014Eti İşçi Personel Alımına Devam Ediyor. Sizde Etide Çalışmak İstermisiniz? Öyleyse Sizlere Paylaşacağımız Bilgilerden Açık Pozisyonları Ve İş Başvurularını Bulabilirsiniz. Eti Sadece türkiye Genelinde Değil Tüm Dünyayada italat İhracat Yapan Büyük Firmalardandır. Lezzetini Kaybetmeyen Eti Tüm Hızıyla Gelişmeye Çağa Ayak Uydurmaya Devam Ediyor Sizde Etide Çalışın Ve Kariyerini Sizde Geliştirin.

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.İnsan Kaynakları olarak amacımız, ETİ’yi geleceğe taşıyacak, ETİ yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.İşe alım sürecimiz, kadro planı doğrultusunda, açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerinde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup, pozisyon gereklilikleri açısından değerlendirildikten sonra, özgeçmişi uygun adaylar görüşmeye davet edilir.Görüşme sürecinde; başvuru formu, yabancı dil testi, kişilik testi ve yetkinlik bazlı ölçme ve değerlendirme teknikleri ve araçları kullanılır. Adaylar, öncelikle İnsan Kaynakları yetkilisi ile “Yetkinlik Bazlı Mülakat” ve ilgili pozisyonun birim ve üst düzey yöneticisiyle hem kişilik özellikleri hem de mesleki yeterlilik kriterleri açısından mülakat gerçekleştirirler. Mülakatlarda başarılı bulunan adaylar,  “Değerlendirme Merkezi” uygulamasına dahil edilirler.Değerlendirmeler sonucunda, işe alım süreci, en uygun adaya iş teklifi yapılması ile sonlanır. İş teklifi yapılmayan adaylara değerlendirilme durumları ile ilgili bilgi verilir. Adayların başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirmek üzere “ETİ Aday Veritabanı”nda saklı tutulur ve uygun olabilecek pozisyonlar için  ilgili adaylarla iletişime geçilir  ETİ Şirketler Grubu’nda mavi ve beyaz yakalı personelin maaşları ve yan hakları ücret sistemine göre belirlenmektedir. Ücret sisteminde, piyasa şartlarında rekabetçi olmasına özen gösterdiğimiz kademe bazlı bir yönetim söz konusudurKariyer Yönetimi Çalışanlarımızın sahip olduğu bilgi, tecrübe, yetkinlik ve performans sonuçları, onların iş hayatlarını geliştirmek ve yönlendirmek adına değerlendirilir. Bu doğrultuda, bir üst pozisyon olabileceği gibi boş ya da yedeklenmesi düşünülen pozisyon gerekliliklerine sahip olan çalışanlar, ilgi ve beklentileri doğrultusunda yatay ve dikey yapıda değerlendirilir. Bu süreçte çalışanlar Gelişim Merkezi uygulamasına katılır. Gelişim Merkezi sonuçlarına göre gelişim planları hazırlanarak çalışana ve yöneticisine çalışanın kariyer beklentileri ve gelişim alanları ile ilgili rehberlik hizmeti sağlanırEğitim ve Geliştirme

Şirket hedefleri doğrultusunda çalışanlarımızın işini daha iyi yapabilmesi ve sahip oldukları potansiyeli geliştirebilmesi için gereken gelişim alanlarının belirlenerek uygulamaya alınması sağlanır.Eğitim ve Geliştirme Müdürlüğü’nün önceliği, iş grupları bazında teknik ve davranışsal gelişimi destekleyen eğitim modüllerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesidir. Modüllerde kullanılan eğitim yöntemleri ise eğitimin içeriğine bağlı olarak değişmekle birlikte teorik eğitim, pratik eğitim, outdoor aktiviteleri, simülasyonlu eğitimler veya konferans ve zirvelere katılım olabilmektedir.İşe alım aşamasından sonra gerçekleştirdiğimiz grup oryantasyon programı ile çalışanlarımızın üretim tesislerinden pazarlamaya ve hatta distribütöre kadar ETİ’yi daha iyi tanıması sağlanır.

Üretim tesislerimizde toplam üretken bakım çalışmalarımız dahilinde özellikle mavi yakalının hizmet içi eğitim sistematiği geliştirilmiştir. Bununla birlikte TPM, Kaizen, Otonom Bakım, Planlı Bakım, Kalite eğitimleri (ISO 2200, Temizlik ve Hijyen), İşçi Sağlığı İş Güvenliği eğitimleri gibi bilinçlendirme eğitimleri tüm çalışanlara verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>