Halter İş Güvenliği

Haltertürk uzun yılların verdiği tecrübe ile müşterisine kaliteyi, güvenle sunmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle haltertürk müşterisi, güven çerçevesinde hizmet almanın mutluluğunu yaşamaktadır.
Haltertürk, İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ SAN. VE TİC. yanı sıra inşaat işleri, çevre teknolojileri ve patlatma ile kontrollü yıkım alanlarında da faaliyet göstermektedir.
Haltertürk çok sayıda kontrollü yıkım hizmeti vererek bu alanda da referansları ve başarıları ile adından söz ettiren güvenilir adrestir.
Haltertürk, Türkiye’nin patlatma ile kontrollü yıkımda  kurumsal, güvenilir ve çözüm odaklı tek profesyonel şirketidir.
Haltertürk, İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ SAN. VE TİC. alanında uzun yıllardır Türkiye çapında hizmet vermektedir.
Haltertürk olarak kaliteden ödün vermeyerek siz değerli müşterilerimize en iyisini ve en kalitesini sunmaya çalışmaktayız.
İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ SAN. VE TİC. Hizmeti verirken ürünlerimizde kaliteden taviz vermemek başarımızın temelidir.


Geçmişten gelen deneyimlerimize dayanarak ürettiğimiz ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimiz gerekli kalite kontrollerinden başarı ile geçmektedir.
İnsan hayatının ve sağlığının her şeyden önemli olduğunun bilinci ile siz de olası kazalara karşı her türlü güvenlik önlemi bizimle alabilirsiniz.
İhmaller, iş güvenlik malzemeleri eksikliği, kullanım hataları… Tüm bu sebepler sizi ve çalışanlarınızı sevdiklerinizden ayırmasın.
Haltertürk ile sağlığın, çalışmanın ve hayatın güzelliğini güvenle yaşayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir