Vodafone – Turkcell – Avea TL Yükle TL Kazan Kanpanyaları

tl bakiye

TL sistemine geçiş sonrasında yaşanan gizli zam için operatörler bazı kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu şekilde hem aboneleri TL sistemine ve yeni fiyatlara alıştırabilecekler, hemde yüksek yükleme miktarlarına çıkabilecekler. Sizler için 3 operatörde bulunan bu tarz yüklediğin kadar kazan kampanyalarını bir araya getirdik. Sırayla kamapanya bilgilerini verelim isterseniz.

Vodafone TL Yükle TL Kazan Kampanyası

Vodafone kullanan Ön Ödemeli Hat Aboneleri 2 Nisan 2010 ile 30 Nisan 2010 tarihleri arasında yapacakları 20 TL ve üzeri yüklemelerde HER YÖNE kullanabilecekleri %50 hediye TL kazanıyorlar. Yani gidip 20 TL yükleme yaparsanız direkt olarak 10 TL daha yükleniyor. Bu işlem için Kayıt olma gereksini mi yok. Tüm aboneler kayıtsız şartsız yararlanabiliyor bu kampanyadan.

Önemli bir not: 20 TL yükleyince bakiyeniz 30 TL oluyor ama siz 20 TL nin kampanya şartlarından yarralanabiliyorsunuz. 30 TL bakiuye gelsede sistem sizi 20 yükledi olarak görüyor.

Ne kadar bakiyenizin kaldığını *123#11# tuşlamasını yaparak öğrenebilirsiniz. Kazanılan hediyeleri sadece arama yaparken kullanabilirsiniz. SMS vb. servislerde ve Transfer olarak kullanılamaz. Bunlarıda belirtmekte fayda var. Sayfa sonunda kampanya sayfasının linkinide koyacağım… Kampanya kapsamında verilen hediye TL de normal tarifeniz üzerinden düşecektir.

Turkcell TL Yükle TL Kazan Kampanyası

Turkcell kampanya yaparken çoğunlukla kendi içerisinde görüşmelere olanak sağlıyor. Bu sebeple bu kampanyada o şekilde olmuş. Turkcell TL yükleme kampanyası olarak yaptığı çalışmada 30 TL ve üzeri yüklemelerde size yüklediğiniz miktar kadar ŞEBEKE İÇİ görüşme hakkı veriyor. Kampanya süresi olarak 1 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasındaki yüklemeler geçerli oluyor.

Örneğin gidip 30 TL yüklediniz. O sizin bakiyeniz. Size birde 30 TL şebeke içi görüşme hakkı verildi. O da hediyeniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için yükleme yapmadan önce “HEDİYE” yazıp 7474 ‘e göndermeniz gerekiyor. Sonrasında gelecek olan mesajla beraber TL yüklemesi yapabilir, hediye bakiyenizi kazanabilirsiniz.

Hediye dakikalar 30 gün süresince kullanılabilecektir. Kalan Dakikaları öğrenmek için *123*30# tuşlamasını yapmanız yeterlidir. Hediye bakiyeler 30 snlik periyotlarda Dakikada 40 Kuruş düşecek şekilde sisteme girilmektedir. Yarım dakikada 20 kuruş düşmektedir.

Avea TL Yükle TL Kazan Kampanyası

Avea tarafında bildiğim ve baktığım kadarıyla böyle genel bir kampanya yapılmadı. Yani yükle kazan şeklinde bir kampanyaları yok. Ancak bazı firmalara özel kampanyaları var. Onları buradan yazalım da ayrımcılık olmamış olsun.

Avea ile Garanti ExtraGenç ile yapılan anlaşma gereği 30 Nisan 2010 tarihine kadar ExtraGenç kulübüne üye olan 18 – 23 yaş arasındaki gençler, Garanti Bankası kanalları üzerinden 30 TL ve üzeri yükleme yaparlarsa HER YÖNE kullanabilecekleri 10 TL bakiye kazanıyorlar. Bunun dışında kalanlar ise birşey kazanamıyor açıkcası.

Kampanya kapsamında yapılacak yüklemeler en son 30 Nisana kadar yapılmalıdır. Yüklemeler Garanti üzerinden olmalıdır. Yüklenen TL bakiye tarife kapsamında kullanılabilecektir.

Yazar Yorumu :

Açıkcası Vodafone tarafından yapılan %50 kampanyası diğer iki kampanyadan daha önde. Sonuçta Turkcell sadece şebeke içi veriyor ve dakikada 40 kuruş olarak düşüyor. Yani 30 TL yüklediğimizde Turkcell’de şebeke içi max. 75 dakika görüşme yapabileceğiz demektir. Vodafone da ise 30 TL yüklenince gelen 15 TL ile 150 dakika her yöne görüşme yada, Vodafone içi 500 dakika görüşme yapabiliyorsunuz.

Avea ise sadece belirli bir kesime sunduğu için değerlendirme listesine alamıyorum kendisini…

Kaynaklar :

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/hazirkart/tlyukletlkazan

https://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/garanti_avea.shtml?pagemenu=bkampanya.garantiavea

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/hosgeldin-lira-kampanyasi.php

“Vodafone – Turkcell – Avea TL Yükle TL Kazan Kanpanyaları” için 6 cevap

  1. bu TL kazığını ilk yiyen benim, bir gece öncesinden saat 23:40 civarı 50 kontor atmıştım sonra yarım saat sonra bir 50 Kontor daha atmak için internet şubeme giriş yaptım ve 50 Yazanı seçtim gönder dedim ve 50 Kontor yerine 50 TL yüklemişim 😀 bir soğuk su içtim ve geçiştirdim.. 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir