Vodafone ve Blackberry Storm Kampanyası

Yeni Blackberry Storm, Türkiye’de ilk kez dünya 3G lideri Vodafone’la!
Vodafone’a özel tasarlanan BlackBerry Storm, yazı yazmada kolaylık sağlayan ve gerçek bir klavye gibi tepki veren dünyanın ilk “tıklanabilir” dokunmatik ekranına sahip. Cihaz, aynı anda tek ve çoklu dokunuşları takip ederek ekranda etkin dolaşım sağlıyor.

“Vodafone BlackBerry Storm 9500 Kampanyası” kapsamında, “BlackBerry Internet Service” lisans kullanımını seçip 18 veya 24 ay kullanım süreli alternatiflerden birini tercih eden faturalı bireysel ve kurumsal abonelerimiz, bu yenilikçi ürüne çok özel ödeme seçenekleriyle sahip olurken taahhüt süresi boyunca sınırsız e-posta ve internet kullanıyor. 

Vodafone Blackberry Cihaz Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Blackberry Kampanyası’nda hangi cihazlar verilecektir?
Kampanya sadece Blackberry Storm 1GB model cihazı için geçerli olacak ve kampanya stoklarla sınırlı olacaktır.
Kampanyadan hangi tip aboneler faydalanabilir?
Kamanyadan mevcut veya yeni bireysel ve kurumal faturalı hat sahibi aboenler faydalanabilir.
Blackberry kampanyasına dahil olan hattı, ses kullanımına açmak zorunlu mudur?
Evet. Blackberry kampanyasına tanımlı hatlar, sadece data hattı olarak aktive edilmemeli, ses kullanımına da açılmalıdır.
Aylık taahhüt bedeline tüm kullanımımlar (ses, sms ve data kullanımları) dahil midir?
Hayır, Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya WAP veya diğer APN kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
BIS (Blackberry Internet Service) nedir?
Abonelerimizin POP3 destekli (Gmail, Yahoo gibi) bireysel e-postalarını Blackberry cihazlarından yönetebilmelerini sağlayan bir servistir. Böylece e-postalarınız siz hiçbir şey yapmadan, push teknolojisi ile posta kutunuza eş zamanlı olarak Blackberry cihazınıza gelir.
BES – BlackBerry Kurumsal Sunucusu nedir?
BES, BlackBerry hizmetinin kurumlarda verilmesi için gerekli olan bir yazılımdır. Şirketin kendi bilgisayar şebekesinde bulunan bir sunucusuna kurulur. Bu sunucu üzerinde başka bir yazılım kurulmamalıdır. 

BES şirket e-posta çözümüyle bütünleşerek çalışır, Microsoft Exchange, Novell GroupWise, Lotus Domino için kullanılan farklı tipleri vardır. Personelinin kurumsal e-postalarını telefondan yönetmelerini – okuma, yazma ve gönderme – isteyen şirketler kendi ağları içinde BES kurarlar. Şirket personeli, bu sunucu yardımıyla kurumsal e-postalarına, güncel yapılacak işler listesine, kurumsal telefon rehberine ve takvimlerine ulaşabilir, hızlı bir şekilde erişir.

BIS servisini kullanabilmek için Blackberry model bir cihaza mı sahip olmam gerekir?
Evet.
Blackberry servisi hangi ülkelerde geçerli olacaktır?
Vodafone’dan temin edilen Blackberry BIS Servisi / Blackberry BES Servisi, Vodafone’un veri dolaşım (roaming) anlaşmasının olduğu ülkelerde kullanılabilir ve bu ülkelerde gerçekleştirilecek data kullanımı, abonenin seçmiş olduğu kampanya seçeneği bedeline ek olarak, mevcut data tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
Blackberry Kampanyası Sözleşme şartları nelerdir?
Abone taahhüt ettiği süre boyunca hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi, Blackberry BIS Servisi / Blackberry BES Servisi aboneliğinin (Vodafone GPRS/Push e-mail çözümleri) iptal etmesi durumunda sınırsız data kullanım hakkı ortadan kalkacaktır ve aboneye kalan ay x taahhüt tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
Abone diğer şebekeden MNP ile bize gelmiş ve 6 aydır faturalarını düzenli ödemiş, mevcut abone kriterinde değerlendirilebilir mi?
Evet.
Kampanyasız ve kampanyalı verilen cihazlarda simlock (şebeke kilidi) durumu nedir?
Evet, cihazlar simlock’ludur.
Vodafone bayilerinden kurumsal abonelere satış yapılabilecek midir?
BIS lisansı kullanmak isteyen kurumsal aboneler Vodafone bayileri aracılığı ile kampanyaya dahil edilebilirler. Fakat BES lisansı kullanmak isteyen aboneler sadece kurumsal satış kanalları aracılığı ile kampanyaya dahil edilebilirler.
Vodafone bayilerinden yapılacak olan kurumsal abonelere yönelik satışlar için de kampanya katılım kuralları geçerli midir?
Evet.

“Vodafone ve Blackberry Storm Kampanyası” için bir cevap

  1. Bitmiştir Artık Bu Tür Kampanyalar Sanırım , Aslında Tek 1 Sene İçinde Yapıpta Diger Senelerde Aynısını Düzenleseler Katılacak İnsanlar İçin Veya Bu Tür Kampanyalardan Yararlanacak insanlar İçin FaydaLı oLur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir