Vodafone’den Kullanıcılarına “Ahde Vefa Programı”

vodafoneGeçmiş yıllarda örneklerini gördüğümüz uzun süreli kullanımlar sonunda aboneye hediye verilmesi olayı yeniden başladı. Vodafone firması tarafından başlatılan “Ahde Vefa Programı” ile en az 6 aydır Vodafone kullanan herkese yükledikleri kontör oranında hediye dakikalar gelecek.

* Kontörbank Programı 150 kontör ve üzerindeki kontör yüklemelerine ve abonelik yaşına bağlı bir kampanyadır.

* Bu kampanyadan sadece 6 aydan uzun süredir Vodafone abonesi olan abonelerimiz faydalanabilecektir. Abonelik yaşı 6-12 ay arası, 13-24 ay arası ve 24 aydan büyük olan abonelerimiz bu kampanyadan farklı şekillerde yararlanabilecektir.

* Abonelik süresine bağlı olan bu kampanyadan faydalanabilmek için abonelerimizin kayıt olmasına gerek yoktur.

* Abonelik süresine bağlı olan bu kampanyayla kazanılan kontörler her yöne kullanılabilecektir ve Kontörbank hesabında birikecektir.

* Eğer abone 90 gün içinde en az 20 kontör yüklemez veya aboneye en az 20 kontör transfer edilmezse abonenin Kontörbank hesabında biriken kontörler silinecektir.

* Abonelerimiz bu kampanyayla kazandıkları kontörleri My Vodafone, SMS, USSD ve Müşteri Hizmetleri kanalları üzerinden aktive ederek kullanmaya başlayabileceklerdir.

* Abonelik süresine bağlı bu kampanyayla kazanılan kontörlerin kullanılmaya başlanabilmesi için bir seferde en az 10 kontörün aktive edilmesi gerekmektedir.

* Kazanılan kontörlerin aktivasyonu işleminde herhangi bir aylık miktar ve adet sınırı yoktur.

* Kazanılan ve aktive edilen ücretsiz kontörler yurt içi her yöne ve Müşteri Hizmetleri ve Özel Servisler hariç olmak üzere, sadece sesli aramalar için kullanılabilir. SMS kullanımı içinse geçerli değildir.

* Kazanılan ve aktive edilen ücretsiz kontörlerin aktive edildikten sonraki geçerlilik süresi 30 gündür.

* Ücretsiz kontörler diğer abonelere transfer edilemez.

* Abonelik süresi abonenin Vodafone hesabının aktivasyon gününden itibaren başlar.

* Ücretsiz kontörler abonenin kullandığı tarifeye göre düşecektir.

* Abonenin Hesabını Bilen Tarifesine geçmesi durumunda, Kontörbank hesabı beklemeye alınır, aktive ettiği kazandığı kontörler TLye çevrilerek abonenin bunları kullanması sağlanır. Çevrim 1 kontör = 0,19TL’ye göre yapılır. Daha sonra, eğer abone tekrar başka bir tarifeye geçerse, beklemeye alınmış olan Kontörbank hesabındaki kontörleri banka kullanabilir.

* Kazanılan ve aktive edilen kontörlerin harcama önceliği bulunmaktadır.

* Abonenin ön ödemeli hattan faturalı hata geçmesi durumunda Kontörbank hesabında bulunan kontörler ve aktive ettiği kontörler silinir.

* Abonenin faturalı hattan ön ödemeli hata geçmesi durumunda, sonraki kontör yüklemelerinde abonenin abonelik yaşı ve kazanacağı kontör miktarı Vodafone hesabının aktivasyon tarihine göre belirlenir. (Abonenin ön ödemeli hata geçiş tarihine göre değil.)

* Abonenin ön ödemeli Vodafone hattını devretmesi durumunda, Kontörbank hesabında bulunan kontörler ve aktive ettiği kontörler silinir.

* İhyalarda abonelik yaşı Vodafone hesabının ilk aktivasyon tarihi gününden başlayarak belirlenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir