Vodafone Yeni Süper Parmak SMS Paketlerini Kullanıcılarının Hizmetine Sundu

Vodafone Süper Parmak Sms
Vodafone Süper Parmak Sms

Uzun süredir Faturasız ve faturalı hatlarda avantajlı SMS paketleri sunan Vodafone, yeni dönemde kullanılacak olan yeni Süper Parmak SMS Paketlerini 29 Mayıs tarihinden itibaren kullanıcılarının beğenisine sundu. Yeni paketlerle ilgili detaylı bilgiyi sizlere sunuyoruz.

Öncelikle geçmişte oldukça rağbet gören ve Vodafone içi 3 TL karşılığı alınabilen haftalık 5000 SMS paketi kaldırıldı. Aynı şekilde 7.8 TL olarak kullanıcılarına sunulan her yöne 3000 SMS paketi ise 9 TL olarak bir fiyat güncellemesine tabii tutuldu.

Vodafone Süper Parmak SMS paketleri:

Paket
SMS
Fiyatı*
Abonelik
Her Yöne Mini Her Yöne 50 SMS 3TL Her Yöne Mini paketine abone olmak için MINI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.
Her Yöne Midi Her Yöne 500 SMS 6TL Her Yöne Midi paketine abone olmak için MIDI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.
Vodafone’lularla Maksi Vodafonelularla 5000 SMS 6TL Vodafone’lularla Maksi paketine abone olmak için VFMAKSI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.
Her Yöne Maksi Her Yöne 500 SMS ve
Vodafonelularla 5000 SMS
9TL Her Yöne Maksi paketine abone olmak için HYMAKSI yazılarak 7999’a gönderilmesi gerekmektedir.

* Paket ücretlerine tüm vergiler dahildir.

Önemli:

Yeni SMS paketleri lansmanı ile 29.04.2010 tarihi itibari ile mevcut paketlerde aşağıdaki değişiklikler yapılacaktır:

* Yeni SMS paketleri ile; Cep Dolusu SMS Paketinde fiyat artışı gercekleşecek ve paketin fiyatı 7,8 TL yerine 9,0 TL olarak guncellenecektir.
* Super SMS, Cep Limitsiz Vodafone Limitsiz SMS, Cep Limitsiz Her Yöne Limitsiz SMS paketleri kapatılacaktır. Paketleri kullanan aboneler opsiyon sürelerinin bitimine kadar kullanımlarına devam edeceklerdir.

Vodafone Süper Parmak SMS Paketlerine abonelik yapılacak kanallar; SMS Kanalı, Vodafone Cep Merkezleri ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’dir.

Paket Esasları:

-Mevcut ve yeni tüm aktif (hat kısıtlı degil veya dondurulmamış)Vodafone aboneleri Vodafone Süper Parmak SMS Paketleri’nden yararlanabilir.

-Vodafone Süper Parmak SMS Paketi’nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

-Paket dahilindeki SMS’ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.

-Kullanılmayan SMS’ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.

-Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.

-Vodafone “Süper Parmak SMS Paketi”ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

-Paket miktarı üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut paketinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.

-SMS Paketleri otomatik olarak her dönem sonunda faturasız abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı abonelikler için her fatura döneminde yansıtılır. İlk satın almada kampanyaya katılım mesajını takiben aylık abonelik bedeli faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer. Faturalı abonelikler için paket ücreti faturaya tam yansıtılır.

-SMS paketleri ile ilgili işlemler 7999 servisi üzerinden yapılacaklardır. 7999 servis numarasına gonderilen SMSler ücretsizdir.

-SMS paketini iptal etmek için abone “IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI” yazıp 7999’a SMS atabilir.
Ör: IPTAL MINI, IPTAL ELLI

-SMS Paketi iptal edilmemesi durumunda olarak her ay yenilenir.

-Süper Parmak SMS paketinden yararlananlar başka bir SMS paketinden aynı anda yararlanamazlar.

-Her abonelik döneminde sadece 1 adet Vodafone Süper Parmak SMS Paketine sahip olunabilir.

-Başka bir Vodafone Süper Parmak SMS Paketi satın almak için öncelikle iptal işlemi yaptırılmalı ve dönem sonuna kadar beklenmelidir.

-Standart SMS kullanımına gore harcama onceliği SMS paketlerindedir.Eğer abonenin kendi tarifesinden kaynaklanan SMS avantajları var ise (ör: cep aile grup içi ücretsiz sms), bu avantajlar SMS paketlerinden düşmeyecektir.

-Vodafone Süper Parmak SMS Paketi’ndeki SMS’ler Cep Özgür’deki günlük 1. ücretli SMS yerine kullanılamaz.
Kalan bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI ” yazıp 7999’a SMS gönderilmelidir.
Ör: BAKIYE HYMAKSI BAKIYE BESBINBESYUZ

-Kurumsal veya bireysel hatlarda bir müşteri en çok 50 hatta kadar SMS paketi alabilmektedir.

-SMS paketlerinin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir.Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

57 comments — post a comment

admin

Soru : ya şimdi ben aylık 5000 sms almaya çalııyorum VFMAKSİ yazıp 7999 yoluyorum aboneliğim alınmıyo değerli abonemiz aabone olmak içn”paket miktari” fln yazan bir msj geliyo birşey anlamadım..

Cevap : Turkçe karakter hatası yapmadıysanız sorun olmaması gerekli. Mesaj olarak besbin yazıp 7999 a gönderin o zaman olabilir. Olmadı Vodafone Shoplardan yaptırabilirsiniz.

3l!f

ya benim 15kontöre süper sms hakkım vardı otomatik olarak her hafta oluyodu şimdi olmuyo iptal yaptım tekrar yapmaya çalışıyorum ama olmuyo

Yılmaz

Selam bnm sormak istediğim şimdi bu haftada beş bin sms paketi iptal ediliyor peki sonuna kadar kullandık sonra kontür düşüyor mu tekrar haftada 5 bin olmuyor değil mi ya bizim mi iptal etmemiz gerekiyor yoksa vodafone iptal ediyor mu otomatik olarak.Hmen cevap verirseniz memmun olurum teşekküğr ederim .

fatih

ya aynı durum bendede var VFMAKSI BESBİN YAZIYORUM AYNI MESAJ GELIYOR

admin

15 kontöre yani 3 TL karşılığı alınan 5000 SMS kampanya sürenizin bitmesi sonunda otomatik olarak iptal olacaktır. Yani 1 hafta içinde tüm paketler otomatik olarak kapanacaklar.

Bu pakete artık girişler alınmayacak. Haftalık 5000 SMS paketine artık hiçbir şekilde abone alınmayacaktır.

Birkaç gün paket geçişlerinde ve bakiye öğrenmede sıkıntılar yaşanacaktır. Malum Vodafone bu tarz işlemleri hemen oturtamıyor.

sorgulama için BAKIYE VFMAKSI veya BAKIYE HYMAKSI yazabilirsiniz. Abonelik için VFMAKSI yada HYMAKSI şeklinde yazıp göndermeniz yeterlidir.

Bunun dışında her yöne 3000 SMS paketi almak isteyenler artık CEPDOLUSU yazıp 7999’a gönderilecektir. 7333’e ABONE yazıp gönderilmesi artık gerekmiyor…

emre

benim süper sms paketim bitti beşbin yazıp 7999 a gönder mesajı geldi peki bu gelecek olan 5000 sms için günlük sınırlandırma var mı ve kaç tl üzerinden değerlendirilecek

SALİM

aRKADASLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM SADECE VFMAKSI YAZIP 7999 GÖNDERİN I İLE İ DEĞİL DİKKAT EDİN

admin

Mesajlarda günlük sınır yoktur. Sadece CEP DOLUSU sms paketinde günlük 100 mesaj sınırı vardır eskisi gibi. Onun dışında diğer peketlerde sınırlama yoktur.

ezgi

yha ben önceden süper sms paketine üyeydim iptal etmeyi unutmuşm yeni besbin gelince onu yapıyorum bana buna üye olabilmen için eski sms paketini iptal etmeniz gerekiyo diyo iptal ediyorum iptal talebiniz alınmıştır diyo tekrar deniyom besbin için yine aynı mesaj geliyo

kadir

Normal şartlar altında hata vermemesi gerekiyor. Ancak siz yinede 444 0 542 yi arayıp yada Vodafone Shop’a uğrayarak kayıt aldırın isterseniz. Veya direkt Vodafone.com.tr üzerinden de yapabilirsiniz.

neslihan

ben bu 6 milyonluk 5000 smse kayıt olamıyorumm nasıl yapılıacağını tarif eder misinizz.. şimdiden teşekkürler…

qamse

ben tüm paketlerimi iptal ettim vfmaksi yazdım ve 7999 a gönderdim..ama bana; aylık 5000 vodafone paketi için daha önce sisteminize tanımlanması için bekleyen talebiniz bulunmaktadır. diyor 1 gündür olmadı daha off =( ne yapmam gerek!!?

admin

SMS yoluyla paket açtıramayanlar için 3 önerim olacak…

1 – http://www.vodafone.com.tr adresinden My Vodafone kısmına girerek buradan paketlerini almaları…

2 – 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri temsilcisine ulaşarak almaları…

3 – En yakın Vodafone Shop’a uğrayarak paketleri almaları…

Anladığım kadarıyla SMS sistemi son günlerde yoğunluktan ve sistemin yeni olmasından dolayı kilitlendi. Düzenlenmesi Vodafone hızında 1-2 hafta sürer…

gözde

ben cepdolusu sms paketimi iptal ettim hymaksi maketini yaptım ama olmadı tekrar yapıyorum bu sms paketi için daha önce talebiniz vardır diyo yardımcı olurmusunuz tskler

admin

Bir Vodafone Shop’a uğrayıp kontrol ettirin. Paketi almış olabilirsiniz.
Veya 444 0 542 yi arayıp birkaç kez 0 tuşuna basıp direkt müşteri temsilcisine durumu anlatın…

Son çare bana iletişim kısmından numaranızı ulaştırın sistemden istediğiniz paketi aktif edeyim…

ayşe

bu ne ya tl hesabıma geçtik geçeli hesabımızı karıştırdık.10 dk konuşuyom bakiye sıfırlanıyor.kalan mesaj bakiyemi bile öğrenemiyorummm.bu ne ya.tl ye geçtik ama salak deilliz hesabımızı biliyoruz verin kontürlerimi

yasemin

bu sms paketinden alamıyorum sistemsel hata oluştu dio yardım ederseniz makbule geçersiniz yoksa kafayı yiyecem az kaldı

Kadir AKBALIK

En kolay yoldan yani Vodafone Shop kanalıyla öğrenebilirsiniz…

sevda

ya ben bişey sorucam bu heryöne 50 sms 3 tl karşılığında bu günlükmü 50 sms yoksa aylık mı 50 sms ben onu anlayamadım eğer günlükse hemenyapıcam yani 1 ay boyunca sadece 3 tlye her gün 50 sms kullanacaksak hemen yapıcam ama değilse yapmıycam cevaplarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkr edyrm

Kadir AKBALIK

Aylık 50 SMS gönderme imkanınız vardır. Bunu isterseniz bir günde atın, isterseniz günde 1-2 tane atarak aya bölün.

Yeni SMS paketlerinin tamamı aylıktır.

naz

ben yolluyom bana diyoki şuan kullanmakda olduğu sms paketi var iptal ediyom tekrar diyo anlamadım cevap yollarsanız sevinirim tşk ederim

Kadir AKBALIK

Sistemsel sorun sıkça yaşanıyor bu ara. En kolayı bir VODAFONE SHOP veya MÜŞTERİ HİZMETLERİ üzerinden işlemleri tamamlanak…

ibr

Ben VFMAKSI Yazıp gönderiyorum ama diğer gelen mesaja ne yazıcam :S

Kadir AKBALIK

Cevap olarak ne geldi ki. Siz zaten VFMAKSI yazıp 7999’a gönderince zaten SMS paketi aktif olmalı. Sonra gelecek mesaj ise paketin aktif olduğuna dair bilgilendirme mesajı olmalıdır.

mehmet

şimdi benim sms paketimin bitmesine daha 10 gün var ama benim smslerim bitmek üzere bitince tekrar alabilir miyim yoksa paket süresinin bitmesini mi beklemeliyim acillll cvp bekliom smslerim tükendi….Ay için kaç tane sms paketi alabiliriz…???

Kadir AKBALIK

Paket süresinin bitmesi beklenemelidir. Başka paket alıp kullanmaya başlarsınız ama bu sefer diğer paket iptal olur.

ebru

ya benim 1 ay dolmadan sms hakkım bitti tekrar yapamıorm iptal ediorm edilio sonra tekrar olmuo daha önce tanımlanması için bekleyen talebiniz bulunmaktadır dio ama 2 qündür bekliorm olmuo

Kadir AKBALIK

İşlemi vodafone Shop kanalıyla yapın. Sistemsel hata var..

poyraz

aynen ya vfmakside smsim bitti iptal ettm ama tekrar olmuo ya mecbur beklemek lazım herhalde.buna bi çare bulun vodefone.saygılarımla…

line

Vodafone sms altyapısı olayında sınıfta kaldı.Bu paket dışında da sms olayında problemler yaşanabiliyor.Konuşmaya gösterdiği önemi sms e de gösterirse gençleri kendine çekebilir.

Hüseyin

merhaba.
ADMİN arkadaşa sormak istiyorum yardımcı olursan sevinirim.Benim nişanlımın kardeşine bu ay telefon faturası 500 tl geldi.vodafone içi ücretsiz tarifesinde konuşuyor.faturadaki sorunumuz zaten konuşma bedeli ile ilgili değil.mesaj bedeli ile ilgili çünkü faturanın 36 tl konuşma ücreti sabit ve gerisi mesajdan kaynaklanan miktar.daha önce vodafonlular ile 5000 sms paketini kullanıyordu ve aylık otomatikman bu paket yenileniyordu.bugün yaptığım araştırma ile sizinde sitenizden edindiğim bilgi ile eskiden kullanılan bu paketin birkaç ay önce kullanımdan kaldırılarak yerine yeni paket seçeneklerinin getirilmesi ve o paketlerin iptal olduğudur.bunda sorun yok tamam.ancak nişanlımın kardeşine birkaç ay önce kullandığı paketin kaldırıldığı ile ilgili ne bir bilgi mesajı gönderilmiş ne de birisi vodafondan arayarak bilgilendirmiş.durum böyle olunca da haberi olmadığı için mesaj paketim aylık yenileniyor sandığı için onlarca mesaj göndermeye devam etmiş.bu mesajlar paket üyeliği kaldırıldığı için 1 sms olarak ücretlendirilmiş.ve fatura 500 tl gelmiş.bu konuda vodafon bu paketlerin kaldırıldığına dair kullanıcısına bilgi mesajı gönderdi mi acaba ve bunu kullanıcıya internet ortamında değil birebir durumdan haberdar etmek ile yükülkü değil mi? ve bu fatura ödemesinin iadesinin yapılma olasılığı nedir cevaplarsanız sevinirim.şu anda vodafon durumu gözden geçirme sürecinde.

Kadir AKBALIK

Vodafone abonelere 5000 SMS paketinin iptal olacağı bilgisini gönderdi. Ama size ulaşmamış olabilir veya ulaşmış ama okumadan silmiş olabilirsiniz.

Bir Vodafone Shop üzerinden veya Müşteri Hizmetlerinden hatta gelen son Servis Mesajlarına bakabilirsiniz. Eğer tarafınıza ulaşan bir mesaj yoksa bu durumda Şİkayet Kaydı aldırırsınız.

Şikayet kaydı sonucunda Geri Ödeme yapılmazsa Tüketici Hakem Heyetine gitme hakkınız bulunmaktadır.

Hüseyin

Kadir Bey teşekkürler cevabınız için. Bakalım vodafon inceliyor durumu. sonuç bizden yana çıkar umarım.teşekkürler tekrar…
İyi Çalışmalar…

rana

bence çok saçma oldu arayıp kapasam bile b kaç tl gidiyo hiç bişe anlamıyoruz en güzeli vodafondan vaz geçmek

Semih Keskin

ben vodafone nun hy maksi sms hakkı yaptım iptal etmek istiyorum IPTAL HYMAKSI yazıp 7999 a yolluyorum mesaj gnderilmedi diyo kontörüm de yok bilgi verirmisiniz ??

Kadir AKBALIK

Bakiye olmadığı için sorun çıkaıyordur. 4 TL yükleyebilir yada bir Vodafone Shop üzerinden işlemi yapabilirsiniz.

ayşe

aylık her yöne 3000 sms paketine üyeyim iptal etmek istiyorum nasıl iptal edeblirim?

samet olcay

ya arkadaşlar ben 500 heryöne sms aldım 1 haftada bitirdim. tekrar almak istiorum . 1 ay ın dolmasını mı bekleyecem.bilgi verirseniz sevinirim

Kadir AKBALIK

Evet. Alınan paket bitse bile 1 ay dolmadan yeni bir paket alamazsınız. Gönderilen SMS’ler + olarak ücretlendirilir.

yasemin

6 tl ye 5000 sms yptım her ay otomatik olarak yenileniyo bunda bi sorun yok ama sms süremin bitmesine daha çok var ve benim 5000 sms em bitmek üzere 1 ay içinde bidaha yapamıyomuuz ? yapıyosak nasıl yapıcaz lütfen bi çare bulun buna ya eminim herkes aynı sorunla karşı karşıya 1 ay boyunca yetmiyo 5000 sms bitiyo bidaha yapamıyoruz süremiz bitmediği sürece buna bi çözüm bulun vodofone lütfen!

Kadir AKBALIK

1 ay içerisinde sadece 1 SMS paketi alıp kullanabilirsiniz. Ay sonuna yani paket bitimine kadar beklemeniz gerekiyor

yasemin

ya tamamda yetmiyoki kimseye . turcell de olduğu gibi aylık 10.000 olmaz mı vodofonede de

asude

bende hymaksı paketine abone oldum hala gelemdi paket msj bekliyorum ne zaman geleçk anlamdım

crescent

ya yeni sms yaptım onaylandı ilk gün kullandım ikinci gün servis kullanılmaz diyo (cepdolusu)

ahmet

ben im hoşuma gitti hymaksi ye uye oldum hesabımda 10tl war ama bana yukleme yapıldıktan sonra paketin etknleştrldgi sölendi

MERVE

yhaaa yılbaşında vfmaksi sms paketım bıttı ama gunum dolmamıştı 13 ünde doluyodu bugun 13 ü gonderıyorum daha önce sistemimizde tanımlanması beklenen talebiniz bulunmaktadır dio napmam gerekiyooo yha bugunu beklyene kadar canım çıktı yardımcı olurmusunuz neden saatinimi beklıyorkı aceba die düşünüyorum!!!!

imkansız

bu ne ne biçim servis bu vfmaksi smsimi iptal ediorum gelen msj şu; değerli abonemiz obane olmak için abona paket ismi yq iptal etmek için iptal paket ismi yazıp tekrar yollayınız die kaç defa yapcam 15 kere denedim bu ne be vodofone ne biçim servis en iiyisi aveaya geçmek en güzeli

ömer

arkadas ben avea kullanıcısıydım..okadar memnundumkı bu uyelıklerden anlatamam. adam ne guzel heryone 1000 sms verıyo ve avea ıcı 10000 sms verıyo.. benım nekadar ve kımınle telefonlasacagım veya mesajlasacagım kımseyı ılgılendırmez.. madem avea bunu yapabılıyor,e kurtarıyoda zaten ..vodafone neden yapmıyor. cok sacma bı sıstemı var. kardesım madem altyapın kuvvetlı,hemen heryerde cekıyo sebeken daha cok kullanıcıya sahıp ol.mıllet vazgecmesın senden.benım bulundugum yerde avea ıle ılgılı cekme sıkıntısı vardı..lanet hat dogru duzgun cekmıyodu ve gectım vodafona. ama ne konusma kampanyası guzel ne mesaj..

Kadir AKBALIK

Vodafone SMS Paketleri güncellendi. Artık 9 TL ödeyerek 10000 Vodafone içi 2000 Heryöne SMS gönderebileceksiniz.

Yeni kampanya bilgilerini http://www.cepavantaj.com adresinden duyurmaya devam ediyoruz..

berad

hymaksi sms paketi yaptığımız zaman günlük sınır varmı ?? lütfen yardımcı olurmusunuz..

ömer

slm abıler bnim vodafonda 5000 sms yapmıstım ama smidi ipatl etmek istiyorm nasıl olack yardım edermsınz size zahmet

Kadir AKBALIK

Vodafone Shoplardan iptal edebilirsin.
Vodafone.com.tr adresinden iptal edebilirsin
0542 444 0542 nolu hattan iptal edebilirsin.
Konu içindeki kodları kullanarak iptal edebilirsin.

aleyna

selam benim faturam 36 lira gelmesi gerekirken her ay 44 lira ödüyorum bayileriniz ve müşteri hizmetleriniz bilgilendiremiyo hç memnun deilim vodafoneden ha bide vergi diyolar allah var ya bukadar vergi olurmu düşünsenize 10 milyon müşeri olsa herbirinden 8 lira extra vergi alınsa 80 tırilyon eder yazık günahhh admin bey aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkürlerr..

Kadir AKBALIK

Aleyna Hanım. Adı üzerinde VERGİ. Yani bunu Vodafone almıyor, Devlet alıyor.

şükrü

arkdaslar bn şu 9 tl lige gönderdım sonra bunu tekrar ıptal ettım ve sonra kontorlerım gelmedı nası olcaq!!!

Birkez abone olduysanız ve kontörler çekildi ise 1 ay kullanmanız gerekir. İptal etseniz bile bir ay bu hakkınız saklı kalır. Kontör iadesi gibi bir durum mümkün değildir.

cemre

ben vfmaksi sms paketine sahibim fakat sms ime bakamıyorum iletim raporum geldiğinde sms imin ne kadar kaldığına bakamıyorum acaba nasıl bakbilirim ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir