Vodafone Yeni Süper Parmak SMS Paketlerini Kullanıcılarının Hizmetine Sundu

Vodafone Süper Parmak Sms
Vodafone Süper Parmak Sms

Uzun süredir Faturasız ve faturalı hatlarda avantajlı SMS paketleri sunan Vodafone, yeni dönemde kullanılacak olan yeni Süper Parmak SMS Paketlerini 29 Mayıs tarihinden itibaren kullanıcılarının beğenisine sundu. Yeni paketlerle ilgili detaylı bilgiyi sizlere sunuyoruz.

Öncelikle geçmişte oldukça rağbet gören ve Vodafone içi 3 TL karşılığı alınabilen haftalık 5000 SMS paketi kaldırıldı. Aynı şekilde 7.8 TL olarak kullanıcılarına sunulan her yöne 3000 SMS paketi ise 9 TL olarak bir fiyat güncellemesine tabii tutuldu.

Vodafone Süper Parmak SMS paketleri:

Paket
SMS
Fiyatı*
Abonelik
Her Yöne Mini Her Yöne 50 SMS 3TL Her Yöne Mini paketine abone olmak için MINI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.
Her Yöne Midi Her Yöne 500 SMS 6TL Her Yöne Midi paketine abone olmak için MIDI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.
Vodafone’lularla Maksi Vodafonelularla 5000 SMS 6TL Vodafone’lularla Maksi paketine abone olmak için VFMAKSI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.
Her Yöne Maksi Her Yöne 500 SMS ve
Vodafonelularla 5000 SMS
9TL Her Yöne Maksi paketine abone olmak için HYMAKSI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.

* Paket ücretlerine tüm vergiler dahildir.

Önemli:

Yeni SMS paketleri lansmanı ile 29.04.2010 tarihi itibari ile mevcut paketlerde aşağıdaki değişiklikler yapılacaktır:

* Yeni SMS paketleri ile; Cep Dolusu SMS Paketinde fiyat artışı gercekleşecek ve paketin fiyatı 7,8 TL yerine 9,0 TL olarak guncellenecektir.
* Super SMS, Cep Limitsiz Vodafone Limitsiz SMS, Cep Limitsiz Her Yöne Limitsiz SMS paketleri kapatılacaktır. Paketleri kullanan aboneler opsiyon sürelerinin bitimine kadar kullanımlarına devam edeceklerdir.

Vodafone Süper Parmak SMS Paketlerine abonelik yapılacak kanallar; SMS Kanalı, Vodafone Cep Merkezleri ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’dir.

Paket Esasları:

-Mevcut ve yeni tüm aktif (hat kısıtlı degil veya dondurulmamış)Vodafone aboneleri Vodafone Süper Parmak SMS Paketleri’nden yararlanabilir.

-Vodafone Süper Parmak SMS Paketi’nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

-Paket dahilindeki SMS’ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.

-Kullanılmayan SMS’ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.

-Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.

-Vodafone “Süper Parmak SMS Paketi”ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

-Paket miktarı üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut paketinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.

-SMS Paketleri otomatik olarak her dönem sonunda faturasız abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı abonelikler için her fatura döneminde yansıtılır. İlk satın almada kampanyaya katılım mesajını takiben aylık abonelik bedeli faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer. Faturalı abonelikler için paket ücreti faturaya tam yansıtılır.

-SMS paketleri ile ilgili işlemler 7999 servisi üzerinden yapılacaklardır. 7999 servis numarasına gonderilen SMSler ücretsizdir.

-SMS paketini iptal etmek için abone “IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI” yazıp 7999’a SMS atabilir.
Ör: IPTAL MINI, IPTAL ELLI

-SMS Paketi iptal edilmemesi durumunda olarak her ay yenilenir.

-Süper Parmak SMS paketinden yararlananlar başka bir SMS paketinden aynı anda yararlanamazlar.

-Her abonelik döneminde sadece 1 adet Vodafone Süper Parmak SMS Paketine sahip olunabilir.

-Başka bir Vodafone Süper Parmak SMS Paketi satın almak için öncelikle iptal işlemi yaptırılmalı ve dönem sonuna kadar beklenmelidir.

-Standart SMS kullanımına gore harcama onceliği SMS paketlerindedir.Eğer abonenin kendi tarifesinden kaynaklanan SMS avantajları var ise (ör: cep aile grup içi ücretsiz sms), bu avantajlar SMS paketlerinden düşmeyecektir.

-Vodafone Süper Parmak SMS Paketi’ndeki SMS’ler Cep Özgür’deki günlük 1. ücretli SMS yerine kullanılamaz.
Kalan bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI ” yazıp 7999’a SMS gönderilmelidir.
Ör: BAKIYE HYMAKSI BAKIYE BESBINBESYUZ

-Kurumsal veya bireysel hatlarda bir müşteri en çok 50 hatta kadar SMS paketi alabilmektedir.

-SMS paketlerinin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir.Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

“Vodafone Yeni Süper Parmak SMS Paketlerini Kullanıcılarının Hizmetine Sundu” için 57 cevap

 1. Soru : ya şimdi ben aylık 5000 sms almaya çalııyorum VFMAKSİ yazıp 7999 yoluyorum aboneliğim alınmıyo değerli abonemiz aabone olmak içn”paket miktari” fln yazan bir msj geliyo birşey anlamadım..

  Cevap : Turkçe karakter hatası yapmadıysanız sorun olmaması gerekli. Mesaj olarak besbin yazıp 7999 a gönderin o zaman olabilir. Olmadı Vodafone Shoplardan yaptırabilirsiniz.

 2. ya benim 15kontöre süper sms hakkım vardı otomatik olarak her hafta oluyodu şimdi olmuyo iptal yaptım tekrar yapmaya çalışıyorum ama olmuyo

 3. Selam bnm sormak istediğim şimdi bu haftada beş bin sms paketi iptal ediliyor peki sonuna kadar kullandık sonra kontür düşüyor mu tekrar haftada 5 bin olmuyor değil mi ya bizim mi iptal etmemiz gerekiyor yoksa vodafone iptal ediyor mu otomatik olarak.Hmen cevap verirseniz memmun olurum teşekküğr ederim .

 4. 15 kontöre yani 3 TL karşılığı alınan 5000 SMS kampanya sürenizin bitmesi sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Yani 1 hafta içinde tüm paketler otomatik olarak kapanacaklar.

  Bu pakete artık girişler alınmayacak. Haftalık 5000 SMS paketine artık hiçbir şekilde abone alınmayacaktır.

  Birkaç gün paket geçişlerinde ve bakiye öğrenmede sıkıntılar yaşanacaktır. Malum Vodafone bu tarz işlemleri hemen oturtamıyor.

  sorgulama için BAKIYE VFMAKSI veya BAKIYE HYMAKSI yazabilirsiniz. Abonelik için VFMAKSI yada HYMAKSI şeklinde yazıp göndermeniz yeterlidir.

  Bunun dışında her yöne 3000 SMS paketi almak isteyenler artık CEPDOLUSU yazıp 7999’a gönderilecektir. 7333’e ABONE yazıp gönderilmesi artık gerekmiyor…

 5. benim süper sms paketim bitti beşbin yazıp 7999 a gönder mesajı geldi peki bu gelecek olan 5000 sms için günlük sınırlandırma var mı ve kaç tl üzerinden değerlendirilecek

 6. Mesajlarda günlük sınır yoktur. Sadece CEP DOLUSU sms paketinde günlük 100 mesaj sınırı vardır eskisi gibi. Onun dışında diğer peketlerde sınırlama yoktur.

 7. yha ben önceden süper sms paketine üyeydim iptal etmeyi unutmuşm yeni besbin gelince onu yapıyorum bana buna üye olabilmen için eski sms paketini iptal etmeniz gerekiyo diyo iptal ediyorum iptal talebiniz alınmıştır diyo tekrar deniyom besbin için yine aynı mesaj geliyo

 8. Normal şartlar altında hata vermemesi gerekiyor. Ancak siz yinede 444 0 542 yi arayıp yada Vodafone Shop’a uğrayarak kayıt aldırın isterseniz. Veya direkt Vodafone.com.tr üzerinden de yapabilirsiniz.

 9. ben tüm paketlerimi iptal ettim vfmaksi yazdım ve 7999 a gönderdim..ama bana; aylık 5000 vodafone paketi için daha önce sisteminize tanımlanması için bekleyen talebiniz bulunmaktadır. diyor 1 gündür olmadı daha off =( ne yapmam gerek!!?

 10. SMS yoluyla paket açtıramayanlar için 3 önerim olacak…

  1 – http://www.vodafone.com.tr adresinden My Vodafone kısmına girerek buradan paketlerini almaları…

  2 – 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri temsilcisine ulaşarak almaları…

  3 – En yakın Vodafone Shop’a uğrayarak paketleri almaları…

  Anladığım kadarıyla SMS sistemi son günlerde yoğunluktan ve sistemin yeni olmasından dolayı kilitlendi. Düzenlenmesi Vodafone hızında 1-2 hafta sürer…

 11. ben cepdolusu sms paketimi iptal ettim hymaksi maketini yaptım ama olmadı tekrar yapıyorum bu sms paketi için daha önce talebiniz vardır diyo yardımcı olurmusunuz tskler

 12. Bir Vodafone Shop’a uğrayıp kontrol ettirin. Paketi almış olabilirsiniz.
  Veya 444 0 542 yi arayıp birkaç kez 0 tuşuna basıp direkt müşteri temsilcisine durumu anlatın…

  Son çare bana iletişim kısmından numaranızı ulaştırın sistemden istediğiniz paketi aktif edeyim…

 13. bu ne ya tl hesabıma geçtik geçeli hesabımızı karıştırdık.10 dk konuşuyom bakiye sıfırlanıyor.kalan mesaj bakiyemi bile öğrenemiyorummm.bu ne ya.tl ye geçtik ama salak deilliz hesabımızı biliyoruz verin kontürlerimi

 14. ya ben bişey sorucam bu heryöne 50 sms 3 tl karşılığında bu günlükmü 50 sms yoksa aylık mı 50 sms ben onu anlayamadım eğer günlükse hemenyapıcam yani 1 ay boyunca sadece 3 tlye her gün 50 sms kullanacaksak hemen yapıcam ama değilse yapmıycam cevaplarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkr edyrm

  1. Aylık 50 SMS gönderme imkanınız vardır. Bunu isterseniz bir günde atın, isterseniz günde 1-2 tane atarak aya bölün.

   Yeni SMS paketlerinin tamamı aylıktır.

 15. ben yolluyom bana diyoki şuan kullanmakda olduğu sms paketi var iptal ediyom tekrar diyo anlamadım cevap yollarsanız sevinirim tşk ederim

  1. Sistemsel sorun sıkça yaşanıyor bu ara. En kolayı bir VODAFONE SHOP veya MÜŞTERİ HİZMETLERİ üzerinden işlemleri tamamlanak…

  1. Cevap olarak ne geldi ki. Siz zaten VFMAKSI yazıp 7999’a gönderince zaten SMS paketi aktif olmalı. Sonra gelecek mesaj ise paketin aktif olduğuna dair bilgilendirme mesajı olmalıdır.

 16. şimdi benim sms paketimin bitmesine daha 10 gün var ama benim smslerim bitmek üzere bitince tekrar alabilir miyim yoksa paket süresinin bitmesini mi beklemeliyim acillll cvp bekliom smslerim tükendi….Ay için kaç tane sms paketi alabiliriz…???

 17. ya benim 1 ay dolmadan sms hakkım bitti tekrar yapamıorm iptal ediorm edilio sonra tekrar olmuo daha önce tanımlanması için bekleyen talebiniz bulunmaktadır dio ama 2 qündür bekliorm olmuo

 18. Vodafone sms altyapısı olayında sınıfta kaldı.Bu paket dışında da sms olayında problemler yaşanabiliyor.Konuşmaya gösterdiği önemi sms e de gösterirse gençleri kendine çekebilir.

 19. merhaba.
  ADMİN arkadaşa sormak istiyorum yardımcı olursan sevinirim.Benim nişanlımın kardeşine bu ay telefon faturası 500 tl geldi.vodafone içi ücretsiz tarifesinde konuşuyor.faturadaki sorunumuz zaten konuşma bedeli ile ilgili değil.mesaj bedeli ile ilgili çünkü faturanın 36 tl konuşma ücreti sabit ve gerisi mesajdan kaynaklanan miktar.daha önce vodafonlular ile 5000 sms paketini kullanıyordu ve aylık otomatikman bu paket yenileniyordu.bugün yaptığım araştırma ile sizinde sitenizden edindiğim bilgi ile eskiden kullanılan bu paketin birkaç ay önce kullanımdan kaldırılarak yerine yeni paket seçeneklerinin getirilmesi ve o paketlerin iptal olduğudur.bunda sorun yok tamam.ancak nişanlımın kardeşine birkaç ay önce kullandığı paketin kaldırıldığı ile ilgili ne bir bilgi mesajı gönderilmiş ne de birisi vodafondan arayarak bilgilendirmiş.durum böyle olunca da haberi olmadığı için mesaj paketim aylık yenileniyor sandığı için onlarca mesaj göndermeye devam etmiş.bu mesajlar paket üyeliği kaldırıldığı için 1 sms olarak ücretlendirilmiş.ve fatura 500 tl gelmiş.bu konuda vodafon bu paketlerin kaldırıldığına dair kullanıcısına bilgi mesajı gönderdi mi acaba ve bunu kullanıcıya internet ortamında değil birebir durumdan haberdar etmek ile yükülkü değil mi? ve bu fatura ödemesinin iadesinin yapılma olasılığı nedir cevaplarsanız sevinirim.şu anda vodafon durumu gözden geçirme sürecinde.

  1. Vodafone abonelere 5000 SMS paketinin iptal olacağı bilgisini gönderdi. Ama size ulaşmamış olabilir veya ulaşmış ama okumadan silmiş olabilirsiniz.

   Bir Vodafone Shop üzerinden veya Müşteri Hizmetlerinden hatta gelen son Servis Mesajlarına bakabilirsiniz. Eğer tarafınıza ulaşan bir mesaj yoksa bu durumda Şİkayet Kaydı aldırırsınız.

   Şikayet kaydı sonucunda Geri Ödeme yapılmazsa Tüketici Hakem Heyetine gitme hakkınız bulunmaktadır.

  1. Bakiye olmadığı için sorun çıkaıyordur. 4 TL yükleyebilir yada bir Vodafone Shop üzerinden işlemi yapabilirsiniz.

  1. Evet. Alınan paket bitse bile 1 ay dolmadan yeni bir paket alamazsınız. Gönderilen SMS’ler + olarak ücretlendirilir.

 20. 6 tl ye 5000 sms yptım her ay otomatik olarak yenileniyo bunda bi sorun yok ama sms süremin bitmesine daha çok var ve benim 5000 sms em bitmek üzere 1 ay içinde bidaha yapamıyomuuz ? yapıyosak nasıl yapıcaz lütfen bi çare bulun buna ya eminim herkes aynı sorunla karşı karşıya 1 ay boyunca yetmiyo 5000 sms bitiyo bidaha yapamıyoruz süremiz bitmediği sürece buna bi çözüm bulun vodofone lütfen!

  1. 1 ay içerisinde sadece 1 SMS paketi alıp kullanabilirsiniz. Ay sonuna yani paket bitimine kadar beklemeniz gerekiyor

 21. yhaaa yılbaşında vfmaksi sms paketım bıttı ama gunum dolmamıştı 13 ünde doluyodu bugun 13 ü gonderıyorum daha önce sistemimizde tanımlanması beklenen talebiniz bulunmaktadır dio napmam gerekiyooo yha bugunu beklyene kadar canım çıktı yardımcı olurmusunuz neden saatinimi beklıyorkı aceba die düşünüyorum!!!!

 22. bu ne ne biçim servis bu vfmaksi smsimi iptal ediorum gelen msj şu; değerli abonemiz obane olmak için abona paket ismi yq iptal etmek için iptal paket ismi yazıp tekrar yollayınız die kaç defa yapcam 15 kere denedim bu ne be vodofone ne biçim servis en iiyisi aveaya geçmek en güzeli

 23. arkadas ben avea kullanıcısıydım..okadar memnundumkı bu uyelıklerden anlatamam. adam ne guzel heryone 1000 sms verıyo ve avea ıcı 10000 sms verıyo.. benım nekadar ve kımınle telefonlasacagım veya mesajlasacagım kımseyı ılgılendırmez.. madem avea bunu yapabılıyor,e kurtarıyoda zaten ..vodafone neden yapmıyor. cok sacma bı sıstemı var. kardesım madem altyapın kuvvetlı,hemen heryerde cekıyo sebeken daha cok kullanıcıya sahıp ol.mıllet vazgecmesın senden.benım bulundugum yerde avea ıle ılgılı cekme sıkıntısı vardı..lanet hat dogru duzgun cekmıyodu ve gectım vodafona. ama ne konusma kampanyası guzel ne mesaj..

  1. Vodafone Shoplardan iptal edebilirsin.
   Vodafone.com.tr adresinden iptal edebilirsin
   0542 444 0542 nolu hattan iptal edebilirsin.
   Konu içindeki kodları kullanarak iptal edebilirsin.

 24. selam benim faturam 36 lira gelmesi gerekirken her ay 44 lira ödüyorum bayileriniz ve müşteri hizmetleriniz bilgilendiremiyo hç memnun deilim vodafoneden ha bide vergi diyolar allah var ya bukadar vergi olurmu düşünsenize 10 milyon müşeri olsa herbirinden 8 lira extra vergi alınsa 80 tırilyon eder yazık günahhh admin bey aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkürlerr..

 25. arkdaslar bn şu 9 tl lige gönderdım sonra bunu tekrar ıptal ettım ve sonra kontorlerım gelmedı nası olcaq!!!

  Birkez abone olduysanız ve kontörler çekildi ise 1 ay kullanmanız gerekir. İptal etseniz bile bir ay bu hakkınız saklı kalır. Kontör iadesi gibi bir durum mümkün değildir.

 26. ben vfmaksi sms paketine sahibim fakat sms ime bakamıyorum iletim raporum geldiğinde sms imin ne kadar kaldığına bakamıyorum acaba nasıl bakbilirim ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir