Yurtdışından Kredi mi arıyorsunuz?

Yurt dışından kredi arayanlar aşağıda örneğini göreceğiniz şekilde başvurularda bulunarak düşük faizli kredi çekmek istiyorlar. Örnek:

Merhaba benim sizlerden bir ricam var lütfen yardımcı olur musunuz benim bankalara yaklaşık 40.000 tl borcum var hacizlik durumu düştüm çok çok zor durumda bulunuyorum lütfen ben senetle kredi çekmek istiyorum veya borç para istiyorum lütfen yardımcı olacak bir kimse varsa bana mutlaka bir telefon açıp yardımcı olsun bana bir mesaj atar mısınız kredi ister yurt içi ister yurt dışından olsun fark etmez önemli olan sonuç.

Societe General Kredi Başvurusu

Societe General yani Krediver ile bilmeniz gereken önemli bir konu var. Şirket geri ödemeler konusunda çok titiz ve çok katı. Ödemeye yapma ile ilgili herhangi bir şüpheniz var ise, kesinlikle başvuru yapmamalısınız. Kredi alırken ciddi içerikli bir sözleşme imzalayacağınızı unutmayın. Okumadığınız hiç bir sözleşmeye de kesinlikle imza atmayınız. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz, firmanın internet sayfasını ziyaret edebilir ya da daha önce bu kurumdan kredi almış kişilerin yazdığı forum yazılarını okuyabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir