Vodafone Kontörlü Mobil Modem

Vodafone-kontörlü-3G-Hızlı-Mobil-İnternet-Paketleri-

Vodafone firması ilk etapta çıkardığı Faturalı Hatlarla beraber satılan 3G Mobil modemlerin yanında şimdide Kontörlü Hatlarla Kullanılabilecek Mobil Modemleri piyasaya sürdü.

Kontörlü hatlar ile rahatlıkla kullanılabilecek bu 3G Mobil Modemler sözleşme ile piyasaya sürülen modemlerden biraz düşük özelliğe sahipler. Ancak daha fazla renkli bir yapıya sahipler ve elbetteki diğer modemlerden daha uygun bir fiyata sahipler.

Bir Vodafone Shop’a uğrayarak satın alabileceğiniz Kontörlü 3G Mobil Modemlerin satış fiyatı sadece 99 TL. Bu fiyatı Word kart ile 6 eşit taksitte ve Vade Farksız olarak ödemenizde mümkün.

Ürünle birlikte Kasım ayının sonuna kadar alınması durumunda bazı hediyelerde verilecek. İlk etapda paketin içinden birkaç sticker çıkıyor. Bu stickerlar modemi daha fazla renklendirmenize olanak sağlıyor. Bunla beraber ilk 3 ay 1 GB internet paketide Vodafone tarafından hediye.

Bu durumda zaten 30 TL olan aylık internet size 3 ay için 90 TLye mal oluyor. Modemin fiyatı 9 TL’ye gelmiş oluyor. buda oldukça mantıklı ve kazançlı bir kampanya.

Ürünün hızı düşük demiştik yukarıda. Hemen açıklama getirelim. 3G çeken yerlerde abilerinin aksine 7.2 Mbit gibi bir hızı göremiyor. Max. görebildiği hız ise 1 Mbit. Yani evdeki internetin hızı ile eşdeğer.

Kampanya kapsamında ilk 3 ay içerisinde gelecek data paketi normalde 15 Ekim tarihinde son bulmuştu. Ancak Kasım ayı sonuna kadar Vodafone tarafından uzatıldı. Yazıyı okuduğunuzda kampanya devam ediyor mu etmiyor mu bu konuda bilgi almak isterseniz Vodafone Shop‘lara veya 444 0 542 nolu Vodafone Müşteri Hizmetleri departmanına sorularınızı sorabilirsiniz.

Son bir nokta bu modem ile ister günlük 35 kontör karşılığı sınırsız paketi, ister 30 TL karşılığında kontör ile 1 GB’lık paketi seçiniz. Sadece hız düşük olacaktır. Diğer özellikler abilerindeki özellikler ile aynı olacaktır. En önemli nokta kullanımnız kontörünüz ile sınırlı kalacaktır. Kontör bitince paketinizin özelliğine göre kullanımınızda dolacaktır.

Aylık hediyeleriniz bittikten sonra aşağıdaki paketlerden birini seçebilirsiniz.

Günlük Limitsiz Paket : Gün boyu limitsiz bağlantı 35 Kontör / 5 TL

Aylık 250 MB : 70 Kontör / 10 TL  (Fatura Stop – 700 Kontör/100 TL)

Aylık 1 GB paket : 175 Kontör / 30 TL  (Fatura Stop – 700 Kontör/100 TL)

Standart Tarife : 1 KB / 0.005 Kontör (Fatura Stop – 35 Kontör/5TL)

“Vodafone Kontörlü Mobil Modem” için 8 cevap

 1. Daha önce 31 Ocak 2010 tarihinde sona ereceği bildirilen Vodafone Ön Ödemeli Mobil Modem Kampanyası 28 Şubat 2010 tarihine kadar uzatılmıştır.

  Vodafone Ön Ödemeli Mobil Modem Kampanyası kapsamında abonelerimiz yapıştırma hediyeli E160E mobil modemi 99 TL’ye satın alıyor; ayrıca 3 ay süresince her ay 1GB hediye data kazanıyor. Üstelik abonelerimiz isterlerse modemi Yapı ve Kredi Bankası World Card ile peşin fiyatına 6 taksit ile alabiliyor.

 2. Vodafone ön ödemeli mobil modem kampanyasında taahhüt yok, bağlayıcılık yok!

  Taahhüt yoktur, hiçbir bağlayıcı koşul yoktur; senelerce bir tarifeye bağlanmak zorunda kalınmamaktadır. (Diğer operatörlerin ön ödemeli modem kampanyası bulunmayıp, taahhütlü kampanyalarında da 12 ay ile 24 ay arası aynı tarifede kalma koşulu vardır)

  Bu kampanyayı seçen aboneler ileride daha uygun bir kampanya çıkarsa rahatlıkla o kampanyaya/tarifeye geçiş
  yapabilirler.

  Rakip kampanyalarda Taahhüt verilen tarifelerde kontrat iptal edildiği takdirde müşteri kalan ay sayısı kadar aylık ücret ceza olarak ödenmek zorunda kalır. Vodafone ön ödemeli mobil modem kampanyasında ceza yoktur.

  Çok daha ucuza mobil modem!

  Toplamda ödenen miktarlara bakılınca diğer operatörlerin tekliflerini (ayda 1 GB sunan teklifler) seçen aboneler, toplamda 24 ay sonunda 696 TL (29TL x 24 ay) veya 228 TL (19 TL x 12 ay) ödemek zorunda kalmaktadırlar. Vodafone mobil modem kampanyasında ise sadece 99TL ödeyerek hem mobil modem sahibi olunmakta hem de 3 ay boyunca ayda 1 GB veri hediye edilmektedir.

  Sonuçta müşterinin cebinden çıkan para rakip kampanyalarda kat kat fazladır.

 3. Arkadaşlar sakın benim yaptığım hatayı yapıp 3g modem falan almayın ben vodafone aldım çok pişmanım lanet birşey defalarca müşteri hizmetlerini aradım tartıştım sorun çözülmedi. Cihaz bulunamadı diyor şebeke aranıyor diyor öyle kalıyor şebeke bulsa bağlan diyorum bağlanmıyor. Bağlansa 5-10 dakika içinde kopuyor. Windows 7 kullanıyordum müşteri hizmetleri içindeki yazılım Windows 7ye uygun değil sitemizden yeni yazılım indirip kurun düzelir dedi indirdim kurdum olmadı. vista yükledim olmadı içindeki yazılım xp ile tam uyumlu çalışır dediler xp yükledim yine olmasdı cihazı kaldır yeniden yükle dediler olmadı daha neler neler anlatamam artık tüketici haklarına başvurmaya karar verdim tekrar söylüyorum reklamlara aldanmayın altyapı oturmamış sadece yalan reklam yapıp para kazanmakta acele ediyorlar benim gibi enayiler sayesinde cepleri doluyor ben yandım siz yanmayın keşke benide uyaran olsaydı.

  1. Vodafone tarafından verilen E160E modelli Ön Ödemeli Vodem’i hiç sorun yaşamadan Windows 7 Yüklü bilgisayarımda kullanmaktayım.

   Oluşan sorun Vodem kayanaklı yada Bilgisayar kaynaklı olabilir. Bir Vodafone Shop üzerinden hem ürünü kontrol ettirin, hem de başka bir Vodem üzerinden sizin bilgisayarınızın çalıştırıp çalıştırmadığını öğrenin.

   Daha hızlı ve net sonuca ulaşabilirsiniz bu şekilde…

 4. Valla Daha Neler Çıkartıcaklarını Şaşırdılar Sanırım Gün Geçtikçe Teknolojide Gelişiyor Degişikliklerde Oluyor

 5. Bu köntörlü vodemlerden alsak aylık cepnet paketine üye olsak 7,99 TL ye hızı nasıl olur acaba veyada böle bişi yapabilirmiyimm ??

 6. Kontörlü vodemim var.Her ay 8 tl yüklüyorum.Babalar gibi internet kullanıyorum.Opera ile bağlandıktan sonra sorun yok;Yavaş bağlantıları turbo seçeneği sayesinde 6 kata kadar hızlandırabiliyor.Video izlemek isteyenlere ve profesyonel kullanıcılara kesinlikle önermem.Video dışındaki tüm işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.Pek çok arkadaşa önerdim.Sayemde telekomun 70 tl lik faturasından(55 tl sınırsız,15 tl sabit telefon faturası)kurtuldular.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir