Acil Para mı Lazım? Verilir…

Acil para isteyenlerin talepleri geliyor bizde diyoruz ki acil para mı lazım verilir.. yeni sloganımız bu yapacağınız tek iş bize maille ulaşmak bizde size geri dönerek yapmanız gerekenler ve acil para ihtiyaçlarınız için çözüm mailini size göndereceğiniz sizin acil kredi lazım sözünüz bizim için yeterlidir hemen bir çözüm bulmaya çalışırız.

ACİL KREDİ İSTEYEN BİR KAÇ KİŞİ:
Özel bir şirkette bilgi işlem için çalışıyorum. 3 ay öncesine kadar kredi ve kredi kartlarına ödemelerim düzenliydi. Bir takım ailevi sebeplerden dolayı şuan ciddi bir sıkıntı içindeyim. Bankalar skor ve uzerimde gorunen risk yuzunden kredi vermiyor. Sizin yerinize kredi çıkarıyoruz reklamları olan iki firma bırakın kredi çıkarmayı birçok başvurudan dolayı puanım daha da düştü. Şu anki toplam borcum 80.000 tl civarinda. Hepsi olmasa bile 38.000 tl ile yine aylık ödemelerim normale dönebilecek. Aylık 1500-2000 tl arasında taksit odeyebilirim. Yardımcı olabilmeniz mümkün mü?

Ben babam adına size yazıyorum kendisi emekli bankacı şuan çok sıkışık acil 10 bin liraya ihtiyacı var 1500 tl emekli maaşı var ve bende üniversite mezunuyum bu ay başı işe başlıyorum bende kendisine destek olacağım ödeme konusunda durum ciddi olmasaydı bu şekilde bi işe asla kalkışmazdım kendisi şeker ve kalp hastası lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim.

6 comments — post a comment

merve

Ogrenciyim. Çok acil 1000-2000 tl nakit ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz lütfen

sükrü günçiçek

Bana acil 10bin lazim senetlen olabilir aylik öderim

aynur

Acil 10000 lira lazim

sonbozkurt

Senetle borç para altın verenler uzun vadeli 96 ay 100000 ty ihtiyacım var memurum aylık 4400 tl maaş alıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir