Acil Para Bulma

Acil para bulmak istiyorsanız ve Acil Para Nasıl Bulunur? diyorsanız aşağıda vereceğimiz linkten kesinlikle incelemelisiniz. Sizin için hazırlanan bu sayfalara düşeceğiniz notlarla acil kredi ve borç ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

site: www.acilkredi.gen.tr

Acil para bulmak isteyen ve paraya ihtiyacı olan kişilerin bazı notlarını yayınlıyoruz;
Çok acil 10.000 TL’ye ihtiyacım var göndereceğiniz ödeme planı doğrultusunda 24 ay içerisinde borcumu kapatabilirim.Daha önceki gecikmelerimden dolayı yaşanan olumsuzluklar nedeniyle bankalar kredi vermemektedir.
Özel Sektörde ücretli çalışanım. Sağlık sektöründe orta düzey yöneticilik yapmaktayım.Amerikan Hastanesinde çalışıyorum.

Merhaba 5 tane kredim ve kredi kartı borçlarım var. Dağınık olduğu için hep faiz ödüyorum fazladan. Aylık 2500 lira ödeyebilirim. 90000 tl ihtiyacım var. Arada ödemeler yaparak erkende kapatabilirim. Pazartesi acil 10000 ihtiyacım var. Eşim ve  kendim bankada çalıştığım için sorun oluyor.Senetle borç almak istiyorum

 

5 comments — post a comment

Ugur aydın

Merhaba Erol bey,

Ben istanbuldan ugur aydın.İlanınızı gördüm mail atmistim. Benim minumum 3000 liraya ihtiyacım var.Ödemelerini 650 olarak her ay başı yapabilirim.konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.Net gelirim 1450

Senem Gündeşli

Acil Krediye ihtiyacım var.Bankalardan alamadım.

gizli

doktorum çok acil 10000 liraya ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir