İnternet Üzerinden Sanal – Online Asistanlık Yaparak Kazanç Sağlamak

Ülkemizde henüz gelişmemiş iş kollarından birisi olan Sanal ya da Online Asistanlık hizmeti Avrupa’da son dönmemde oldukça yaygın bir hale gelmiştir.

Sistem genel olarak normal bir asistanın yaptığı işlemleri yapmanız anlamına gelmektedir. Tek farkı evden ve birden fazla kişi için çalışabilmenizdir.

Randevu alınabilmesi ve çeşitli iletişimlerin sağlanabilmesi için İnternet Bağlantısı ve Telefon Bağlantısı gibi ürünlere ihtiyacınız olacaktır.

Tam zamanlı bir iş olan bu çalışma fırsatı özellikle tüm gün evde oturup ne yapabilirim diye düşünenlere göre bir fırsattır.

Dediğimiz gibi henüz ülkemizde çok fazla örneği görülmedi ancak sizde bir yerden başlayarak bu işin ilklerinden birisi olabilirsiniz.

Bu noktada reklam için Adwords gibi reklam ağlarını kullanabilir, beceriniz varsa bir web sayfası yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Türkiye’den İş Bulabileceğiniz Siteler: Henüz ülkemizde bu tarz çalışma yapabilmek için açılmış bir web sayfası mevcut değil. Ancak devamlı takıldığınız forum sayfalarına, çevrenizde bulunan yoğun ve önemli kişilere CV bırakarak bu tarz işleri kovalayabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir