Acil Kredi İstiyormusunuz

Acil kredi lazım diyenler için güzel bir site mevcut. Hemen site üzerinden bakabileceğiniz gibi acilkredilazim@gmail.com mail adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Acil para lazım talep 1:Bankalara kredi ve kredi kartı borcum bulunmaktadır. Detaylı olarak e-posta ekinde borçlarımı gönderdim. Yaklaşık 80.000,00 TL kadar bir borcum var. Ben devlet memuruyum. Aylık maaşım 2.100,00 TL. Bankalardaki bütün borcumu kapatarak tek bir yere borçlanmak istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz
Acil para lazım talep 2: Ben sivas numune hastanesi ameliyathane klinik destek personeli olarak çalışmaktayım.43 yaşında  evli 3 cocuk babasıyım.
 Halk bankası kredi kartına 1.700 tl ve  Garanti Bankası kredi kartına 203 tl borcum bulunmaktadır.Ayrıca elden vermem gereken 800 tl borcum bulunmaktadır.Kredi kartlarına olan duzensız odemelerım sebebıyle BANKALARDAN kredı kullanamıyorum.Şu ana kadar haciz ve icra takibım olmadı.
 Sizden 10.000 tl kredi talep etmekteyim. Bankalara ve el borcumu kapatarak üniversiteye giden çocuklarım için kullanmak istiyorum.
Ödemelerimi ilk 12 ay 500 tl ödemek istiyorum.Kalan miktarı ise ikinci 12 ayda tamamını ödemek istiyorum yada sizin önereceğiniz şekilde. Acil olarak değerlendirmeniz ümit ve beklentisiyle iyi çalışmalar dilerim.

1 comment — post a comment

osman

merhaba bana yardıcı olabilirmisiniz acaba senetle kredi almak istiyorum yıllık 300 bin tl yakın iyi bir gelir getiren işletme açıcam yıllık 35 bin tl peşinat istiyor
bana lazım olan para 50 bin tl

ödemelerimide şu şekilde yapabilirim

ocak ayından mayıs ayına kadar ayda 3 bin tl veririm haziran ayından itibaren de 5 tl olarak verebilirim aylık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir