Bank Asya Personel Alımı Eleman Alımı 2014

Bank Asya Personel Eleman Alımı – Sınav Başvurusu

Türkiye’deki faizsiz bankacılık hizmeti veren Bank Asya 2014 yılı için çok sayıda personel alımı için sınav yapacağını duyurdu. Bank Asya farklı pozisyonlar için alacağı elemanlar için 7 bölgede sınav düzenliyor.

Mevcut ve yeni açılacak Bank Asya şubeleri için personel alacak olan kurum, 16 Kasım‘da İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Erzurum, Diyarbakır ile Gaziantep olmak üzere 7 ayrı bölgede sınav yapacak. Kariyer yapacaklara önemli imkanlar sunan Bank Asya şubelerinde görev almak, bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenler sınava katılabilecekler. Bank Asya iyi bir gelecek, başarılı bir kariyer hedefleyenler ve Bank Asya’nın personeli olmak isteyenlerin başvuru fırsatını değerlendirmelerini öneriyor. Bank Asya genel başvuru yapanlar tüm açık pozisyonlarda değerlendirileceklerdir. Diğer açık pozisyonlar ise aşağıda yer alıyor.

Bank Asya Personel Eleman Al%C4%B1m%C4%B1 2014 Bank Asya Personel Alımı Eleman Alımı 2014

Pazarlama Yetkili Yardımcısı (Sales Trainee)

Çağrı Merkezi / Müşteri Temsilcisi / Konya

Tarım Bankacılığı Yetkilisi

Yazılım Mühendisleri

Gebze İbrahimağa Şubesi için Bireysel Pazarlama Yönetmeni

Tuzla Birlik Sanayi Kobi Yetkilisi / Yönetmeni

Çağrı Merkezi / Müşteri Temsilcisi (Trabzon)

SQL Server Veritabanı Yöneticisi

Mobil Yazılım Mühendisi

Eğer yukarıdaki pozisyonlar için ya da Bank Asya Genel Başvuru yapmak isterseniz sınava katılabilirsiniz. Adayların 5 Kasım 2013 tarihine kadarwww.kariyerimasya.com.tr adresine başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Bank Asya İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Fatih Büyükadalı, “Üniversiteden yeni mezun olan ve finans sektöründe çalışmaya gönüllü olan arkadaşlarımızı parlak bir kariyer için sınava katılmaya davet ediyoruz.” dedi.

Bank Asya’nın 280 şubesi ile 5184 personeli ile faizsiz bankacılık alanında hizmet veriyor. 2014′te yani şubeler açarak bu sayıyı daha yukarılara çekmek için çalışmalarını sürdüren kurum, ilk sınavın 16 Kasım’da yapılacağını duyurdu. Hakan Fatih Büyükadalı yeni personel alımıyla ilgili,

“Adayların işe alım döneminde nelerle karşı karşıya kaldıklarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sınav ve sonrası aşamaların hepsindeadaylarımızla devamlı iletişim içerisinde oluyoruz. 16 Kasım 2013′te Pazarlama Yetkili Yardımcısı sınavımızı yapacağız. Sınav içeriğinde genel yetenek testi uygulayacağız. Belirli bir başarıyı elde eden adaylarımızla CV üzerinden ön görüşmeleri süratle tamamlayıp ikinci aşamada adaylarımızı değerlendirme sürecine dahil edeceğiz. Değerlendirmelerde adaylarımızın profesyonel uygulamalarla yetkinlikleri tahlil edilerek iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer hedefleyen arkadaşlarımızı büyük ailemize katmış olacağız. Çünkü adaylarımızın gelecekleri bizim için değerli.”

Bank Asya Personel Eleman Alımı – Sınav Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

kaynak: iskur.us

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir