Vodafone’den Bayrama Özel Kontör Paketi

vodafone_bayram_paketi

Geçtiğimiz Ramazan ayında bir kampanya düzenleyen Vodafone, Kurban Bayramınıda es geçmedi. Bu bayramda Vodafone kullanıcı olanlar görüşme yapmanın tadına varacaklar gibi. Gelelim kampanyanın detaylarına.

Kazandıran Bayram Paketi olarak ismini duyurduğu kampanya kapsamında 18 – 26 Kasım tarihleri arasında 150 veya 250 kontör yükleyen abonelere 27 – 30 Kasım arasında Vodafone içi görüşmelerde kullanabilecekleri 150 veya 250 Dakika görüşme hediye edilecek.

Yani Bayrama kadar yapılan yüklemeler kapsamında Bayramda kullanıcılara hediye dakika verilmiş olacak. Bu hediye dakikaları da Vodafone içi görüşmelerde kullanabilecekler. Daha fazla kontör yükleyen aboneler daha fazla kazanmaya devam edebilecek.

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereke BAYRAM yazarak 3355‘e ücretsiz olarak SMS göndermek. Sonrasında ise 150 veya 250 kontör yükleyerek Bayramda Bedava Görüşmenin tadına varmak.

Kampanya kapsamında kayıt olmadan yüklenen kontörler için hediye dakikalar gelmeyecektir. Hediye olarak gelen dakikalar dakika bazlı olarak ücretlendirilmektedir. Yani 1 saniyede görüşseniz 1 DK hesabınızdan düşecektir. Hesabını Bilen Tarife kullanıcıları bu kampanya dışında tutulmaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir