Pepsi ve Yedigün Kapaklarına Turkcell 100 Kontör veya 30 dakika

pepsi turkcell 100 kontor kampanyası

Turkcell ile Pepsi arasında yapılan kampanya kapsamında Pepsi veya Yedigün markalı ürünlerin 2.5 Litrelik Pet şişelerin kapaklarının altında bulunan şifreyi kısa mesajla Turkcell 5757′ye gönderenlere hediye 100 kontör veya 30 dakika.

Kampanya 16 Kasım 2009 tarihi ile 15 Ocak 2009 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan şifre gönderimlerinden kontör veya dakika kazanılamayacaktır.

Kontör kazandıran şifreler Pepsi 2.5 kapaklarının altında, Yedigün Mandalina ve Yedigün Bodrum Mandalinası ürünlerinin 2.5 litrelik kapaklarının altında bulunmaktadır. Diğer ürünlerde şifre bulunmamaktadır.

Kapağın altındaki şifreyi SMS ile 5757‘ye gönderen Turkcell abonesi gün içerisinde kullanabileceği 100 Kontörün veya 30 Dakikanın sahibi olacaktır. Ayrıca Genç Tarife kullanan abonelere 100 Şebeke içi SMS hediye olarak verilecektir. Verilen Dakika veya Kontörler Sadece Şebeke İçi Aramalarda kullanılabilmektedir.

Bir abone 1 gün içerisinde kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Birden fazla sms atması durumunda 2. ve sonraki smslerden kazanılan hediyeler hatta yüklenmeyecektir.

Kampanya kapsamında Kamu tarifesi hariç tüm aboneler hediye kontör veya dakika kazanabilirler.

Kampanya kapsamında gönderilen her SMS 2 kontör olarak ücretlendirilecektir. Gün içerisinde yapılan fazla şifre gönderimleride yine ücrete tabi tutulacaktır.

SMS içerisinde sadece şifre bulunmalıdır. Ad- Soyad gibi başka içerikler eklenmesi durumunda şifre geçersiz sayılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan hediye dakika yada kontörler başkasına devredilemez, transfer edilemez ve nakit olarak talep edilemez. Sadece Turkcell içi kullanımda kullanılabilir.

Şifre gönderimi yapıldıktan sonra 48 saat içerisinde hediye dakikalarınız tanımlanacak ve size kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır. Hediye dakikalar tanımlandığı gün içerisinde gece 23.59’a kadar bitirilmelidir. Bitmeyen kontör ve dakikalar gece yarısı silinecektir.

Kalan hediye kontörleri *123*16# yi tuşlayarak, kalan SMS hakkınızı ise *123*50# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Hediye olarak yüklenen dakikaların karşılığında hattınızda bir gün boyunca PEPSİ Reklam müzüği yayınlanacaktır. Sizi arayanlar bu reklam müziğini dinleyeceklerdir. Bu müziği dinletmek istemediğiniz durumlarda TONSIL yazıp 2577‘ye ücretsiz olarak gönderebilir ve normal arama tonuna dönüş yapabilirsiniz.

Kontörlü hatlara verilen 100 kontörlük pakette kontör atış süresi 15 saniyedir Yani 1 dakika içerisinde hediye kontörlerinizden 4 adet düşecektir.

“Pepsi ve Yedigün Kapaklarına Turkcell 100 Kontör veya 30 dakika” için 5 cevap

  1. yalan dolan ya böyle yalan dolan la kendizi kandırın siz milleti degil nasıl bi firmasınız anlamadım bunu yapıyosanız yalansız yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir