Turkcellden Gençlere Özel Faturalı ve Kontörlü “gençTarife”

turkcell genc tarife

Turkcell firması tarafında Üniversiteli ve Liseli gençlere birçok özellik sunan Kampüscell tarifesinde değişiklik yapıldı. Bu kapsamda 4 yıldan fazla zamandır Kampüscell ismi altında faaliyet gösteren tarifenin ismi “Genç Tarife” olarak yenilendi.

Kontörlü Genç Tarife

genc tarife kontörlü

Tarifenin değişmesi sonucunda eski abonelerde herhangi bir yenileme sorunu olmayacak. Kampanyalar eski şekliyle devam edecek. Bu kapsamda ayda 150 Kontör yükleme şartı olan tarifede tarife içi 15 Dakikası 2 Kontöre görüşmeye devam edeceksiniz.

Her ay yapacağınız 150 kontör yüklemesine karşılık olarak hattınıza 50 Kontör hediye gelecek. Bu 50 kontör ile ister her yöne 2 saatlik görüşme süresi satın alın, ister SMS satın alın, ister transfer edin.

Tarife kapsamında ayda 35 kontör karşılığı Her Yöne 300 SMS veya Şebeke İçi 10.000 SMS satın alabilirsiniz. Bununla beraber isteyenler haftalık 15 kontöre şebeke içi 3.000 SMS satın alabilirler.

Tarife artık sadece öğrencilere değil tüm gençlere açık. Bu kapsamda 01.01.1984 tarihinden sonra doğmuş olmanız yeterli. Her kişi üzerine sadece 1 adet Genç Tarifeli hat barındırabiliyor bilginiz olsun. Ayrıca hat başkasına ait bile olsa kendi üzerinden Genç Tarifeli yaptırma imkanın var.

Tarife kapsamında FATURALI veya KONTÖRLÜ hattın ile GENÇTARİFE‘ye geçme imkanınız mevcut. İki tarifenin ücretlendirmeleri aşağıda verilmiştir.

Tarife kapsamında ayda 1200 dakikayı geçtikten sonra 15 Dakikası 2 kontör sistemi devre dışı kalmaktadır. Geriye kalan dönemde ay sonuna kadar tarife içi Dakikası 1 Kontöre görüşme yapabilirsiniz.

31 Gün içinde sadece 1 kez 50 Kontör hediye kazanma şansınız vardır. Bir ay içerisinde birden fazla 150 ve üstü kontör yüklerseniz sadece tarifenin süresi uzayacaktır. 50 kontör hediyesi gelmeyecektir.

Hediye olarak gelen 50 kontörü eğer 2 saat bedeva haline getirmek isterseniz BEDAVA yazıp 2733’e mesaj atmalısınız. Mesaj sonrasında 50 kontör hesabınızdan düşülerek 2 saat her yöne görüşme tanımlanacaktır hattınıza. 50 kontör karşılığında 2 saat görüşme alabilmek içinde 30 gun beklemenşz gerekmektedir. Ayda 1 kez bu hediye dakikalar verilmektedir.

Ayda 150 üzeri yüklemeniz durumunda diğer operatörler ile görüşmenin dakikası 1 kontör olmaktadır. Aylık 150 kontörden az yükleme yaparsanız diğer yönleri dakikası 3 kontörden arayabilirsiniz. Ayda 100 kontör yüklerseniz şebeke içi dakikası 2 kontörden görüşme yapabilirsiniz. Bunun dışında sms olarak da 2 kontör hattınızdan düşer.

15 Dakikası 2 kontore görüşürken ilk kontor 1. SN de düşer. 2. Kontör ise 30. SN dolduğu an düşer. Sonrası ise ücretsiz görüşme olarak değerlendirilir.

Faturalı Genç Tarife

genc tarife faturalı

Ayda 2 saatlik her yöne görüşme bedava olmaktadır. Yani aylık 120 DK ücretsiz görüşme süreniz olacaktır.

Tarife içi görüşmelerde 10 dakika sonunda 12 kuruş ücretlendirme yapılmaktadır. Bu durumda 1 TL karşılığında şebeke içinde 80 dakika görüşme yapabiliyor olacaksınız.

Faturalı hatlardan yurtiçi her yöne gönderdiğiniz SMS ler 14 Kuruştan ücretlendirilmektedir. Bununla beraber günlük 3 sms attıktan sonra Türkcell içi mesajlaşma bedava olarak gerçekleşmektedir.

Fatıralı Genç Tarifeye geçmek için kimliğinle beraber Turkcell abone Merkezlerine gitmenizyeterlidir. Yaş sınırı 15 dir. 15 ile 18 yaş arasındaki gençlerin velisi ile gelmesi gerekmektedir.

Tarife kapsamında gelen hediye 2 saati almamanız durumunda tarifenin aylık sabit ücreti olmamaktadır. Diğer özellikler ise aynı kalmaktadır.

Detaylar için : http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/kampanyalar/genctarife

“Turkcellden Gençlere Özel Faturalı ve Kontörlü “gençTarife”” için bir cevap

  1. Tarifede bazı ara noktalar var dikkat ediniz. 1200 dakika sınırı gibi. Sonra başınız kontörüm kalmadı diyerek ağrıya saplanmasın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir