Vodafone Kontörlü (Ön Ödemeli) Hat Tarifeleri

vodafone kontörlü - ön ödemeli tarifeler

Vodafone firması tarafından kullanıma sunulan Ön Ödemeli veya diğer adıyla Kontörlü Hat tarifelerini sizlere kısaca anlatmak istiyorum.

Vodafone Cep Öğrenci Tarifesi

Vodafone Cep Öğrenci tarifesi daha çok Vodafone içi konuşmalarda uygun bir tarifedir. Yüklenen kontör miktarına göre daha uygun fiyatlardan görüşmeyi sağlayan bir tarifedir.

Tarife kapsamında aylık 100 Kontör yüklemeniz durumunda Vodafone içi seçtiğiniz 10 numara ile 150 Kontör yüklemeniz durumunda ise tüm Vodafone aboneleri ile 5 dakikası 1 kontöre görüşebiliyorsunuz.

Bunun dışında ayda 250 kontör yüklemesi yaparsanız eğer Tüm Vodafone aboneleri ile 15 Dakikası 1 Kontöre görüşme olanağınız oluyor.

Kampanya kapsamında 100 Kontör yüklerseniz diğer yönlere dakikası 3, Vodafone içi 2 kontöre görüşme yaparken, 150 ve 250 yüklemeniz durumunda diğer yönlere Dakikası 2 kontöre görüşme yapabiliyorsunuz.

Sms paketi almanız durumunda 35 kontör karşılığında aylık 3000 SMS alabilme olanağınız bulunan tarifede SMS paketi almazsanız her yöne 2 kontör ücret karşılığında SMS atabiliyorsunuz. Bununla beraber ayda 150 ve üstü kontör yüklemesi yapmanız durumunda her yöne 250 SMS hediyeniz olmakta.

Vodafone firmasında kontör ücretlendirmesi şuan 0.20 kuruştur. Buna göre ayda 50 TL ödeyerek 250 kontör yüklemesi yapmanız durumunda Vodafone içi 15 Dakikası 0.2 TL’den görüşme yapabilirsiniz. Yani 50 TL ödeyerek Vodafone içi 3750 Dakika görüşme yapmış olacaksınız.

Bu tarifenin Faturalıdaki karşığı Cep Limitsiz 35‘dir. Detaylı bilgiyi sitemizdeki Fatıralı Hat Tarifeleri kısmından alabilirsiniz.

Vodafone Cep 1 Tarifesi

Cep 1 Tarifesi her yöne görüşme yapanlar için ideal olan bir tarifedir. Son dönemde oldukça rağbet gören bir tarifedir. Tarife kapsamında aylık 100 Kontör yüklemeniz durumunda her yöne 1 Dakikası 1 Kontöre görüşme yapabilirsiniz. Ayda 150 ve üstü kontör yüklemeniz durumunda ise her yöne 3 Dakikası 1 Kontöre görüşme imkanınız olmaktadır.

Bunla beraber yine ayda 35 kontör karşılığında her yöne kullanabileceğiniz 3000 SMS paketini satın alma imkanınızda olmaktadır.

Kampanya kapsamında ayda 100 kontör altı yükleme yaparsanız her yöne 1 dakikası 3 kontör olarak ücretlendirilmektedir. SMS paketi satın alınmadan atılan her sms için ise 2 kontör hattınızdan düşmektedir.

Bu kapsamda hesaplama yaparsak 30 TL karşılığında aldığınız 150 kontör ile bir ayda her yöne 450 Dakika görüşme yapabilirsiniz.

Bu tarifenin karşılığı olarak Faturalıda Cep Limitsiz 75 ve Cep Konuş 150 tarifeleri bulunmaktadır. Bu tarifeler hakkında bilgi almak için Faturalı Hat tarifeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz

Vodafone Kontörlü Cep Limitsiz Tarifesi

Vodafone firmasının pek tutulmayan ama bazen oldukça hesaplı olabilen bir tarifesidir. Vodafone Shop’larda pek karşılaşmasanızda sizin talebiniz doğrultusunda bu kampanyaya geçebilirsiniz.

Bu tarifede ayda en az 100 kontör yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bir gün içerisinde Vodafone içi veya dışı 10 dakika görüşme yaptıktan sonra Vodafone İçinde Sınırsız Görüşme hakkınız olmaktadır. kısacası Vodafone içi görüşmelerde ilk 10 dakikadan sonrası ücretsiz olmaktadır.

Bu tarifede diğer yönleri aramanın dakikası 2 kontör sms göndermenin ücreti ise 1 kontördür.

Tarifenin diğer bir özelliği ise kötü kullanımı önlemek amacı işe her görüşmenin 79 dakika ile sınırlandırılmış olmasıdır. Bu kapsamda görüşmeniz 79 dakikaya ulaşınca siz telefonu kapatmamış olsanız dahi telefon kapanır. Sizin görüşmeye devam etmeniz için aynı numarayı tekrar aramanız gerekmektedir. Bunun nedeni telefonu açıp bırakıp gitmeyi önlemektir.

Bu tarifede iki ayda 10.000 dakika sınırı vardır. Buna göre ilk ay ücretsiz olarak 7000 dakika görüşürseniz bir sonraki ay 3000 dakika görüşme hakkınız kalacaktır. Buna göre kendinizi ayarlamanız gerekmektedir. İlk ay 10.000 dakikayı harcarsanız bir sonraki ay yapacağınız tüm görüşmelere ücret ödemek durumunda kalırsınız. 10.000 dakikayı 60 günlük kullanıma bölersek günlük günlük 3 saatlik bir görüşme yapıyor.

Bu tarifenin Faturalı Hatlardaki karşılığı Cep Limitsiz 35 tarifesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir