Günaydın Millet
Anasayfa » Manşet Haberleri » Coca Cola 2 Kapaktan Birinde Bedava 1 Litre Kampanyası

Coca Cola 2 Kapaktan Birinde Bedava 1 Litre Kampanyası

coca cola kapak kampanya Coca Cola 2 Kapaktan Birinde Bedava 1 Litre Kampanyası

Coca Cola yaz aylarının gelmesiyle beraber yeni kampanyalarınıda çıkardı. Bu kapsamda 1 Mart 2010 tarihi ile 17 Mayıs 2010 tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyası ile her iki kapaktan birinde 1 Litre Coca Cola hediye ediyor.

Tabi ne kadar her iki kapaktan birinde bu şansı yakalayamasanızda piyasaya sürülen her iki üründen birinde Tekrar Deneyiniz diğerinde ise Bedava 1 Litre Kazandınız yazıları mevcut.

Coca Cola bu kampanyasında da yine Acun Ilıcalı‘yı kullanıyor. Daha önce Türkcell ile yaptığı kampanyadan oldukça iyi bir geri dönüş almasına rağmen gelen tüketici şikayetleri yeni dönemde kendi kendine çalışmasında etkili olmuşa benziyor.

Hediye ürün çıkan kapaklarınız ile Coca Cola, Coca Cola Zero, Coca Cola Light, Fanta veya Sprite ürünlerinin 1 Litrelik şişelerinden herhangibirisini alabilirsiniz. Kampanya kapsamında kapaklar paraya çevrilemiyor.

16/06/2010 ekleme…

Yeni kampanyada “HEDİYE KAZANDINIZ” ibaresini bulduğunuzda en yakın PROMOSYONA KATILMIŞ COCA COLA NOKTASINDAN Dünya Kupası için özel olarak hazırlanmış
* Şişme El
* Vuvuzela
* Peruk

gibi hediyelerden birisini seçebilirsiniz.

13 yorum

 1. çıkan 1lt bedava kapakları hiç bir marketten alamıyorum mademki satmasınlar aydınlıkevler kısmında ANKARA

 2. Bende 2 tane kapak verdim vuvuzela alacağım sanırım.Bu kampanyanın dünya kupasıyla eşleştirilmesi iyi oldu.

 3. kapak altında yazan hediye kazan dınız yazısı var ne anlama geliyor

  • Yeni kampanyada “HEDİYE KAZANDINIZ” ibaresini bulduğunuzda en yakın PROMOSYONA KATILMIŞ COCA COLA NOKTASINDAN Dünya Kupası için özel olarak hazırlanmış
   * Şişme El
   * Vuvuzela
   * Peruk
   gibi hediyelerden birisini seçebilirsiniz.

 4. Soru : Bugün elimde fanta nın bedava kapagıyla marketimize gittigimde kampanyanın bittigini söylediler nedeni ise dagıtıcı firmanin birdaha kapak toplamaya gelmiyecegini ve almamalarını söylediler bu firma geçen senede böyle yapmıştı ve bende size bildirmiştim şimdi aynı sahne tekrarlanıyor ben tüketici olarak her gün iki buçuk litrelik fanta alıyorum ve bu haksızlıklardan bıktıgımı söylemek istiyorum artık yeter ben ürünün üstündeki kampanya tarihini tanırım. demek istiyorumki böylesi devasa bir firmada kati bir disiplin yokmu varsa lütfen uygulayın vatandaş marketten elinde kapagınız suçlu gibi geri çevrilmesin.

  Cevap : Konu hakkında Coca Cola iletişim merkezini arayarak şikayetinizi bildirebilirsiniz. Biz sadece bilgi veriyoruz. Yasal veya kurumsal bir yaptırırımız yok.

  Coca Cola Ücretsiz İrtibat Merkezi: 0800 261 19 20

 5. fanta 2.5 şişedene 1 lt bedava aldım aldığım yer zarar ettiriyor diye binbir tafra ile 1 lt hediyeyi zorla aldım yaptığınız kampanyada market ve bakkaları denetlerseniz sevinirim.

 6. abi ben coca cola aldım bir lt bedava çıktı aldım markete götürdüm ben bu kampanyaya katılmadım dedi
  böyle birşey olması mümkün mü?

  • Coca Cola satışı yapan tüm noktalar bu kampanyaya katılmak durumundalar. Aksi durumda cezai işlem uygulanır. En yakın Coca Cola yetkili satış noktasına veya Müşteri Hizmetlerine ulaşarak durum hakkında bilgi ver.

 7. coca cola kampanyası güzel ama çıkan 1lt bedava colaları alabilsek

 8. Dün aldım 1 Litre çıktı

 9. coco cola nın bu kampanyası cok tuttu ki devam ettiriuyorlar.Bence çokta iyide oldu gerçekten bugune kadar 20 tane aldıysam 15 tanesinde bedava cıktı ve gerçektende 2 tanesinden 1 inde kesinlikle var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>