Vodafone ve Pegasus İşbirliğiyle Ücretsiz Uçuran Tarife Cep FLY

pegasus-vodafonefly

Vodafone bu kez başka bir firma ile beraber bir tarife çıkarma yoluna gitti. Açıkcası bu şekilde Vodafone & Pegasus işbirliği bizim açımızdan çok iyi bir çalışma olacakmış gibi geliyor.

Öncelikle CEP FLY adı verilen bu tarifede de hem Faturalı hemde Ön Ödemeli paketler mevcut. Bu sayede iki kesimdeki kullanıcılarda bu avantajlı paketten yararlanabilecekler.

Kısaca paketin detaylarını açalım isterseniz. Yapılan anlaşma gereğince Vodafone CEP FLY tarifesine geçen aboneler yaptıkları görüşmeler neticesinde puanlar kazanacaklar ve bu puanlar ile Ücretsiz Uçak Bileti alabilecekler. Bu sayede hem konuşmalarında sınırlanmayacaklar hem de seyahat özgürlükleri sınırlanmayacak.

Cep Fly Faturalı

25 TL sabit ücreti bulunan bu tarifede Vodafone size Her Yöne 240 DK Ücretsiz görüşme hakkı sağlıyor. Paket limit aşımında ve SMS gönderiminde ise 30 Kr faturaya ekleme yapıyor.

Tarife detayları yazının sonunda…

Cep Fly Ön Ödemeli

Ön Ödemeli yani Faturasız Vodafone aboneleri için sunulan paket ise 30 TL limitine göre düzenlenmiş. Buna göre aylık 30 TL altı yükleme yapmanız durumunda Her Yöne Dakikası 40 Kuruştan ücretlendirileceksiniz. Attığınız SMS başına da 40 Kuruş ödeyeceksiniz. Aylık 30 TL üstü yükleme yapmanız durumunda ise Vodafone içi 15 Dakikası 40 kuruştan, diğer yönlere ve sabit hatlara  ise 3 Dakikası 40 Kuruştan görüşebileceksiniz.

Tarife detayları yazının sonunda…

Cep Fly & Pegasus Uçuş Puan Detayları

Kampanya kapsamında Vodafone Ön Ödemeli Cep Fly Tarifesine veya Vodafone Faturalı Cep Fly Tarifesine geçen her aboneye bir kereye mahsus olmak üzere 10 TL değerinde Uçuş Puanı verilecektir.

Ayrıca yaptıkları görüşmelerin %5’i hesaplarına uçuş puanı olarak eklenecektir. Örnek olarak 100 TL değerinde Bakiye yüklemeniz durumunda yada 100 TL tutarında bir fatura ödemeniz durumunda size gelecek olan Uçuş Puanı yaklaşık olarak 5 TL uçuş puanı hesaplarına eklenir.

Ayrıca Pegasus Hava Yolları üzerinden yapacakları ücretli bilet alımlarında bilet tutarlarının %1.5’i direkt olarak Uçuş Puanlarına eklenecektir.

Kısacası bu tarifeye geçen aboneler yaptıkları her görüşmeden, attıkları her sms’den, aldıkları her biletten puan kazanarak ücretsiz olarak uçuş hakkı kazanabileceklerdir. Bununla beraber verilen ücretsiz dakika ve görüşme limitleri de aslında piyasada ki bir çok tarifeden daha uygun ve güzel.

Kampanya dahilinde uyulması gereken kurallar ve şartları aşağıda sıraya koydum…

Cep Fly Faturalı Hat Kampanya Şartları

Cep Fly Faturalı tarifesi tablosu aşağıda yer almaktadır.

Faturalı Cep Fly Tarife Tablosu
Aylık Sabit Ücret 25 TL
Grupiçi Arama 240 dakika ücretsiz / Daha sonra dakikası 0,30 TL
Vodafone
Diğer GSM numaraları
Sabit Hatlar
Yurtiçi SMS 0,30 TL / adet


· Abone her ay KDV ve ÖİV dahil 25 TL ücret karşılığında yurtiçinden kullanmak şartıyla 240 dk yurt içi her yöne, sadece sesli telefon ve görüntülü görüşme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir.
· 240 dk paketinin aşımında görüşmeler ücretlendirme tablosunda belirtilen dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir.
· Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir.
· Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurt içinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
· Kıbrıs’a doğru Türkiye’den başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
· Her yöne ücretsiz dakikalar yurt içinde bulunan Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom yönüne yapılan aramalarda geçerlidir.
· Paket kullanımı, abone aktivasyonu yapıldığı andan itibaren veya pakete geçiş tarihi ile başlayacaktır.
· Aboneler pakete giriş tarihine kadar abone eski tarifesi üzerinden ücretlenir.
· Abonenin ilk faturasında aylık paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir.
· Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretinin tamamını öder.
· Tarifede konferans görüşme özelliği kullanılamamaktadır.
· Toplu süre ücreti abonenin faturalarında ilgili fatura döneminde tahsil edilir.
· Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez.
· Ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
· Paketinize ait toplu sürenizin bittiğine dair gönderilen bilgi SMS’i, son 48 saat içerisinde yaptığınız görüşmeleri kapsamayabilir.
· Cep Fly tarifesi kullanıcıları Vodafone Türkiye abonesi olup Vodafone Cep Merkezi, Müşteri Hizmetleri, internet ve diğer tüm kanallar üzerinden bir Vodafone Türkiye abonesinin yapabileceği her türlü hat işlemini yapabileceklerdir.
· Tarife değişikliği My Vodafone’dan “Tarife İşlemleri” adımından, “şifre CEP FLY FATURALI” yazıp 7048’e kısa mesaj göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542’yi arayarak veya en yakın Vodafone Cep Merkezi’nden yapılabilir.
· Kampanya 13 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

Faturalı Cep Fly Yurtdışında Kullanım (Roaming) Avantajı
Yapılan Çağrı Dakikası 0,99 TL
Alınan Çağrı Dakikası 0,99 TL
Ücretlendirme Periyodu 60 saniye
Abonenin Avantajlarından faydalanmak için yurtdışında seçmesi gereken ülkeler Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Monako, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere

· Cep Fly Faturalı Roaming Avantajı ile 19 ülkede tüm GSM operatörlerinde yapılan ve alınan çağrılar sadece 99 kuruş /dakika olarak ücretlendirilir.
· Tarife paketi roaming avantajı kapsamında geçerli olan ülkeler:
Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Monako, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere

· Abone yurt dışında kullanım (roaming) avantajından faydalanmak için hattını yurt dışına açtırmalıdır.
· Abone yukarıdaki yurt dışında kullanım (roaming) avantajını dışında ikinci bir roaming opsiyonu da seçerse, aramayı başlattığı ülke kendi tercih ettiği roaming opsiyonu kapsamında ise bu tercihindeki fiyat üzerinden ücretlendirilir; aramayı başlattığı ülke tercih ettiği roaming opsiyonuna dahil değil ancak bu tarife paketi kapsamındaki yurt dışında kullanım (roaming)avantajı ülkeleri arasında ise 1 dakika /99 Kr üzerinden, yoksa standart Vodafone roaming dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
· SMS ve GPRS ücretlendirmesi için standart roaming tarifeleri geçerlidir.
· Yukarıda verilen “Geçerli Olan Ülkeler” prefixleri dışındaki tüm yönler için standard Vodafone roaming tarifeleri geçerlidir.
· Ücretlendirme dakika üzerinden yapılır.
· Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
·

Cep Fly Ön Ödemeli Hat Kampanya Şartları

Cep Fly Faturasız tarifesi tablosu aşağıda yer almaktadır.

Faturasız Cep Fly Tarife Tablosu
TL Yükleme Şartı 30 TL ve üzeri yüklemelerde 30 TL’ den az yüklemelerde
Grupiçi Arama 15 dakikası 40 kş Dakikası 40 krş
Vodafone 15 dakikası 40 kş Dakikası 40 krş
Diğer GSM numaraları 3 dakikası 40 krş Dakikası 40 krş
Sabit Hatlar 3 dakikası 40 krş Dakikası 40 krş
Yurtiçi SMS 40 krş / adet 40 krş / adet
Yurtdışı SMS 60 krş / adet 60 krş / adet

· Aylık 30 TL’den az yüklendiğinde yurtiçi heryöne konuşma ücreti 40 kuruş/dakika’dır.
· Para yükleme şartı sağlandığında indirimli görüşmeler 30 gün için geçerlidir.
· Cep Fly Tarifesi’nden sadece bireysel aboneler yararlanabilirler.
· 15 dakikası 40 kuruş uygulaması 900 sn./40 kuruş, 3 dakikası 40 kuruş uygulaması ise 180 sn./20 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
· Faturasız Cep Fly tarifesini kullanan aboneler Vodafone Türkiye Cep Lira Kartlarını kullanacaktır.
· Cep Fly tarifesi içerisinde ve Cep Fly tarifesi ile diğer Vodafone tarifeleri arasında para transferi gerçekleştirilebilmektedir.
· Aboneler Cep Fly tarifeleri ve diğer Vodafone tarifeleri arasında geçiş yapabilirler, diğer Vodafone abonelerinin yararlandığı tüm hizmetleden yararlanabilirler. (3G, Roaming, Ses, SMS, MMS, VAS Servisleri).
· Cep Fly tarifesi kullanıcıları Vodafone Türkiye abonesi olup Vodafone Cep Merkezi, Müşteri Hizmetleri, internet ve diğer tüm kanallar üzerinden bir Vodafone Türkiye abonesinin yapabileceği her türlü hat işlemini yapabileceklerdir.
· Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
· Cep Fly Tarifesi’nden sadece bireysel aboneler yararlanabilirler.
· Cep Fly tarifesi içerisinde ve Cep Fly tarifesi ile diğer Vodafone tarifeleri arasında para transferi gerçekleştirilebilmektedir.
· Tarifede konferans görüşme özelliği kullanılamamaktadır.
· Tarife değişikliği My Vodafone’dan “Tarife İşlemleri” adımından, “şifre CEP FLY FATURASIZ” yazıp 7048’e kısa mesaj göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri 444 0 542’yi arayarak veya en yakın Vodafone Cep Merkezi’nden yapılabilir.
· Kampanya 13 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerlidir.

Faturasız Cep Fly Yurtdışında Kullanım (Roaming) Avantajı
Yapılan Çağrı Dakikası 1,20 TL
Alınan Çağrı Dakikası 1,20 TL
Ücretlendirme Periyodu 60 saniye
Abonenin Avantajlarından faydalanmak için yurtdışında seçmesi gereken ülkeler Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Monako, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere

· Cep Fly Faturasız Roaming avantajı ile 19 ülkede tüm GSM operatörlerinde yapılan ve alınan çağrılar sadece 1,20 TL /dakika olarak ücretlendirilir.
· Roaming avantajının geçerli olduğu ülkeler: Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Monako, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere
· Abone roaming avantajından yararlanmak için hattını yurtdışında kullanıma açtırmalıdır.
· Abone yukarıdaki roaming ajantajından başka bir roaming avantajı tercih ederse, aramayı başlattığı ülke kendi tercih ettiği roaming avantajı kapsamında ise bu tercihindeki fiyat üzerinden ücretlendirilir; aramayı başlattığı ülke tercih ettiği roaming opsiyonuna dahil değil ancak bu tarife paketi kapsamındaki roaming avantajı ülkeleri arasında ise 1dakika /1,2 TL üzerinden, yoksa standart Vodafone roaming dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
· SMS ve GPRS ücretlendirmesi için standart roaming tarifeleri geçerlidir.
· Ücretlendirme dakika üzerinden yapılır.
· Yukarıda verilen ”Geçerli Olan Ülkeler’ prefixleri dışındaki tüm yönler için standart Vodafone roaming tarifeleri geçerlidir

Pegasus & Cep Fly Uçuş Kampanyası Şartları
·
Pegasus Uçuş Puan Kampanyası ile Uçuş Puan toplamak çok kolay! Cep Fly tarifeleri üzerinden yapılan yurt içi ses görüşmeleri ve SMS gönderimlerinin %5’i kadar Uçuş Puanı anında hediye. Üstelik, Cep Fly tarifelerine abone olarak Pegasus Uçuş Puan Kampanyası’na ilk defa katılanlara 10 TL değerinde uçuş puanı da hediye!

Kampanyaya katılmak için yapılması gereken tek şey öncelikle Cep Fly tarifelerinden birine abone olmak ve gönderilen davet SMS’ine EVET yazarak 7307’ye SMS göndererek onaylamak.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

· Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için abonenin öncelikle Cep Fly tarifesinde olması gerekmektedir. Cep Fly tarifesine geçen abonelere Vodafone tarafından kampanyaya katılım daveti için SMS gönderilir. Abonenin kampanyaya katılması için bu kampanya davet SMS’ini “EVET” yazıp 7307’ye SMS atarak onaylaması ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni, 212 444 0 542’yi arayarak kampanyaya katılmayı talep etmesi gerekmektedir.
· Cep Fly Tarifesi’nden sadece bireysel aboneler yararlanabilirler.Abonelerin göndereceği onay SMS’i için ücret alınmayacaktır.
· Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.
· Abone, kampanya süresince istediği zaman ve herhangi bir sebep göstermeksizin, Pegasus veya Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ya da IPTAL yazıp 7307’ye göndererek kampanyadan çıkma hakkına sahiptir.
· Abone Cep Fly Tarifesi’nden çıktığı takdirde Pegasus Uçuş Puanı Kampanyası’ndan da çıkar.
· Cep Fly tarifesine geçen aboneler bu tarifedeyken yurt içinden yaptıkları ses aramalarının ve kısa mesaj gönderimlerinin %5’i kadar uçuş puanı kazanırlar. Örneğin, bir abone, 100 TL’lik yurtiçi görüşme ve kısa mesaj gönderimi yaptığında 5 TL değerinde Uçuş Puan kazanır. Özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramalar ve SMS’ler, faks, data, WAP aramaları, Kıbrıs, yurtdışı ve roaming aramaları ve SMS’leri Uçuş Puan kampanyası kapsamı dışındadır.
· Pegasus Uçuş Puan Kampanyası’na ilk defa katılan Cep Fly tarifeleri abonelerine kampanyaya ilk katılımlarında 10 TL karşılığı uçuş puanı hediye edilir. Bedelsiz olarak hediye edilecek olan bu 10 TL (On Türk Lirası) karşılığı katılım puanı, abonenin kazandığı ilk kullanım puanları ile eş zamanlı olarak Pegasus tarafından abonenin kullanımına hazır hale getirilmiş olacaktır.
· Birikmiş Uçuş Puan’lar, Pegasus Havayolları’nda bilet alırken kullanılır.
· Aboneler Uçuş Puan’ı kullanarak isterlerse indirimli olarak uçak bileti satın alabilirler, isterlerse de puanlarını biriktirerek bedavaya uçabilirler. Örneğin, 10 TL değerinde Uçuş Puan’ı olan bir müşteri, alacağı biletin 10 TL’sini Uçuş Puan’ı ile ödeyebilir.
· Puan kullanımı için abonenin en az 5 TL değerinde 5 Uçuş Puan’ı olması gerekir.
· Cep Fly aboneleri Pegasus Havayolları’ndan gerçekleştirdikleri uçuşlarda bilet tutarının %1,5’i kadar daha Uçuş Puan kazanırlar.
· Uçuş Puanlar koltuk satın almak için kullanılabilir.
· Uçuş Puan ile kontenjan, sınırı olmaksızın istenilen yere, Pegasus tarafından ilan edilmiş olan uçuş tarifelerine uygun olarak istenilen tarihte uçak bileti alınır.
· Cep Fly Tarife(leri) aboneleri biriken uçuş puanlarını kullanarak Pegasus Havayolları’nın uçtuğu tüm destinasyonlar için bilet alabilir.
· Farklı müşteriler arasında Uçuş Puan transferi yapılmamaktadır.
· Uçuş Puan’lar, kazanıldıktan 12 ay sonraki yılın son gününde geçersiz olacaktır.
· Ödül puanlarla alınan bilet Uçuş Puanı kazandırır.
· Uçuş Puanı’nı kullanırken aboneye Vodafone telefon numarası ve Pegasus Müşteri Parolası sorulacaktır. Müşteri parolası, Pegasus tarafından abonenin kampanyaya katıldığı tarihte SMS ile aboneye bildirilecektir. Müşteri parolasını teslim almamış/bilmeyen/unutan aboneler, Pegasus Çağrı Merkezi veya www.flypgs.com‘dan şifresini e-posta adresine ya da cep telefonuna gönderilmesini talep edebilir.
· Pegasus ID şifreleri rakamsal ve 4 hanelidir. Şifre değişikliği sadece Web’den yapılabilir.
· Katılımcılar (aynı isime kayıtlı) en fazla 3 adet Cep Fly Tarife’li Vodafone hattı ile uçuş puanı kampanyasına katılabilir ve kampanyaya her katılımı için ayrı ayrı uçuş puan kazanır.
· Birden fazla Cep Fly Tarifeli Vodafone hattı ile kampanyaya katılan kullanıcılar sonraki uçuş puan kazanımlarını bir abonelik numarasında birleştirebilir.
· Birleştirme işlemi sadece Pegasus Çağrı merkezi 444 0 737‘den yapılır.
· Birleştirme (Merge) işlemi yapıldıktan sonra aynı abonenin kampanyaya katılımının onayladığı diğer Cep Fly Tarifeli Vodafone hatları uçuş puan kazandırır, ancak kazanılan uçuş puanlar birleştirme yapılan ana Cep Fly Tarife’li Vodafone hattının uçuş puan kampanyasına akar.
· Birleştime işlemi yapıldıktan sonra, tekrar numaralar ayrıştırılamaz.
· Uçuş Puanı karşılığı bilet satışları aşağıdaki Pegasus kanalları tarafından yapılacaktır:
– Pegasus Havayolları Çağrı Merkezi (444 0 737)
– Pegasus Internet Sitesi (www.flypgs.com),
Pegasus Acenteleri

· Kampanya üyesi Cep Fly abonelerinin Uçuş Puan’ları abonelere aylık olarak SMS yolu ile bildirilecektir.
· Aboneler, toplam/kullanılabilir Uçuş Puan’larını, Uçuş Puan kazanım ve kullanım işlemlerini sadece aşağıdaki kanallarında sorgulayabilir/görüntüleyebilir: – Pegasus Internet Sitesi, www.flypgs.com
– Pegasus Çağrı Merkezi, 444 0 737

· Aboneler Vodafone’un herhangi bir kanalından puan sorgulama işlemi yapamaz.
· Kampanya katılımcısı aboneler, kampanya kapsamında kendilerine sunulan hediye ve diğer haklarını 3. şahıslara devredemez.
· Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone, ilgili Abone’nin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
· Kampanya kapsamında Vodafone katılımcılarının ad soyad, doğum tarihi ve TC Kimlik No bilgileri, kampanyanın gerçekleştirilmesi ve kampanya kapsamındaki hediyelerin dağıtımı ve kampanya katılımcılarına ulaştırılması amacıyla sınırlı olmak üzere, Vodafone tarafından, arayüz dahil Pegasus ile paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.
· Cep Fly tarifesi kullanıcıları Vodafone Türkiye abonesi olup Vodafone Cep Merkezi, Müşteri Hizmetleri, internet ve diğer tüm kanallar üzerinden bir Vodafone Türkiye abonesinin yapabileceği her türlü hat işlemini yapabileceklerdir.
· Cep Fly tarifesi içerisinde ve Cep Fly tarifesi ile diğer Vodafone tarifeleri arasında para transferi gerçekleştirilebilmektedir.
· Taraflar, kampanya şartlarını, süresini ve kampanya kapsamında temin edilecek hediyeleri değiştirme hakkını saklı tutar.
· Kampanya 13 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerlidir..

“Vodafone ve Pegasus İşbirliğiyle Ücretsiz Uçuran Tarife Cep FLY” için 7 cevap

  1. aveada sanırım thy ile yapmıştı böyle bir kampanya ?
    vadafone iyi hoşta bana hala karşı duruyor.alt yapı güclü olmadıktan sonra ısterse altın versınler kullanmam..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir