Vodafone 3G Mobil Modemde Değişiklikler Yapıldı

343434

Vodafone tarafından piyasaya sürülen 3G Mobil Modemler yenilenerek bazı değişimler yaşamaya başladı.

İlk olarak akılda kalıcı bir isme sahip olmadığı için eleştiriler alan firma Mobil Modem isminden sıyrılarak geçte olsa kendisine bir isim buldu. Yapılan çalışma sonrasında “VODEM” olarak nitelendirilmeye başlanan Mobil Modemler daha akılda kalıcı olacak gibi duruyor.

İkinci noktada tanıtım kampanyası için verilen ilk 3 Ay bedava (18 ve 24 ay sözleşme imzalayanlara) internet kullanımı kaldırılarak yerine 18 ve 24 ay sözleşme imzalayanlar için ilk 3 ay %50 fiyat indirimi koyuldu.

Ve son yenilikse Vodem olarak ücretsiz verilen ürünlerin değişmesi olarak dikkat çekiyor. Stok sorunlarıyla daha önce ilk parti ürünleri değiştiren firma şimdi yeniden bir düzenlemeye gitti ve tamamen değişim yaparak yeni ürünler piyasaya sürdü.

1212

232323

“Vodafone 3G Mobil Modemde Değişiklikler Yapıldı” için 5 cevap

  1. Vadafone çok dikkat çekmeye başladı son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile..
    3G modemler özellikle ; renkli ve gençlerin dikkatini çekebileceği modemler revaşta sanırım.Hız da önemli tabiki.3G’den sonra 4G’yede geçeriz inş. :))) Tarifelerede değinecek olursak ; 3 operatör arasında çok çekişme yaşandığı bir gerçek 🙂

  2. vodafone gibi bir dünya devinin türkiyede hizmet vermesi piyasayı biraz kışırtırsada vodafone daha tam olarak pazara yayılmış değil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir