Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2014

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2014 e1393665454890 Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2014

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2014

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ( 4/B SÖZLEŞMELİ LİSANS MEZUNU HEMŞİRE ALIM İLANI)

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’nde (giderleri özel bütçe gelirlerinden karşılanmak üzere ) 657 Sayılı D.M.K nın 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli değişikliklere göre aşağıda belirtilen unvan ve sayıda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın 2012 Lisans KPSSP3 puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak sıralamaya göre alım yapılacaktır.

Birim Ünvan Adet Aranan Nitelikler Ödenecek Brüt Ücret
Sağ.Arş.Uyg.Mrk. Hemşire 49 Hemşirelik Bölümü (Lisans) Mezunu Olmak 2.200,66 Türk Lirası

Genel ve Özel Şartlar:

1- Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak. 2- Adayların başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

3- Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe başvuru yapamazlar.

4- Belirlenen brüt sözleşme ücretinin dışında herhangi bir ek ödeme yapılmayacaktır.

5- Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

6- www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanligi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup. postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

7- Değerlendirme, KPSS Puan üstünlüğüne göre yapılacak ve başvuru bitim tarihini takip eden 1 hafta içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar:

1- Nüfus Cüzdan Fotokopisi

2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi aslı veya onaylı sureti

3- 2012 KPSS Lisans Sonuç Belgesi

4- Personel Daire Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru formu

Kaynak: memurlar.net

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir