Turkcell’den Gençken Yapılacak 100 Şey

gencken yapılacak 100 şey

Turkcell firması Gnctrkcll ismi altında gençlere sunduğu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. kampanyanın adı Gençken Yapılacak 100 Şey.

Kampanyanın yada bir nevi yarışmanın konsepti şu şekilde. Size Gençken Yapılacak 100 Şey başlıklı bir liste altında yapmanız gereken veya yapabileceğiniz düşünülen 100 konu sunuluyor. Sizde bu konulardan istediklerinizi seçerek yapmayı deniyorsunuz.

Verilen konulardan birini seçtikten sonra yapmanız gereken şey basit. Bu verilen maddeyi yapmak ve bunu videoya çekerek siteye eklemek. Peki bunu yapınca ne kazanacaksınız.

İşte Gençken Yapılacak 100 Şey kampanyasının hediyeleri :

** Videosunu çekerek siteye ekleyen ve sitenin elemesinden geçerek yayınlanan her video için videoyu ekleyen kişiye 100 Kontör veya 25 Dakika. Yani 5 video çekip bunları sitede yayınlayabilirseniz 500 kontör veya 125 Dakika.

** Her gün siteye girerek eklenen videoları izleyen ilk 2000 Gnctrkcll üyesine 5 kontör veya 2,5 Dakika. Yani bir hafta boyunca sitede video izleyen ilk 2000 kişi olursanız kazanacağınız kontör miktarı 35 kontör veya 17,5 Dakika olacaktır.

*** Ve finalde MİNİ Cooper… Evet yanlış duymadınız. Eklenen videolar arasında yapılacak bir çekiliş sonucunda kazanan Gnctrkcll üyesine Turkcell tarafından bir adet MİNİ Cooper hediye edilecek.

Yarışma Web Sitesi : http://gnctrkcll.turkcell.com.tr/gencken-yapilacak-100-sey

Turkcell Web Sitesi : http://www.turkcell.com.tr

Genel Kampanya Koşulları:

* Kampanyadan sadece gnçtrkcll üyesi Turkcell aboneleri yararlanabilir.

* Bu kampanya 26.10.2009 tarihinde başlayıp 31.12.2009 tarihinde bitecektir.

* Kampanya başlangıç tarihinden itibaren yayınlanan ilk 10,000 video için, video sahibi 100 kontör/25 dakika kazanacaktır.

* Hediye edilecek olan 100 kontör/25 dakika Turkcell içi konuşmalarda ve bir gün için geçerlidir ve transfer edilemez.

* 100 kontör 15 saniyede 0,842 kontör olmak üzere dakikada 3,368 kontör olarak ücretlendirilecektir.

* Videosu yayınlanan abonelerin kontörleri, videoları yayınlandıktan 8 gün sonra hatlarına yüklenecektir. Yükleme abonelere her hafta Salı günleri toplu olarak yapılacaktır.

* 100 kontör/25 dakika abonenin hattına yüklendiğinde aboneye kısa mesaj ile bilgilendirme gönderilecektir. Kazanılan 100 kontör, bilgilendirme mesajını takiben yükleme yapıldığı gün içinde ve o gün saat 23:59’a kadar geçerlidir.

* Kullanılmayan hediye kontörler/dakikalar ikinci güne devretmemektedir.

* Kampanya başlangıç tarihinden itibaren video izleyenler arasından, video sonundaki şifreyi belirtilen kısa numaraya yollayan her gün ilk 2000 abone 5 kontör/1,5 dakika kazanacaktır.

* Şifreler, gnctrkcll.turkcell.com.tr veya genckenyapilacak100sey.com adreslerinde bulunan kampanya sayfalarında yer alan videolarda yer alır. Başka adreslerde izlenen videoların videoların sonunda şifre görünmeyecektir.

* 5 kontör/1,5 dakika kazanabilmek için gnctrkcll.turkcell.com.tr veya genckenyapilacak100sey.com adreslerinde bulunan videoların en az en az 10 saniye boyunca izlenmiş olması gerekir. 10 saniyeden az izlenen veya doğrudan ileri alınan videoların sonunda şifre görünmeyecektir.

* Her şifre tek kullanımlıktır. Aynı şifre ile sadece bir kere 5 kontör/1,5 dakika kazanılabilir.

* Video izlemeye verilecek olan kontör hediyesi günlük 2000 gnçtrkcll üyesi ile sınırlıdır. Bir abone aynı gün içerisinde en fazla 3 kez 5 kontör/1,5 dakika kazanabilir.

* Hazırkart kullananlara hediye edilecek olan 5 kontör abonelerin hattına 48 saat içerisinde yüklenecektir. Faturalı hat kullananlara ise1,5 dakika bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir. Kontör ve dakikalar yüklendiğinde aboneye kısa mesaj ile bilgilendirme gönderilecektir.

* Faturalı hat kullananlara hediye dakikaların bir sonraki fatura döneminde yüklenebilmesi için fatura kesim tarihinden en az 3 gün önce sms göndermiş olması gerekmektedir, aksi taktirde iki faturalama dönemi sonrasında yükleme yapılır.

* Kazanılan 5 kontör/1,5 dakika, bilgilendirme smsini takiben zaman ve kullanım kısıtı olmaksızın istenildiği şekilde kullanılabilir ve transfer edilebilir.

* 5 kontör/1,5 dakika, kazanan abonenin kendi tarifesinden ücretlendirilecektir.

* Kampanya kapsamında hediye edilen kontör ve dakikalar bittikten sonra aboneler kendi tarifelerinden ücretlendirilmeye devam edeceklerdir.

* Kampanya sonunda, videosu yayınlanan tüm gnçtrkcll’liler arasında bir çekiliş yapılacaktır. Çekiliş sonucunda verilecek büyük hediye sayfada yer alan anket sonucunda belirlenecektir. Anket sonuçlandıktan ve gerekli MPİ izinleri alındıktan sonra çekiliş koşulları ve büyük hediye ile ilgili tüm detaylar bu sayfada yayınlanacaktır.

* Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Video yükleme koşulları:

* gnçtrkcll üyeleri sayfada yayınlanmış “gençken yapılacak 100 şey”i gerçekleştirip videoya çekerek sayfamıza yükleyecekler.

* Video yükleyebilmek,oy kullanabilmek ve yorum yazabilmek için gnçtrkcll’li olmak ve Turkcell WebŞifre ile sayfaya üye girişi yapmak gerekmektedir. gnçtrkcll üyesi olmayanlar sadece yayınlanmış olan videoları izleyebilirler.

* Yüklenen videoların Türk Ceza Kanunu ve ilgili özel kanunlar kapsamında, kişisel hakları, fikri haklarını ihlal etmemesi, Atatürk’e, devlete, bayrağa, İstiklal Marşı aleyhine ifadeler, Terör örgütü propagandası ve müstehcen görüntü içermemesi gerekmektedir. Bu hususlara ilişkin yükümlülüklerin hepsi videosunu yükleyen kişilerin sorumluluğundadır.

* Turkcell, sadece üyelerin kendi ürettikleri içerikleri yayınlamalarına imkan sağlamaktadır. Turkcell’in yer sağladığı içeriklerin hukuka aykırı olup olmadıklarını kontrol etme yükümlülüğü söz konusu değildir.

* Ancak yer sağlanan içerikte herhangi bir şekilde hukuka aykırılık veya suç oluşturan bir durum söz konusu ise, haberdar edilmemiz halinde bu içerikler siteden çıkartılacaktır.

* Videoların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı Turkcell’e aittir. Yukarıdaki hukuki şatlara veya kampanya kurgusuna uygun olmayan videolar sayfada yayınlanmayacağı için video sahibi 100 kontör/25 dakika kazanamayacaktır. 100 kontör/25 dakikayı sadece videosu yayınlanan üyeler kazanacaktır.

* Videolarda yer alan 3. kişilerden görüntülerinin kaydedilmesine ve web sitemizde yayınlanmasına izin verdiklerine dair onaylar ve fikri hakların devralındığına ve bu hakların devredildiğine dair taahhütler video yükleyen üyelerin sorumluluğundadır. Fikri haklar bakımından hak ihlalleri yaratan veya kişilerin özel hayatları ve kişisel bilgilerinin gizliliğinin ihlaline yol açacak içeriklerinde siteye yüklenmemesi gerekmektedir.

* Yüklenen videoların yayınlanabilmesi için öncelikle kampanya ve video yükleme koşullarının video yükleyen gnçtrkcll’li üye tarafından muhakkak kabul edilmesi gerekmektedir. Hukuki koşullara uyumsuzluğun sorumluluğu video yükleyen üyededir.

* Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma ve sebep göstermeksizin yayınladığı içerikleri kaldırma hakkını saklı tutar.

* Videolar 10 saniyeden kısa, 3 dakikadan uzun olmamalıdır.

* Video büyüklüğü 100MB‘i aşmamalıdır.

* Aynı maddeye en fazla 3 video yüklenebilir.

* İzin verilen dosya uzantıları: avi, mp4, wmv, mpeg, mpg, mov, 3gp ve mp2’dir.

“Turkcell’den Gençken Yapılacak 100 Şey” için 5 cevap

  1. Katılamadım ama oldukça eğlenceleri maddeleri vardı kampanyanın.Sadece gençken yapılabilecek maddeleri koymuşlar.Turkcell gençleri önemsiyor.

  2. minibüsü durdur saati sor. aceleleri varmı hayatta nelerle uğraşıyorlar umurunda olmasın trafiği kapattırki arkadan gelen arabalar belki hastaneye belki cenazeye gidiyorlar boşver sen gençsin .kafana göre takıl insanların haklarını zamanlarını gasp et ve utanmadan ben yaparım gencim de.ve hala yüzün varsa insanım de. yazık!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir