Günaydın Millet
Anasayfa » Kampanyalar » Pepsi Kapaklarında Turkcell 100 Kontör ve 100 SMS Kampanyası

Pepsi Kapaklarında Turkcell 100 Kontör ve 100 SMS Kampanyası

pepsi Pepsi Kapaklarında Turkcell 100 Kontör ve 100 SMS Kampanyası

Pepsi firması ve Türkcell firması arasında yapılan ortak çalışma ile Pepsi markalı ürünlerin 2.5 L, 2 L, 1.5 L, 1 L ve 440 ML ürünlerinin kapaklarında Türkcell aboneleri için 100 Kontör ve 100 SMS saklı.

Kampanya 15 Mart 2010 tarihi ile 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında düzenlenecek. Kampanya kapsamında Pepsi ürünlerinden birisi alarak kapağın yada açma halkasının altındaki kodu Turkcell 5757′e gönderen Kamu tarifesi dışındaki aboneler ilk gönderimden sonra gün içerisinde kullanabilecekleri 100 kontör ve 100 sms kazanacaklardır.

Kampanya kapsamında şifre gönderen Ön Ödemeli Kurumsal Hatlar ve Genç Tarifeliler sadece kampanyanın 100 SMS olan kısmından yararlanabilecek olup, 100 Kontör yüklemesi yapılmayacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Kontör ve SMS hakları 48 saat içerisinde hattınıza yüklenecek olup, yüklendi mesajının gelmesiyle mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Hediye dakikalar yüklendi mesajı gelmeden yapılan arama ve sms gönderimleri normal tarife üzerinden gerçekleşecektir.

Kampanyaya katılım için gönderilen smsler faturalı hatlarda 30 kuruş, kontörlü hatlarda ise 2 kontör olarak ücretlendirilecektir. Gün içerisinde birden fazla gönderilen mesajlar içinde aynı ücret kesilecektir.

Kampanyadan kazanılan Kontörler 1 Nisan tarihine kadar 100 kontör olarak yüklenecek olup 1 Nisan tarihinden sonra sistem değişikliği nedeniyle 20 TL olarak yüklenecektir.

Hergün Pet Şişe şifresi ile katılan ilk 25.000 kişiye 100 Kontör/ 30 Dakika ve 100 SMS hakkı verilecektir. Gelen şifre sayısı 25.000 sınırını aşınca abonelere gelen hediye dakika ve smslerin kullanımı için verilen süre kısaltılacaktır. Bu süre sms ile size bildirilecektir.

Günde sadece ilk gönderilen şifre geçerli sayılacak ve ona hediye kontör ve smsler verilecektir. Sonrasında gönderilecek şifreler sisteme alınmayacaktır. Bu şifreleri bir sonraki gün kullanabilme şansınız olacaktır. Ancak atılan her sms size hediye kazandırsın veya kazandırmasın ücrete tabi olacaktır.

Hediye kontör ve SMS hattınıza yüklendikten sonra 1 gün boyunca TonlaKazan servisinden PEPSİ REKLAM METNİ dinlettirilecektir. Bu metni dinlettirmek istemezseniz TONSİL yazıp 2577′ye ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz.

Alınan hediye kontör ve smsler sadece Türkcell içi görüşmelerde geçerli olacaktır. Kontörlü hatlarda Dakikada 3.25 Kontör düşecektir. Kalan Kontörler *123*16# kısa kodundan, kalan sms hakları ise *123*50# kısa kodundan öğrenilebilecektir.

 • 2014 pepsi kontör yükleme
 • genc turkcelliler icin ucretsiz kontör isteme yollari
 • pepsi kapağndan vodafone nasıl dakika yüklenir
 • pepsı sıfre
 • pepsiylenasıl kon tör yüklenir
 • turkcell kapaklarindan komtur yuklemek

18 yorum

 1. bu kampanyalarda kazanacagız dıye mılledı kandırmayın arada verıyorsunuz konduru arada sıfre yanlıs bu sıfre kullanılmısdır dıye kapakda cıkıyor al bugun yukledım
  12 /18dıye devamlı gelıyor kondur
  ama
  sımdı gelmedı geldı ama saat 12den buya kondurum dusuyorbu nasıl ayak acıklarmısınız bakın gorun ısdersenız nomuda veem her yukledıgımde sımre kullanılmısdır dıyorlsunuz 0534827**** bu noya bakın ısdersenız kac kere yukledım yanlıs dedınız bu yuzden bakkalla dogusdum bu nasıl korsanmı alıyorsunuz dıye bırıycıkıyor bır cıkmıyor konturumuz gıdıyor dıyepemsı aılesıne saygılarımızla aksam yukledım tbler kazandın dıyor 12de/18 arsı kulanındıye mesajda geldı kondurum duuyor ha dıyeceksınız aradıgınız operotor degısk dıye yok esım nosunu arıyom dusdu baskalarını arıyom gene kondurum dusdu hepsı avıya

 2. Öncelikle ilgileriniz için teşekkürler.geçen gün içmeden pepsinin şifresini yolladım.cevap hattınıza yükleme yapılacak dendi ekledim hiç yüklenmedi bene mesajla sordum bana şifrenin kullanılmış olduğu veya pet şişesinin olduğu söylenmişti.bu bana birkaç defa oldu size yazmak zorunda kaldım.sizlerin ilgisi beni çok mutlu etti.yazmak gerği duydum.çok çabuk cevabı geldi çok çok teşekkürler. SAYGILARİMLA AYSEL SÜRMEli…

 3. GÜZEL BİR KAMPANYA FAKAT ŞEBEKE İÇİ OLMASI SAÇMA ACABA PEPSİ SATAMIYODA MI BÖYLE BİŞEY YAPMA GEREĞİ DUYUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA YİNEDE HERYÖNE OLSUN AZ OLSUN SAYGILAR.

 4. neden genç turkcelliler ayrı tutuluyor bize neden konuşma değilde sms veriyorlar bizlerde konuşma istiyoruz sms değil

 5. Bu kadar saçma bi sistem olur mu ya..Akşama kadar bedava diyor sonra 20 tl diyor en sonunda öğreniyon türkcelliler arasında olduğunu ..Ne anladık biz bu işten ne kazandık şimdi biz..

 6. ya sms 100 kontör geldi SMS gönderiyorum ama kontörüm gidio:)

 7. Forever Pepsi Diyorum Coca-Cola’dan Sonra Pepside Vurdu Yani İşi Çünkü 100 Kontör Güzel Bir Kampanya Yani

 8. ya arkadaslar kontör kazanınca ne yazıo ben gönderdim gelen mesajda öle bişey yazmıo

 9. Bu zamana kadar böyle şeylerden hiç bir şey kazanamadım maalesef :)

 10. 1 günlüğüne 100 kontör versede güzel bir kampanya sonuçta :D

  teşekkürler.

 11. Bizde şans yok ki böyle kampanyalarda kazanalım :) Ama zaten adamlar bu kampanyalar ile verdikleri ödülün 100 katını kazanıyor.

 12. Bu kampanyalara ben pek ısınamadım. Pepsi güzel kampanyalar yapıyor olabilirde bugüne kadar hiçbir kampanya için harekete geçmedim. Belki pepsi Türkiye’de 100 kişiden 99′una 10.000 TL dağıtırıyoruz dese bile harekete geçmiyeceğim.

 13. Bu kampanya süper oldu ya.
  Baya kontor aldım ve bi çok arkadaşlarımla koptu kopacak bağlarımızı sımsıkı tutu teşekkürler pepsi :)

 14. Kampanya çok güzelde bir günde biticek olması kötü oluyor.İlk hediye kontür kazandığımda ne sevinmiştim.Ertesi gün bitmişti :(

 15. Bende bu kampanyadan faydalandım , gerçekten benim arkadaşım gibi geveze bir kız arkadaşa sahip olanlara öneririm :)

 16. bence cok güzel bir uygulama pepsi cok güzel kampanyalar yapıyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>