Trabzoncell Süper Bordo Paketi

Avea taraftarları ve takımlarıda arkasına alarak epey bir güç kazanmaya devam ediyor. İşte Trabzonspor için çıkardığı TRABZONCELL Süper Bordo taraftar paketi.

Paket kapsamında görüşme detaylar ve çıkacak sabit ücretle ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Paket kapsamında neler var bir bakalım isterseniz.

Aylık Ücret (yeni abone)
Aylık Ücret (numara taşıma ile gelen abone)
60 TL
49 TL
Hediye Dakika (Diğer Operatörler)
Hediye Dakika (TrabzonCell, Avea)
Hediye Dakika (Ev/İş*)
750 dk
5000 dk
1000 dk
Dakika Ücreti (Her Yöne) 23 Kr / dk
SMS Ücreti 30 Kr / SMS

Paket özellikle her yöne görüşen aboneler için oldukça ideal. Yapılan kampanyalar ile hem taraftarı olduğunuz kulüpten hem de Avea dan artı hediyeler kazanmanızda mümkün.

Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam sürenizi, SES yazıp 6000‘a SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Dakika sorgulama servisinden alınan her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Cepten internet için standart internet tarifesi: 0,7 Kr / KB
Bilgisayardan internet için standart internet tarifesi: 0,2 Kr / KB

TrabzonCell Süper Bordo Tarifesinde ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Hediye dakikalar sadece yurtiçi aramalar için geçerlidir. Kullanılmayan hediye dakikalar ve hediye internet kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir. Hediye dakikaların aşımında yurtiçi her yöne konuşma ücreti KDV ve ÖİV dahil 23 Kr/dk’dır.

31.08.2010 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında numarasını taşıyarak gelen aboneler için uygulanacak aylık sabit ücret KDV ve ÖİV dahil 49 TL’dir.

Tarife kapsamındaki hatlar FCT veya benzer cihazlarda kullanılamaz. Aksi durumun tespiti halinde ilgili hat Avea tarafından görüşmeye kapatılabilir, tarifesi değiştirilebilir ( abone ile anlaşılan ve abonenin şartlarını taşıdığı Avea’nın uygun göreceği başka bir tarife ile) veya abonelik sözleşmesi feshedilebilir. Bu yaptırımlardan ayrı olmak üzere, FCT veya benzer cihazlarda kullanılan hatlar için abone hat başına 150 TL cezai ücret ödemeyi kabul eder.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler ve ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır. Bu aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötüniyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

(*) Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir