Nurlife Kozmetik bayilik

Nurlife Kozmetik bayilik veriyor. BioCharm Markası adı altında cilt/yüz, saç, vücut, ayak bakım, anti-stres spesifik ürünlerini ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım ürünlerinide kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip NURLİFE KOZMETİK  Avm Kioks -Standlarında, Kozmetik shop ve mağazaları ile yoğun insan trafiğinin olduğu alışveriş noktalarında  kendi işini kurmak isteyen girişimci bayi adaylarını bekliyor.

Firma Tanıtımı:

1992 Mühendislik Kuruluşu, dermo-kozmetik üzerine bilimsel Ar-Ge ve İhracat ağırlıklı çalışan Firmamız, cilt problemleri üzerine 8 yılın üzerinde süren bilimsel Ar-Ge çalışmaları ile BioCharm cilt/yüz, saç, vücut, ayak bakım, anti-stres spesifik ürünlerini ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım ürünlerini geliştirmiştir.

Firmamız Yurt içi ve Yurt dışı Uluslar arası Fuarlarda BioCharm Markalı Spesifik Ürünlerimiz ve Spa terapi, Profesyonel Kişisel Bakım Ürünleri ile çok büyük ilgi görerek, İhracatını ve distribütörlerini arttırmaya devam etmektedir. Özellikle Anti-Aging Ürün seti Cilt Bakımında Fark Yaratmaktadır.

 

YENİ BİR GİRİŞİM-YATIRIM ARAŞTIRIYOR/ARIYOR İSENİZ BİOCHARM ÜRÜNLERİNDE DAHA DOĞRU NOKTADA OLACAKSINIZ. BULUNDUĞUNUZ İL ve İLÇEDEKİ AVM’lerde, BİOCHARM ÜRÜNLERİ AVM KİOSK – STANDLARI, KOZMETİK SHOP VE MAĞAZALARI, ALIŞVERİŞ NOKTALARI YOĞUN CADDELERDE; DERMO-KOZMETİK SHOP & MAĞAZALARI AÇMAK, BUGÜN VE GELECEĞİNİZDE SİZE HEP DAHA İYİ KAZANDIRACAKTIR.
BİOCHARM DERMO-KOZMETİK VE SPA TERAPİ ÜRÜNLERİ, BÖLGE BAYİLİK TALEPLERİNİZ için ve AVM KİOSK STAND – FRANCHISING TALEPLERİNİZ için Bizimle iletişime geçiniz.
Bayilik Şartları : Firmamız ile İletişime geçildiğinde, yazılı olarak iletilecektir.

Bayilik Destekleri :Firmamız ile İletişime geçildiğinde, yazılı olarak iletilecektir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yazılı olarak iletilecektir.

Bayilik için ek şartlar : Firmamız ile İletişime geçildiğinde, yazılı olarak iletilecektir.
Adres: İstanbul Ofis: İkitelli Org. San. Sit. 34306 İkitelli Başakşehir –

İstanbul İlgili Kişi: Sennur D. Telefon Numarası: (0212) 4853792

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir