Vodafone Kamu Tarifesi Samsung L700 ve Samsung L760 Telefon Kampanyası

vodafone samsung kampanya

Vodafone Kamu Tarifesi kapsamında ilk kampanyasını Samsung C5510 için yapmış ancak yoğun talep karşısında Stok Problemi yaşamıştı. Türkiye ürün tedarilçisi Brighstar tarafından ürün yeterli miktarda ülkemize getirilememiş ve birçok abone kampanyadan yararlanamamıştı. Bu sefer daha dikkatli çalışan Vodafone iki ürünle yeni bir kampanya başlattılar.

Kampanya kapsamında Samsung L700 ve Samsung L760 modelli iki ürün kullanıcıların beğenizine sunulacak. Bu iki telefonda Vodafone Kamu Tarifesinde 18 ay kalmayı taahhüt eden ve ayda 15 TL ek ödemeyi göze alanlara verilecek. Yani sizden 18 ay boyunca tarifeden çıkmamanız ve ayda 15 TL faturanıza telefon ücreti yansıtılacak ve ürünler hemen size verilecek.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI
Mevcut durumda Vodafone aboneliği bulunan aboneler, aşağıda yer alan her 3 kriteri de sağlamaları durumunda kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.

Mevcut aboneler için kriterler:

· En az 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak
· Son 6 aydır “kısıtlı veya dondurulmuş” statüsüne girmemiş olmak
· Kamu kimliğini ibraz etmek
MNT ile geçiş yapan aboneler için özel bir durum söz konusudur. Vodafone tarafından belirlenen kriterle uyan abonelerimiz kampanyaya kredi kartsız dahil olabileceklerdir.

MNT ile geçiş yapan ve geçiş yaptığı operatöre ait kamu tarifesinde olan aboneler için kriterler:

· Son 30 gün içinde MNT ile geçiş yapmış olmak
· Geçiş yaptığı operatörde kamu tarifesinde olmak (Fatura ibrazı şarttır)
(Yani fatura değil, tarife kontrolü yapılır)

MNT ile geçiş yapan fakat diğer operatörde kamu tarifesinde olmayan aboneler için kriterler:
Kamu tarifesine geçmek için;
· Geçmeden önceki operatörüne ait en son fatura tutarının tüm vergiler dahil 35 TL veya üzeri olması (Fatura ibrazı şarttır)
(Yani fatura tutarı kontrol edilir)

Belirtilen kriterlere uymayan aboneler:

· Kampanya kapsamında yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kriterlerden herhangi birisine uymayan aboneler, anlaşmalı banka kartları ile taahhüt ettikleri tutarın 12 aylık ödemesini yapması durumunda kampanya kapsamında yer alabileceklerdir.

Yukarıda yer alan kriterlerden herhangi birini sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri tutarların ilk 12 aylık tutarını kampanya kapsamında yer alan kredi kartı 12 eşit taksitle ödeyerek kampanyaya dahil olabilecekler.

tarife

Kampanya Detayları ve Esasları:
· Kampanya kapsamında Samsung L700 ile Samsung L760 model cep telefonları yer almaktadır.
· Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
· Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
· Kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 1000 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
· Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel Cep Kamu Paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda tarife kullanım hakkı ortadan kalkacaktır, aboneye kalan ay x cihaz taksit tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
· Abonelerin taahhüt ettikleri süre boyunca herhangi bir Cep Kamu tarifesini kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.
· Yeni bireysel aboneliklerde veya mevcut durumda herhangi bir Cep Kamu Tarife kullanıcısı olmayan aboneliklerde; kampanyaya katılım tarihini takiben ilk fatura dönemine kadar olan süre gözönünde bulundurularak aylık paket ücreti (cihaz temlik bedeli hariç) bu süreye oranlanarak fatura edilecektir.
· Mevcut durumda faturalı Cep Kamu Tarife kullanıcısı olan aboneler ise kampanyaya anlık girecek, ve tarife ücreti bulunduğu fatura dönemine yansıtılacaktır.
· Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
· Abonelerin kampanya kapsamına dahil olabilmeler için taahhütname imzalamaları gerekmektedir.
· Kampanyaya katılım sadece Vodafone Cep Merkezleri aracılığı ile yapılacaktır.

“Vodafone Kamu Tarifesi Samsung L700 ve Samsung L760 Telefon Kampanyası” için 3 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir