Coca Cola ve Fanta Kapaklarına Turkcell 250 Kontör veya 75 Dakika Hediye

coca cola turkcell 250 kontör 75 dakika kampanyası

Coca Cola ve Turkcell işbirliğiyle hazırlanan yeni kampanya kapsamında 2 adet Coca Cola veya Fanta 2.5 Litrelik Pet şişe kapaklarındaki şifreleri 5505′e gönderen her Turkcell kullanıcısına 250 Kontör veya 75 dakika hediye görüşme verilecek. Bu kapsamda şifreleri gönderen abone eğer Kampüscell tarifesini kullanıyor ise onada 250 SMS Turkcell’den hediye.

Kampanya kapsamında hediye dakika veya kontör kazanabilmek için en az iki adet kapağınız olmalı. Bu kapakların altında bulunan kodları 5505’e iki ayrı sms olarak göndermeniz durumunda o gün içerisinde hediye kontör ve dakikalar yüklenecektir. Kapaklarda bulunan kodları tek smsde yazıp gönderirseniz kampanya kapsamında değerlendirilmiyorsunuz.

Kampanyaya günde 6 farklı kod ile katılıp toplamda Max. 750 kontör veya 225 Dakika kazanabilirsiniz. Her gönderim için kontörlü hatlardan 4 Kontör, Faturalı hatlardan ise 2 SMS ücreti düşülür. 6 şifreden fazla gönderimlerde hediye dakika ve kontörler yüklenmediği gibi yapılan her sms gönderimi ücrete tabi tutulmaya devam edecektir.

Bir gün içerisinde birden fazla hediye dakika ve kontör kazanmanız durumunda hepsi yüklenmez. Her gün bir adedi yüklenecek şekilde ayaralamaya gidilir. Yani bugün 6 şifre atıp 3 adet 250 kontör kazansanız bile bunlar 3 güne dağıtılarak hattınıza yüklenecek, günde 250 kontörden fazla kullanmanıza olanak sağlanmayacaktır.

Kampanya kapsamında verilen SMS ve Dakikalar Tonla Kazan olup transfer edilemez, başkasına devredilemez ve nakit olarak talep edilemez. Yüklenen kontörlerin Kazanılan dakika ve kontörler Turkcell’den Turkcell’i aramalarda geçerli olup diğer operatörlere yapılan aramalar normal kontorlerden ücretlendirilmeye devam edecektir. Aynı şekilde verilen SMS paketleride sadece Turkcell abonelerine yapılan gönderimlerde geçerli olmaktadır.

Şifreyi gönderip hediye dakika ve kontorleri hesabınıza yükledikten sonraki 24 saat içerisinde telefonunuz çalarken dinleti Coca Cola reklamına dönüşecektir. Buna göre sizi arayanlar Coca Cola tarafından belirlenmiş olan Tonla Kazan müziğini dinleyeceklerdir. Bu müziği dinletmek istemeyenler ise TONSIL yazıp 2577‘ye mesaj atarak reklam müziğini kapatma hakkına sahipler.

Gönderilen şifrelere max. 48 saat içeriside dönüş yapılacak olup, yüklenen kontör ve dakikalar o günün sonuna kadar kullanılabilecektir. Yani akşam saat 22.00 da tanımlanan hediye dakika ve kontörler o gece 23.59′a kadar kullanılmak durumundadır. Aksi taktirde silinecektir.

Hediye dakika ve kontörleri kullanabilmeniz için aktivasyon mesajının gelmesi gerekmektedir.

Hediye olarak gelen kontörler için görüşme süresi 15 saniyede 1 kontör olarak ele alınmaktadır. Yani dakikada 4 kontör düşmektedir. Buda 250 kontör ile 75 Dakika görüşme olanağı sunacaktır. Faturalı hatlara ise zaten direkt olarak 75 dakika tanımlanacaktır. Görüşme sırasında hediye dakika yada kontörlerin bitmesi söz konusu olursa, kalan dakikalar normal tarifeniz üzerinden ücretlendirilecek, aramanız kapanmayacaktır.

Kampanyaya Bizbize Kamu tarifesinde olanlar dışında her abone katılabilmektedir.

Günlük kalan dakika ve kontörlerinizi *123*16# yi tuşlayarak, kalan SMS sayısını ise *123*50# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Kampanya 16 Kasım 2009 tarihi ile 05 Mart 2010 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İşte Kampanyanın Acun Ilıcalı ile çekilen Coca Cola reklamları:

“Coca Cola ve Fanta Kapaklarına Turkcell 250 Kontör veya 75 Dakika Hediye” için 13 cevap

  1. bugün kampanyaya katıldım.aktivasyon mesajımda geldi fakat aradığım turkcell numaralarında kendi kontürlerim kullanıldı.şimdi kampanyadan yararlanamadığım gibi kendi kontürlerim de bitti.bu nasıl bir kampanya???

  2. mesaj hakkı isteyen kim otomatik mesaj hakkı yapıyor kendiliginden. 250kontür diye yükledik hem 8kontur gitti hemde gün içi 250mesaj hakkı verdi. ne haltımıza yarıyosa..

  3. Ben gönderdim hem sms hemde hediye dakikalar geldi. Paşa paşa kullandım. GErçi Vodafone yılbaşı kampanyasıda vardı ama turkcell gunluk olunca ilk onu kullandım.

  4. bugün kampanyaya katıldım.aktivasyon mesajımda geldi fakat aradığım turkcell numaralarında kendi kontürlerim kullanıldı.şimdi kampanyadan yararlanamadığım gibi kendi kontürlerim de bitti.bu nasıl bir kampanya bende anlamadım kontorlerımı yedı hep hedıye felan gelmedı

  5. ne 3 kağıtcı bunlar yaa,faturalı hattı kabul etmiyorlar,insanları kandırmaktan başka bişey bilmiyorlar,ayrıca acunda gazze yi vuran yahudilerede iyi para kazandırıyor,

  6. sevcan ve handanın basına gelenler benimde basıma geldi.Bi ihtimal belki işe yarar dedim ama giden kontörlerime oldu turkcell e guven olmaz bunu bi daha anladım.

  7. ya bu ne iştir ya 8 kntrm gitti benmde hani 4 tü bide gece gelrse n e halta yarar ki bu salak sey yaaaaaa hay ben bunun aaaaaa

  8. Benim Şahsen Geldi Ben Gönderdim Onay Kodunu Yüklendi Kontür Bu Tür İşlerde Hile Olmayacagına İnanıyorum Ben Ben Yolladım Gayet Geldi Yani. Ve Kullandımda…

  9. Adamlar Malı Nasıl Satarım Diye Herşeyi Çıkarıyor Gerçi CoCa-Cola’da Her Şekilde Gidiyor ya Orasıda Ayrı Bir Dava 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir