Bilge Adam & Google Adwords Eğitimleri

adwords bilge adam

Birçoğumuzun sadece arama motoru olarak bildiği Google son dönemlerde oldukça büyük yatırımlar ve eğitimler vererek gerek son kullanıcısını gerekse kendi üzerinden kazanç sağlayanları bir adım yukarıya taşımaya çalışıyor. Bu kapsamda sürdürdüğü eğitimlerini de kullanıcılarına tamamen ücretisiz olaraksunuyor.

Bu eğitimlerden biride Google Adwords Eğitimi. Bilge Adam Kurumsal Eğitim Merkezi ile anlaşan Google çeşitli zamanlarda seçtiği Adwords kullanıcılarını seçerek 2 günlük bir eğitime tabi tutuyor. Bu eğitim sonunda da hem kullanıcılarının birikimlerini bir üst noktaya taşıyor, hemde sertifilandırma yaparak piyasada daha etkin olmalarını sağlıyor.

Adwords nedir diye soracak olursanız hemen bilgilendirme yapayım. Gerek arama yaparken, gerekse web sitelerinde gezerken solda sağda, yazının ortasında bazı reklamlara rastlamışsınızdır. Bu yazılarda Google Reklamları şeklindeki ibareyide fark etmişsinizdir. İşte Google Adwords size bu ilanları vermeyi sağlıyor. Yani kendisine para ödemeniz karşılığında sizinde reklamınızı yapabiliyor.

Bu eğitimlerden birine bende katılma fırsatına sahip oldum. Gerçekten yararlı bir eğitim olduğu konusunda size bilgi verebilirim. Şu aşamada yararlı. Katılımcıların tamamı sistemi aktif olarak kullanıyor. buda işin edebi boyutunun anlatılmasını engelliyor. Daha teknik konularda daha spesifik örneklemeler ile detaylara iniliyor. Kişiler kendi deneyimlerini ortaya döküyor ve sonuç inanılmaz.

Hani bir eğitim sonunda hem eğlenmiş hemde doymuş olarak çıkacağım aklıma gelmezdi ama oldu. Eğer Google birgün sizide arayarak eğitime davet ederse bence çekinmeyin. Hemen gidin. Bilge Adam Fulya Kurumsal Eğitim Binasında bir güzel eğitiminizi ve sertikanızı alın. Bunun yanında gelenlerle irtibatı koparmayın. Çok fazla işiniz düşebilir.

“Bilge Adam & Google Adwords Eğitimleri” için 3 cevap

  1. Bilgeadam internet eğitimi konusunda en iyi kurs.Adwords ise bu aralar dağıttığı kuponlarla ,eğitimlerle vs. büyük bi tempo yakaladı ancak bu adsense yayıncılarına pek yaramadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir