Kuaför İş ilanları Ankara

ankarada kuaför iş ilanları, hürriyet kuaför iş ilanları, kuaför iş ilanları istanbul, milliyet kuaför iş ilanları, posta kuaför iş ilanları, kuaför lemen arayanlar, kuaförlük iş ilanları

Günümüzde en az bayanlar kadar baylarında kişisel bakımlarına özen göstermeleri ve kozmetik alışverişine ayrılan para miktarının her geçen gün yükselmesi ile beraber kuaförler içinde yepyeni bir kazanç kapısı aralanmış oldu. Kuaförlerin pek çoğu artık müşterilerine katalog üzerinden kozmetik ürünleri satarak çok yüksek kazançlar elde ediyorlar. Özellikle de müşteri sirkilasyonunun çok yoğun olduğu kuaförlerde satış rakamları buna paralel olarak arttığı için elde edilen kazanç miktarı da yükseliyor. Katalog üzerinden satış yapmaya başlayan yeni markalardan biri de Hunca Life.

 Hunca Life bir çok kuaförün kullandığı şampuan ve saç bakım ürünleri nedeni ile aslında çok yakından tanıdığı ve kalitesini bildiği Hunca Kozmetik tarafından gerçekleştirilen yeni bir proje. Hunca Kozmetik Hunca Life satış sistemi ile beraber tamamı ülkemizde yerli sermaye ile üretilen şampuan ve saç bakım ürünlerinin yanı sıra bay bayan kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, renkli kozmetik ürünleri ve takı, aksesuar ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Kozmetik ürünü alırken kalite kadar fiyatada önem veren bayanların vazgeçilmezi olan Carmina makyaj ürünlerinin yer aldığı katalogda parfümlerde de uygun fiyatlar oldukça dikkat çekiyor. Sizde kuaför salonlarında Hunca Life doğrudan satış sisteminde yer alan birbirinden kaliteli ürünlerin satışını yapmak ve yüksek kar oranları ile gelirlerinizi artırmak isterseniz Kuaför İş İlanları Ankara sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden hemen iletişim bilgilerinizi bırakarak üyelik için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir