Vodafone Vodemnet Paketleri ile Saatlik – Günlük – Haftalık Sınırsız İnternet

vodemnet-vodafone

Vodafone firması tarafından son dönemde ard arda çıkarılan paketlere bir tanesi daha eklendi. Bu sefer çıkan paketler Vodafone Vodemnet İnternet Paketleri. Bu paketler üzerinden Saatlik, Günlük veya Haftalık Sınırsız internet sunuyor sizlere. Bu sayede daha uygun fiyata daha hızlı ve sınırsız internet paketi alabilirsiniz.

Kısa kısa sizlere bu paketleri, kullanım koşullarını ve şartlarını belirtmek istiyorum…

Vodemnet Vodafone mobil şebekesini kullanarak Vodem yani Vodafone Mobil Modem ile 3G kapsama alanındaki her yerde bilgisayaranızdan süper hızlı internete bağlanmanızı sağlayan internet erişimidir.

Faydaları nelerdir?
Vodemnet, dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman, ihtiyacınız kadar internete bağlanma esnekliği sunar. Vodemnet, parkta e-posta alıp göndermenize, müşterinizle o gün için farklı bir ofiste çalışmanıza, haftasonu için gittiğiniz yazlıkta müzik veya video indirmenize veya sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla buluşmanıza olanak sağlar.

Kullandığı internetin süresini bilen, kısa süreli internet ihtiyacı olan megabayt ve gigabayt hesabı yapmadan aylık taahhüde girmeden bilgisayardan mobil internet ihtiyacı olan müşterilerimiz için Saatlik, Günlük ve haftalık Vodemnet paketleri,

Kullandığı internetin kotasını bilen, kullanmadığı internet için para ödemek istemeyen müşterilerimiz için süre sınırı olmadan tükeninceye kadar kullanılabilen 250 MB ve 1 GB’lık Vodemnet Paketlerimiz satışa sunulmuştur.

Faturalı Vodemnet Paketleri

· Saatlik 1 saat boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 99 Kr’dur
· Günlük 1 gün boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 3,99 TL’dir
· Haftalık 1 hafta boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 18,99 TL’dir

Süresini bilen Faturasiz Vodemnet Paketleri

· Saatlik 1 saat boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 99 Kr’dur.
· Günlük 1 gün boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 3,99 TL’dir.
· Haftalık 1 hafta boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 18,99 TL’dir.

Kotasını bilen Faturasiz Vodemnet Paketleri

· 250MB Kullanım miktarı bitene kadar geçerli olan internet erişimi sadece 17 TL’dir
· 1GB Kullanım miktarı bitene kadar geçerli olan internet erişimi sadece 45 TL’dir.

Bunun için tek yapmanız gereken, Vodemnet paketine üye olduktan sonra, Vodem yazılımınız üzerinden seçtiğiniz pakete göre aşağıdaki anahtar kelimeyi 3636‘ya SMS ile göndermek.

vodemnet

Vodemnet nedir?
Bilgisayardan internet erişimidir.
Vodemnet Paketlerine nasıl abone olabilirim?
• My Vodafone,
• SMS ile,
• 7048’i arayarak,
• Vodafone Cep Merkezlerinden
• 444 0542 Vodafone Müşteri Hizmetlerinden abonelik yapabilir ve bilgisayarınızdaki Vodem yazılımına gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra Vodemnet Paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Farklı bir hattan SMS göndererek abone olabilirmiyim?

Hayır.İnternete bağlanacağınız hattı vodeminize takarak vodem yazılımı üzerinden 3636’ya ücretsiz SMS atarak abone olabilisiniz.

Mevcutta kullandığım internet paketimin üzerine Saatlik, günlük veya haftalık Vodemnet Paketler’inden alabilirmiyim?
Evet.
• Faturalı hattınızın üzerine ; Standart ve Aylık(250MB,1GB,5GB) Vodemnet Paketlerini alabilirsiniz.
• Faturasız hattınızın üzerine ise; Standart, 250MB’lık veya 1GB’lık Vodemnet Paketlerini alabilirsiniz.

Yeni aldığım Faturasız hattımla vodem üzerinden internet bağlantısı kuramıyorum?
Yeni aldığınız faturasız hattınız ile internet bağlantısı gerçekleştirmek için cep telefonunuza hattınızı takıp, sesli bir çağrı başlatmanız gerekmektedir.
Hız kotasını doldurduktan sonra, hızım düştüğünde ne yapmalıyım?
Mevcut tarifenizin hızı düştüğünde üzerine, kullanacağınız kadar bir paket satın alarak kullanım hızınızı arttırabilirsiniz.
Örn; aylık paketinizin kullanım kotası aşıldığında, hızlıca veri indirmek için saatlik paket alınabilir.

Mevcut paketim üzerine, hızımı yükseltmek için yeni paket aldım ve hızım yükselmedi, neden?
Hızınızın artması için yeni paket aboneliğinizin SMS onayı geldikten sonra, internet bağlantısını keserek yeniden bağlantı kurulması gerekmektedir.

Saatlik, günlük veya haftalık Vodemnet Paketlerinin kullanım süresi nedir?
• Saatlik VodemNet Internet Paketinde; abone olduğunuz dakika itibariyle tam 60 dk. boyunca kullanabilirsiniz.
Örn; saat: 13:45 te abone olduğunuz saatlik VodemNet Internet Paketiniz, saat:14:45’e kadar geçerli olacaktır.
• Günlük VodemNet Internet Paketinde; abone olduğunuz saat/dakika itibariyle tam 24 saat boyunca kullanabilirsiniz.
Örn; Pazartesi saat: 8:00‘de abone olduğunuz günlük VodemNet Internet Paketiniz Salı günü (ertesi gün) saat 8:00 ’e kadar geçerli olacaktır.
• Haftalık VodemNet Internet Paketinde; abone olduğunuz saat/dakika itibariyle tam 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.
Örn; Pazartesi günü saat:13:45 te abone olduğunuz haftalık VodemNet Internet Paketiniz, bir sonraki hafta pazartesi günü saat:13:45’e kadar geçerli olacaktır.

Süresini bilen Faturasız / Faturalı Vodemnet Paketleri – ESASLAR

 • Süresini bilen faturasız/faturalı Vodemnet Paketlerinden tüm bireysel ve kurumsal aboneler faydalanabilir.
 • Saatlik Vodemnet.“1” saatlik süre boyunca kullanılabilecek mobil internet paketidir. Müşteri, 1 saatlik süre boyunca interneti ihtiyacı kadar kullanabilir.
 • Günlük Vodemnet : “1” günlük süre boyunca kullanılabilecek mobil internet paketidir. Müşteri, 1 günlük süre boyunca interneti ihtiyacı kadar kullanabilir.
 • Haftalık Vodemnet :“1” haftalık süre boyunca kullanılabilecek mobil internet paketidir. Müşteri, 1 haftalık süre boyunca interneti ihtiyacı kadar kullanabilir.
 • Saatlik,Günlük ve haftalık VodemNet Paketinin Bağlantı Hızı 7.2 Mbps ve Adil Kullanım Kotası sırasıyla 100 MB’, 350 MB ve 1GB ‘dır. Paketin adil kullanım kotası dolduktan sonra internet bağlantı hızı 128Kbps olacaktır.
 • Bu Paketlerin süre sınırı dolana kadar yapılacak kullanımlar için ilave ücretlendirme yapılmaz.
 • Saatlik, günlük, haftalık Vodemnet Paketinin süresi dolduğunda, başka bir paket aboneliği yok ise, standart tarifeden ücretlendirilerek internet bağlantısı devam eder.
 • Faturasız 250 MB veya1GB Vodemnet Paketlerinden birisi kullanılıyor ise, kısa süreli yoğun hacimli data kullanım ihtiyaçlarında mevcut pakete ilave olarak süre bazlı Vodemnet Paketleri satın alınabilir. Bu durumda kullanım önceliği süre bazlı vodemnet paketlerinde olacaktır.
 • Vodemnet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan internet GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, adil kullanım limitinizden düşer

“Vodafone Vodemnet Paketleri ile Saatlik – Günlük – Haftalık Sınırsız İnternet” için 8 cevap

 1. arkadaşlar ben antalyanın merkezi olan muratpaşada meyden kavağında ikamet ediyorum ; adım cahit eryılmaz. 3 haftadır vodafone mobil modem kullanarak intenete bağlanmaya çalışıyorum.ne iş yerimde(iş yerim topçularda evime çok yakın ) ne de evimde düzenli bir şekilde bağlanamıyorum ; bağlandığım zamanın yüzde 90 nı da bağlantı hep 0 bps ,geri kalan yüzde 10 zamanda da 20 ile 300 bps aralığında bağlanıyorum.bağlandığım zamanlarda da sık sık bağlantım kopuyor.18 aylık taahhütname ile k 3675 modemden aldım.teknik servisten 3 kere randevu aldım ama ilgilenen de olmadı .2 gün sonra tüketici koruma derneğine başvuracağım ve taahhütnamemi iptal edip modemi de iade etmek istiyorum.onlar da bana yardımcı olamazlarsa ,modemimi kullanmak zorunda kalacağım.hiç memnun değilim ve hiç kimseye de vodafone ile internete bağlanmayı tavsiye etmem.müşteri hizmetleri ve teknik servis hiç alakalı değil.

 2. 250MBVODEMNET DATA İNTERNETİNE YANLIŞLIKLA ÜYE OLDUM İPTALİ İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİZE TELEFON NUMARALARINDAN ULAŞAMIYORUM LÜTFEN BU KONUDA YARDIMINIZI BEKLİYORUM TELF.NO:541*********

 3. sayın:: KADİR AKBALIK ne zaman ABONE HAFTALIKVODEMNET yazıp 3636 ya gönderdiğimde haftalık paketim günlük pakete otomatik geçiyor…ben vodafone bayii lerine gittiğimde ifaede ediyorum ordaki çalışanlarına bana kendin DATA yazıyosun diyor ama öle birşey olmadığından eminim bana yardımcı lun

 4. Önermem bende antalyada ouruyorum ve berbat bişey bu vodem vodafonun ta allah belasını ttnet bile bundan hızlı sürekli bağlantı kopuyor yda internete bağlanamıyor.

 5. “Al birini vur ötekine” misali GSM operatölerinin alayı, Buna Türktelekom’da dahil insanlarımıza fahiş fiyata hava satıyorlar. Buna tüketiciler olarak bir çözüm yolu bulmamız gerekir.yoksa sırtımızdan para kazanmaya devam edip duracaklar. ya da mümkünse hiç kullanmamak gerekir.10 kb lik internet ücreti 7.5 kuruş olduğuna göre 1 Gb lik internet kullanımı 75 liraya gelir. Dünyanın en pahalı internetini biz kullanıyoruz.Diğer bir çok tüketim mallarında olduğu gibi. Buna bir çare bulunması gerekir . Bunu da ancak bizi idare eden büyüklerimizin yapabileği kanaatindeyim.
  Saygılarımla..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir